Neden kızlar çantasını taşıması için erkeklere verirler?

anlamadığım neden kızlar çantasını taşıması için erkeklere verirler ve erkeklerde kızların çantasını neden taşirlar ?

0|0
15|20

En İyi Erkek Görüşü

• Bugüne kadar hiç taşımadım. Yorumsuz kalmak en iyisi ve büyük konuşmamakta tabi (Asla taşımam falan) :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• amk yardım ediyoruz buna rağmen hala sayıyorlar ne iştir ya taşımasak öküz oluyoruz taşısak neden taşıyorsun diyorlar

5|0
    1|0
  • Anım aklıma geldi.

Yine güzel bir yemekten sonra, eski sevgilimin yolda yürürken ayakkabı'sının iplerini düzeltmesi için elinde yük olan çantasını bana uzattı almak zorunda kaldım bende, her ne olduysa çanta yine bende kaldı öylece yürüdük..

..Ve anide bir trip sonucu basıp gitti hızlıca , sokakların arasında adeta bir batman misali kayboldu..

Ben elimde kadın çantası ile sokak ortasında 'bir gay' gibi kaldım. Kokoş teyzelerin ve diğr alaycı gözlerin el altından gülmelerne prim veren sevgilim sayesinde.

Ne günlerdi..

0|0
    0|0
  • Esas olarak nezaket göstergesidir. Ancak bu her çanta için geçerli değil, ve her zaman. Örneğin bir kadının el çantasına, erkeğin dokunması bile kabalıktır. Bunu kadının erkekten istemesi de. Ancak bir alışveriş sonrasında o poşetleri, kutuları..vs, tabii ki erkek taşımalıdır. Ya da yolculuğa çıkarken ya da uğurlarken bayanın bavulunu taşırsın. Bu arada gündelik hayatta, bence bir kadının el çantası ne kadar küçükse, kadının bir yere (ev, işyeri) bağlı olduğunu, düzenli yaşadığını ve en önemlisi, becerikli ve pratik olduğuna dair bir mesajdır diye algılarım. Bir ara modaydı, büyük çantalar kundak gibi. Bana ya çingene-boğçacı ya da göçebe gibi görünürdü kadınlar o sıralar. Hiç hoşlanmazdım...

0|0
    0|0
  • Mallar da ondan. Dışarıya çıkarken kız atkı, şal takacaksa, montunu giyecekse tutulur da taşınmaz.

Zaten o çantayla dışarıya çıkan kız. Madem taşımayacaksın neden çantayla dışarı çıkıyorsun ?

Erkekler,

Madem çanta taşımaya meraklısınız neden dışarıya çantayla çıkmıyorsunuz ?

0|0
    0|0
  • Ben elimde bir kadın çantasıyla salına salına yürüyemem sokaklarda. Kız hastaysa ya da çantanın içinde altın yoksa ne taşıyacam...

0|0
    0|0
  • kızlar neden verir bilmem ama kız arkadaşımızın çantasını ağırsa poşetlerini bavullarını taşıması zevkli :D

1|0
    0|0
    • düzeltiyim öğle çantayı elimde gezdirmem sadece bir şeye bakıyordur tutarmısın demiştir. ya da mesala paltosunu giyordur tutarmısın diye masa kalmasın unulmasında yide tutuarım

• centilmen bey

• Kızların çantasın da yok yoktur. Bir aralar içinden mala,kriko,bijon anahtarı,araba lastiği gibi şeyler çıkmıştı içinden . Dayanamadım yardım ettim. Kolları da pek ince oluyor bacakları da güçsüz ama o bavulu taşımak zorunda hissediyorlar kendilerini. Bu yüzden erkek olarak yardımcı oluyorum. Yazık onlar da insan .

0|0
    0|0
  • Kızın çantasını taşımam içindeki eşyalar gereksiz zaten ne yani göz kalemi orkid makyaj seti dolu olan çantayımı taşıyacağım..

Lise yıllarında pazardan iki eli poşetli zar zor yürüyen teyzelerin poşetlerini taşırdım eve kadar..En azından o poşetlerde portakal mandalina vardı..

0|0
    0|0
  • Bunu yapan kızlar çantalarından vazgeçemeyen tiplerdir. Erkekleri de çantayı taşır çünkü eğer taşımazlarsa günlerinin off çok yoruldum, ah kollarım koptu gibi sitemlerle zehir olma ihtimali var. Bir de bazı iyi yürekli erkekler de yol değil tabi...

