Nordin Amrabat'ı ne kadar seviyorsunuz?

Çok mu,normal mi yoksa hiç mi?

Çok tatlı ve bence iyi oyuncu bu yüzden çok seviyorum.

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Çok seviyorum. Oğlum gibi. Ahh ah yaramı deştin dilara. Tamam durun dinleyin herşeyi anlatacağım hem de herşeyi.. Ffffffttt ( sigaramdan derin bir fırt ), hüfff. evet. anlatıyorum...

Ortam puslanıyor,

Yıllar önceydi. Ben o zamanlar gemide çalışıyordum. 18-19 yaşlarında genç bir delikanlıydım. Nurettinin annesi Wahide o zamanlar kazablankanın en güzel kızlarından biriydi. 15-16 yaşlarındaydı. Aşkımız ilk görüşte başladı. Wahideyi kaçırıp Türkiyeye getirdim. Sonra ben askere gidince, ailesi wahideyi bulup fas'a geri götürdü. Giriş o gidiş. tam 37 yıl geçti aradan. Aşkım hala taptaze. Sonra wahideyi buldum. Nurettin senin öz oğlun dedi bana. DNA, ABS, YGS ve ÖSS testlerinden sonra ÖSYM bana durumu anlattı. Nurettin benim Açıköğretimden oğlummuş. Çok seviyorum evladım yavrum aslan oğlum benim.

Yıllık 2,5 milyon euro alıyordu değil mi ? :DDD ha bir gidip göreyim keratayı :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Sezon başında çok yüksek bir maliyetle transfer oldu. İşin garip tarafı, bu kadar para edecek bir oyuncu olmadığını kendisi de kabul etti. Peki değerinin bunun çok altında olduğunu bile bile nasıl oldu da G.Saray bu oyuncuyu aldı? Yetmezmiş gibi de Kayserispor bu kadar paraya rağmen aylarca neden nazlandı anlamak mümkün değil.

Amrabat'ı rakip takım taraftarları daha çok seviyordur heralde, GS'nin parasını boşa harcattığı için.

0|0
    1|0
  • Galraaarayliyim ve amrabati seviyorum. Ama sabri reisi cok kkk seviyorum okim yeri ayri :)

1|2
    0|0
  • nötrüm bu konuda

1|0
    0|0
  • Bu adam neden zenci değil hala aklım almıyor.

1|0
    0|0
  • Ben bu adamı zenci sanıyordum. Meğersem esmermiş, yeni öğrendim.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • adamın dibiiiiiiiiii

1|0
    0|0
  • ya kim olursa olsun yabancıların ülemizde ekmek aramsı hoşuma gidiyor

1|0
    0|0
  • Hangi takımda oynuyordu .s.s

0|1
    0|1
  • Fenerli olduğum halde onun oynadığı futbolu beğeniyorum.

0|1
    0|2
  • biz seviyoz iy ayuncu diye sen seviyon çok tatlı diye dimi

0|0
    0|0
  • keltoşun teki.

0|1
    0|1
  • Sevmiyorum.

0|1
    0|2
  • karakterini seviyorum ama futbol 0 , verilen paraya yazık .

0|0
    0|0
  • tabiki sevmiyoruz

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Tatlı evet:)

1|1
    0|0
  • saçlarıda uzatmış :)

1|0
    0|0