Salih uçan'ın böyle oynamaya devam ederse

Salih uçan'ın böyle oynamaya devam ederse türk futbolu için önemli bir yetenek olabilirmi ?

Güncellemeler:
tek dileğim Batuhan gibi g**tü kalkmasın

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• geleceği parlak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• GALATASARAYLIYIM ve salihi çok beğeniyorum her şeyiyle,çok büyük gelecek vaat ediyor,bir gsli olarak fblilere benden söylemesi,demedi demeyin :D

1|0
    0|0
  • kesinlikle tam bir yetenek 19yasında!

0|0
    0|0
  • evet olabiliri

0|0
    0|0
  • Salih Uçan'ın performansı bu aralar gerçekten çok iyi.

0|0
    0|0
  • belli olmaz

0|0
    0|0
  • Oldu bile şimdiden bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• hem fizikli hem top kapıyor, hem pas alışverişine giriyor, çalım atıyor. ayrıca kadife ayaklı ve iyi bir tekniği var. bugünkü maçtan sonra görüldüki kritik maçlarda gollerde atacak bu adam, yani komple bir futbolcu olacak bir görüntüsü var. Oğuzhan Özyakup ile beraber Milli Takım'ın geleceği olurlar. Batuhan gibi değil bunlar, efendi adamlar.

0|0
    0|0
  • daha durun be kardeşim dün bir bugün iki aynı şey batuhanda oldu...bir ara arda bozmuştu şımarmıştı iyice.ya 17-18 yaşında birine sen süper olacaksın woow dersen adam şımarır.daha kişiliği oturmamış ki tüm bu övgülerden nasıl etkilenmesin.yarın görürüm her yerden vurmaya çalışırsa.

0|0
    0|0
  • Datdiridatdat TİTA

0|1
    0|1
  • Sadece attığı gollerle ve atağı açmasıyla değil ben onun adam eksiltme özelliğinede bayılıyorum bence sınırlı oyunculardan birisi daha çok genç bu şekilde devam ederse inanılmaz yerlerde görüyorum ben onu.

0|0
    0|0
  • 2 maçta 2 gol diye hemen yıldız yakıştırması yapmamak lazım baskı olur üzerinde

0|1
    0|0
  • Daha 1-2 maçını izledik, gelecek sezonki performansına göre değerlendiririz..

0|0
    0|0
  • Manager'lik oyununda çok iyi gelişiyordu bence Türk futbolu için çok büyük kazanç olur.

0|0
    0|0
  • fenerbahçe onuda bitirmesse olucaktır

0|0
    0|0
  • Daha çok erken

0|0
    0|0
Yükleniyor...