Sporla ve tabikide ilgisi olan arkadaşlar bakabilir mi?

merhaba arkadaşlar 18 yaşındayım ve tombulum biraz işte eriteyim diye spor salonuna başladım (en başta söyleyeyim spor salonuna ilk kez giriyorum hiç spor geçmişim yok :D) hoca bana bir program verdi işe yarar mı görmeniz bilmiyorum ama buyrun bu da o lanet programın resmi: sporla ve tabikide ilgisi olan arkadaşlar bakabilir mi??

iki günde bir gidiyorum dün ikinci gidişimdi ve çok inanılmaz bir kol ağrım var kollarımı açamıyorum düz konuma getirmeye çalışmak işkenceyle aynı anlamda şu an benim için ve ayrıca mesela parmak ucunuzla omzunuza dokunmak için kolunuzu neredeyse tamamen kapatmanız lazım ya o hale getirdiğimde de ağrı oluyor (düz konuma getirmeye çalışmak kadar olmasa da isyan ediyor yine de dirsek bölgesi :D) dirsek bölgesinde de zaten her an ağrı var, azaldığı anda da sızı olarak kalıyor hiç gitmiyor şu ağrı. sadece de kollarım ağrıyor ve günlük hayatta da sıkıntı çıkarıyor çantamı taşırken bile zorlanıyorum, hatta daha fena ağrıyor çantamı yerden kaldırırken, bu ağrılar normal mi ters bir şeyler mi yapıyorum onu da bilmiyorum? ağrılar için önerebileceğiniz bir şeyler var mı?
biraz uzun oldu özür dilerim bunun için ama teşekkürler şimdiden :)

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu senin alışma programın kardeşim evet

0|0
    0|0
  • O acılar başta herkeste olur ama bir süre sonra çok çok aza iner o acıyıda sevmeye başlarsın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...