Spor salonuyla ilgili bilen bakabilirmi?

Arkadaslar spora yeni basladim ve merak ettigim 1-2 sey var.1. spordan sonra dus alicam ya donumu falan orda nasi degistircem askilikmi var dusta dusun icindemi degistircem ffalan 2. ayakkabimi onceden disardada kullaniyodum alicak durumda yok Şu an onu temizleyip falanmi gidiyim ayrintili anlatirsa bir kardesim cok sevinirim.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Soyunma odası var orada kabinler var ben gitmiştim bir tanesine oradan biliyorum duşların olduğu yerde orada değiştiriceksin Zaten sana bir anahttar vericekler sanırım dolap anahtarı.

0|0
    0|0
    • Ama dus aldıktan sonra islanicam elbiseleri falan nasi yapcam

• Elbiseleri hemen giymezsin yanında havlu getir hamam havlusu gibi onu sarıcan beline zaten yan yanadır kabin ile duşlar soyunma odasında oluyor zaten. Elbiselerini dolabına koyucaksın yeni elbiseler diğerlerini poşete koy evde terli terli giyme. Yanında zaten fazladan elbise getiriceksin ya da kendi elbiselerin ile gel eşotmanlarını çanta ile getir dolabına bırakırsın. Hiçmi Hamama gitmedin yani :D

• Tavsiyem Havluyu duş'un içine al ıslanmıcak bir yere as dışarı doğru bırakırsan çalıyor iyi çocuklar yakın ama dolaplar olsun. :D Birsürü insan olucak zaten orada ama sakın erkekler soyunma odası yerine kızlar soyunma odasına dalma :D

Yükleniyor...