0|0
    0|0
  • Gözlûkler yakişmiş .. kibarlik olsun diye biliyorum y

0|0
    0|0
  • nezaket

1|0
    0|0
  • valla ben hayatta taşımam bunun incelik olduğunuda düşünmem. ama nebiliym bir AVM de falnsındır ya da sinema,tiyatro biryere gitmesi gerekir WC ye falan gibi ozaman tutlabilir..

0|0
    0|0
  • :) eşşek olana semer vuran çok olurmuş

0|0
    0|0
  • centilmeniz napalım...

0|0
    0|0
  • nezaketen neden taşımasın bırakta bu tür şeyleri bari erkekler yapsın bayanlarda yemek vb şeyleri erkekler için yapıyorlar neden diye sorsak saçma olur

0|0
    0|0
  • Gentleman :D

0|0
    0|0
  • taşımam taşıyamam

kızı çantası vs. ile sırtlar taşırımda çantasını yinede taşımam

0|0
    0|0
  • centilmenlik gereği

0|0
    0|0
  • ben taşımam arkadaş bugüne kadar taşımadım bundan sonrada taşımam...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Erkekler kızların çantasını taşırken etek giymiş gibi hissediyorlarmış.O yüzden çanta taşıyan erkeklere bakın, acayip bir şekilde tutarlar.Çünkü iyi hissetmezler kendilerini :) Ben gerekmedikçe vermem.Dün mesela bir duvardan atlamıştık sevgilimle :D O zaman 2dk tutmasını istemiştim :) Yanımda ağırlık yapan bir şey görünce(mont, şemsiye vb.) kendisi taşımak istiyor zaten.Ben de hiç olmaz demem :) Çünkü bel kemiği ve omurga sağlığım için 1kg'dan fazla ağırlığı uzun süre taşımam.Fazlalıkları verebilirim gerektiği durumlarda.O zaten benden güçlü.

0|0
    0|0
  • Kapkacilardan olabilir :) Birde canta agir ise ici cok dolu ise erkeklere veririz. Ben sahsen oyle yaparim. Erkekler daha guclu olduklari icin onlara tasitirz sagolsun gentilmen olanlar tasiyor.

0|0
    0|0
    • Madem taşıyamıyacan niye içini o kadar doldurursun ki :D tabi erkeklere güveniyon :D

• icindekiler hep gereklide ondan sonsuzson :) erkeklere herzaman guvenmem :)

• onu bende hiç anlamam o çantayı taşıyamayacaksın ne yanına alıyosun ve hayatım tutim sen yorulma diyen erkeklerden olsa gerek..

0|0
    0|0
  • Hiç, başka verecek o kadar çok şey varken.. Değil mi?

O değilde, kendime zor denge kuruyorum.. Şu tarz iyidir: link

0|1
    0|0
  • hoşuma gidiyor:)

0|0
    0|0
  • O sırada yapacak bir işleri vardır. Çantayı erkeğe verirler..Sonra da çocuk utanır geri veremez. :D

Başka mantıklı sebep bulamadım:D

0|0
    0|0
  • taşıtırım arkadaş taşıyanı buldun mu taşıtcan yani çantam genelde ağır olduğu zaman rica ederim yani nezaket kuralı

0|0
    0|0
  • kaz tavuk olayi.

0|0
    0|0
  • sempatik bir flörtleşme...

ya da yardımlaşma :)

zararsız bence

0|0
    0|0
  • Ben de yaparım bazen, o an bir işim olur veya yorulurum rica ederim. Ne var bunda anasını satım?

1|1
    0|0
  • çok saçma bir olay ben utanırım lan yanımdaki ERKEĞİN. elinde bayan çantası olucak.. nezaketmiş centilmenlikmiş anlamam... taşımayacağım çantayı yanıma almam zaten. gerek yok adamı soytarı gibi gezdirmeye.

0|0
    0|0
  • Çok ağırsa ya da biyere gireceksem ..

0|0
    0|0
  • vermem tasıtmam.

0|0
    0|0
  • yaa kol bu insan bir süre sonra yoruluyo :D ayrıca kızlar çantalarını erkeklere taşıtmayı severler :) erkekler de taşısınlar iki dk :D

0|0
    0|0
  • yanımda çanta taşımayı sevmem mümkünse yanıma alacağım şeyleri benimle gelen kişinin çantasına cebine koyarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...