Şampiyonlar ligini bu sene hangi takım kazanır?

şampiyonlar ligini bu sene hangi takım kazanır?

not: gsliler galatasaray alır diyip komik duruma düşmesinler lütfen..

• Real madrid
    62% (40)34% (22)48% (62)Oy Ver
  • Bayern münih
    8% (5)25% (16)16% (21)Oy Ver
  • Barcelona
    30% (19)41% (27)36% (46)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
15|35

En İyi Erkek Görüşü

• Dikkat et kardeş galatasarayı niye koymadın diye sana sallamasınlar.ben de aynı soruyu sordum.her mantıklı insanın yapacağı gibi ankete gs'yi koymadım ama koymadım diye de başıma gelmeyen kalmadı.sorunun 2 yıldız almasının nedeni de bu sanırım.bana gs'yi koymadın diye tek yıldız verdim soruna diyenler olmuştu.beyninden çok duyguları ile düşünmekte üstüne yok nasıl olsa bizim milletin link bayern münih'i favori olarak görüyorum bu arada

0|1
    1|0
    • bunlar neyki adam donanım haber futbol forumunda ve gs cimbomda kadroları kıyaslamış ve gsnin kadro kıyaslamasında 6-5 önde oldugunu söylemiş realden :DDD gslilerin biraz başarıda nasıl totolarının tavan yaptıgını bilmiyomusun dostum sen ? bende bayerni favori görüyorum ayruca

• hepsini izledim bu maçların :DD.

• hayır onu da geçtim gs o sene şampiyonlar ligini kazansa ne olacak.ne alakası var şimdi ile o zamanın kadrosundan hala futbol oynamaya devam eden bir kişi var o da şu an gs'de değil fb'de oynayan emre belözoğlu :)

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 34

• nie gardeş zorunamı gitti GALATASARAY ın buralara gelmesi. sen hangi aşşalık şikeci şerefsiz karaktersiz bir takımı tutuyosun. ulan okadar karaktersizsiniz ki ülke puanını yükselten takımları kötülüyosunuz. sizin takımınız napıyo. hangi takımlı oldugunu niye yazmadın senin takımının seceresini dökseydim sana 8taşmı küme düşen trabzonmu ya da şikede dibe vurmuş başkanı taraftarına söven fenerbahçeyimi hangi takımı tutuyosun. hazmedemiyosan konuşmıcaksın susucaksın önce delikanlı olucaksın sonra taraftar olucaksın.

0|1
    0|0
  • sayın komik duruma düşmeyin diyen arkadaş. bilmiyorum hangi takımlısın ama komik duruma düşmemen için önce senin bir başarı göstermen lazım. başkasının pipisiyle gerdeğe girmeyin. kim kazanırsa kazansın Galatasaray kazanmadıktan sonra. bu nicki orjinal diye aldım barçalı değilim. 2000 yılındada hayal kurmayın diyolardı 2001 de de gülen taraf biz olduk. zoruna giden harbi çeksin. Galatasaray'ım olmazsa barçalılar alsın çünkü bizden sonra onlar hakediyorlar kupayı. fenevbaçe yi de gördük renkli televizyon çıktı çıkalı Türkiye kupasını 1 kere aldılar ondada Bursa'ya para yedirdiler kesin yoksa onuda alamazlardı ezikler...

1|0
    0|1
    • yahu hep 2000 yılındada kimse alamaz diyodu uefa'yı ama biz aldık diyosunuzda uefa ile cl'yi birmi tutuyosunuz? 2000 yılında chelsea'den 5 yiyip clden uefaya gittiniz uefayı aldınız aradaki uçurumu görmezsen sana gülerim ben ya da gs alır dersen gülerim.

• tamam junior bildiğin yolda git dostum. gerdeğe girerken bir zenci yollarım yanına merak etme sen ;) hadi uza şimdi...

• Helal olsun. Glaatasaray olarak bakmıyosanız bile Türk takımı diye destekleyin en azından. Ne kadar basit insanlarınız ya :) Oralara kadar çıkamıyorsnz bari çıkanlara laf etmeyin :) Başımzda Fatih Hoca olduğu sürece Allah'a inanarak sahaya çıkan 11 aslanımız götürür o işi yürekten inanıyorm .

