Sosyal fobiyi yenmek istiyorum

arkadaşlar bende sosyal fobi olduğunu düşünüyorum. topluluk önünden geçerken sürekli herkesin bana baktığını düşünüyorum. bazı durumlarda utanıyorum yüzüm kızarıyor. ama bu herkes bana bakıyor korkusu ve küçük düşme korkusu benı yiyip bitiriyior. doktora gitmeyi düşünüyorum. bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• citoles 10 mg, ilk bir hafta yarım, sonra 1 hap günde. en az 6 ay devam.

Ve korkularının üstüne gitmelisin, korkmadan toplum içine girmeli ve kendini göstermelisin. Hatta bulunduğun ilde fakültede psikiyatriye görünmen senin için iyi olur. Sosyal fobi bir anksiyete bozukluğudur ve çok kolaydır tedavisi. Kendini rahat bırak.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• off..ayni sey bende de var ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• eğer yakısıklı bir erkeksen kendine biraz bakım yapıp güzel kıyafetler alıp havalı olabilrsn buda özgüvenini arttırır böylece toplum içinde daha rahat olabilsn

0|0
    0|0
    • dostum zaten öyleyim. çalışan birisiyim istediğim herşeyim var çok şükür. Bakım konusuna gelirsen bakımsız sokağa çıkmışlığım yoktur. ama işte sorun hala devam ediyo

• sen kendine bak eşşk kadar adam olmşsn okumşsn asosyalim diyon

• yaw he he

• psikiyatri doktoruna gittim.bir de kendim çaba gösterince büyük ölçüde atlattım sosyal fobiyi ben.

0|0
    0|0
    • neler önerdi sana psikiatr ?

• adı nedir :))

Yükleniyor...