Bu kadarına pes! Gerçekten mantıklı bulan destekleyen var mı?

Bu gün haberlerde görmüşsünüzdür,

Pekeke tüm kadrolarıyla siyasete katılsın. "Sayın öcalan" başbakan olsun cumhurbaşkanı olsun ne demektir ya? Çocuk katili terörist elebaşının bu şekilde lanse edilmesini destekleyen var mı gercekten?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• AKP'ye oy verenler ve hala destekleyenler bu sorunun cevaplarını Şehitlere verecekler.

İyi düşünsünler ne diyeceklerini...

0|0
    0|0
    • ülkede halen şehitlerin olmasını ,genç yaşta insanların toprak altına girmesini,daha fazla çocuğun yetim kalmasını,ebeveynlerin geri kalan ömürlerini cehennem gibi geçirmelerini istiyorsan,istiyorsanız bu olanların önüne geçmeye çalışın

• Akıllı mantıklı insanlar olmak gerekir. Sen inanıyor musun bu halkın içinde bebek katili dediği terörist başı yer aldıkça bu süreci kabul edip içine sindirecek ve kalıcı olacak?

Ben doğruları, yanlışları tartışmıyorum gerçeklikleri söylüyorum.

• Bu gün yaşananlardan sonra doğrularla yanlışlar yer değiştireli çok olduğunu anladık. Bak lütfedip hakkını helal etmiş paşam.

Erkekler Ne Diyor 11

• ewet bende duydum tepemıze cıkarmaya calısıyorlar adamı sankı adam melek hıc bırsey yapmamıs sankı askerler kendılerı intahar ettiler gercı cezasını allah verecek öldükten sonra

0|0
    0|0
  • önemsiz bişey hakkında çok konuşulunca önemli gibi görünüyo.çemkirip dursunlar hayal dünyasında yaşıyo aptallar

0|1
    0|0
  • link

bakın ne hale getirdiler.

0|0
    0|0
  • Bu yüzden haberleri izlemiyorum işte. Benim arkadaşım şehit düşmüştü ailesinin durumunu yanında olanlar bilir... Onları kanı yerde kalıyor yine sinir geliyor bana.

0|1
    0|0
  • Tayyip warken daha cok sey duyarız lanet olsun oy werenlere

0|2
    0|1
  • suriyeden beter olacak bu ülke yakındır demedi demeyin. sonra bütün avrupa üstümüzden geçecek...

0|1
    0|0
  • KAHROLSUN FAŞİZM diye bağırmayı biliyodunuz, nooldu?. kendi ülkenizde kendinizi azınlık durumuna getirdiniz. neden ağlıyosunuz?

0|0
    0|1
    • olan sadece herkesin kendi özüne dönmesidir, kendi şecerenizi çıkartın bak, bakın bakalım aslında sizler ya da bizler kimleriz

• En iyisinin a.q

0|0
    0|0
  • Ben görmedim. Link varsa atarsan bakarım.

0|0
    0|0
  • valla otobuste erkeği fort layan erkek gördüğüm günden beri hiç bişeye şaşırmıyorm :P

0|0
    0|1
  • çocuk katili olduğunu nerden biliyorsun kaç çocuğuna maktul oldu, avrupada da 21. yy filozofu diye lanse edeliyor buna ne diyeceksin

0|0
    1|5
    • tavsiyelerin için teşekkür ederim,ama eğitimli ve kültürlü olduğumu halen idda ediyorum,fakat bu konu hakkında birşeyleri isbat olarak ortaya koyma konusunda ısrarcı değilim; ama şu kadarını söyleyebillirim;eğer şu an birçok kişiden farklı düşünebiliyorsam bu biraz da edindiğim kültür ve birikimle ilintilidir, ben sizin yanlışları söylediğinizini idda da etmiyorum; ama zaten bu ülkenin eğitimi baştan ayağa tek taraflı,tek pencereden bakılmalı, değil midir,bunun aksini savunabilir misin

• Ülkenin eğitimi muhteşem diyemeyecegim ama sence her seferinde eğitime kusur bulup, yan gelip yatarak, hiç bir çaba sarfetmeyerek doğru mu yapıoruz? Bu şey gibi saçma programlar var insanları salaklaştırıyorlar deniyor ya mesela, o atandaş o programın olduğu saatte neden tembellik edip tv karşısında oturmak yerine iki kitap okumuyo mesela? Sistem muthiş değil ama biZler de çok eksigiz bireyler olarak

Kızlar Ne Diyor 2

• daha neler neler göreceğiz bu başlangıç

0|0
    0|0
  • Kürt açılımı diye diye ne hale geldik

0|0
    0|0
Yükleniyor...