• not: gsliler galatasaray alır diyip komik duruma düşmesinler lütfen ! Kupayı galatasaray alırsa ilk seni bulucam ..

1|1
    1|0
    • :D:D:DD:D hayaller yaşıyor neyse boşver :DD.

• futbol süprizlerle dolu oyundur.. ne olucagını kimse bilemez belkide galatasaray alıcak kupayı ? ona bakarsan ben fenerbahçenin ceyrek finale cıkıcagını inanmıyordum ama cıktı. hatta ben galatasarayın gruptan cıkıcagına bile inanmıyordum ilk 2.macını görünce ama bak nereye geldi süpriz belki alırız

• gs avrupa ligi ayarında gruptan balına çıktı gsnin şampiyon olması arabistan'ın evrim teorine inanması gibi bişeydir gözümde.

• Galatasaray.NOKTA

1|0
    0|0
  • GALATASARAY biradervar mı?itirazın.! uefayı fener alır onadavar mı?itirazın ben TÜRK'üm ve bunu her yerde hiç kormadan söylerim,aynı zamanda dünyanın neresınde olursa olsun umut %0 dahi olsa türklerın yanında olurum..Ben osmanlı cocuguyum anladınmı.!

Ve koyu cimbomluyum.

0|1
    0|0
    • 2008de gslilerin chelseali taraftarları karşıladıgını unutmadık...

• genelleme yapma dostum fb chelsea ye gol attıgında nasıl sevındıgımı bılemezsın sen benim, 1 2 kendını bılmezın yaptıgını tum camıaya mal etme.

• Tek Türk takımı Galatasaray olduğu için sırf soruyu soran arkadaşa gıcıklık olsun diye Galatasaray diyorum:D Şaka bir yana Real Madrid-Galatasaray eşleşmesinde bir üst tura çıkan takım kupayı alır demedi demeyin.

1|1
    0|1
  • Sana komik gelebilir ama Galatasaray alır inancımız tam önümüzdeki tek engel Barcelona diğer takımlardan Galatasarayın bir eksiği yok.

1|0
    1|0
  • GALATASARAY****

0|0
    0|0
  • Galatasaray alırsa sen komik duruma düşersin ne bu Türk düşmanlığı amk biz inanmassak zaten başaramazlar

0|0
    0|0
    • öyle bişi imkansız hem 2008de gslilerin chelseali futbolcuları Atatürk havaalanında nasıl karşıladıgınıda iyi biliyoruz

• iyi de hocam ben chelsea lileri karşılayanlardan değilim başarılı olduğunda fenerbahçeyi alkışlayan gslilerdenim ;)

• Beşiktaş'lıyım.. Galatasaray'ın kazanmasını isterim. Çok sağlam takımlar var.

0|0
    0|0
  • Bayern Munih alır

0|0
    0|0
  • fener alır

0|0
    0|0
  • Adil dünya düzeni için hepsine paylaştırılsın kupa.

0|0
    0|1
  • Biz bitti Demeden hiçbirşey bitmez sonuna kadar GALATASARAY ULAN !

0|1
    0|2
  • gs alır

0|0
    0|0
  • kalbim galatasarayımın yanında ama münih kazanır gibi geliyo bana

0|0
    0|0
  • GALATASARAY

1|0
    0|0
  • bayern ya da barca çok kararsız kaldım barca daha yakın gibi yinede.

0|0
    0|0
  • B.Dortmund

0|0
    0|0
  • REAL MADRİD

0|0
    0|0
  • son 8 deyiz dangalak sen komik duruma düşmüssün ... sonuna kadar Galatasaray...

0|1
    0|1
  • Galatasaray Final to with Barcelona or Bayern München

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • Barcelona alır bence

0|0
    0|0
  • Real Madrid alır bu sene kupayı ;)

0|0
    0|0
  • real madrid

0|0
    0|0
  • büyük ihtimalle barcelona

0|0
    0|0
  • bende bayern alır sağlam takım.

0|0
    0|0
  • Barcelona dedim.

0|0
    0|0
  • Barcelona..Ama Real'in başındaki Mourinho faktörü kafamı karıştırıyor.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4
Yükleniyor...