Bi yardım ediverin bari adamla barışsam mıı?

bir süredir flört ettiğim biri vardı. herif sadece beraber vakit geçirmek istiyordu ne öpüşme ne bişey adam hiç birine yeltenmedi bu zamana kadar. sonra benden hoşlandığını söyledi bende ona söyledm tabi. neyse daha sonra bu ben sorumluluk almaya hazır değilim bağlanamam korkuyorum falan diye mırın kırın etti. bende buna 2-3 gün önce dedim bir daha görüşmeyelim arama beni diye sert yaptım. öylece bitti gitti. bu keko twitterda benimle ilgili şeyler yazıyor sürekli. benden ne kadar hoşlandığını, kıskandığını ama bitmesine çok üzüldüğünü falan. ay şimdi ben bu herife ne yapayım dostlar? arasam devam edelim desem dert demesem ayrı dert. çok özledim bide onu:(

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• O 'herif' :) seni seviyo bence ama seni mutlu edip edemeyeceğini düşünüyo olabilir ya da seninle yapıp yapamayacağını bilmiyo olabilir ama bu kesinlikle seni sevmediği anlamına gelmez bence sen ara konuşun ama hep onu sevdiğini belli et güldür eğlendir :) aynı şeyleri ben de kız arkadaşımla yaşadım ama sonunda onu ne kadar sevdiğimi anladım :)

1|0
    0|0
    • 8 ay önce eşinden boşanmış o yüzden biraz korkuyor bağlanmaktan. benim onu istediğimi çocuğunu kabul ettiğimi herşeyi biliyor aslında ama sanırım dediğin gibi benimle yapar mı yapamaz mı onu bilmiyo

• ahh kaç kere anlattım benim 'herif' :) biraz değişik kendi bildiğini yapar. çok teşekkür ederim yinede anlatmaya çalışıcam tekrar :)

• rica ederim :) ama anladığım kadarıyla seviyosun inş isteğin olur.

Erkekler Ne Diyor 4

• Can dost. Yokluğunu hissettiğin kişinin varlığı sana ne katacak? Eğer sadece özlemekse derdin, bence ne onu nede kendini landis. Uzatmak daha çok üzüntüye yol açmaktır. eğer onunla bir gelecek düşünüyorsan o zaman aman sabahlar olmasın de. Ne kendini uz, ne adamı beklet... Saygılarımla...

1|0
    0|0
  • boşver araaaaaaaaaaa

1|0
    0|0
    • ay tükürdüğümü yalamış gibi olurum ama. sonra benimle sevgili olmayı hiç düşünmez bu nasılsa böyle takılmayı kabul etti diye :(

• bir kaç gün bekle o zaman bu arada belki o seni arar;)

• git :) özürdile seni affettsin:)))

1|0
    0|0
    • ay ben ne yaptım da beni affetsin :)) o gelsin benden özür dilesin kırdı beni sevgili olmak istemedi :)

• yanii ordan burdan bana açıklama yapıyor gel de karşıma konuş be adam :)

• karşına gelsin:) arkadaşım

• enteresan adamlar.. kızla konuşama,git twitter da nağme yap..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• S*ktir et gururunu barış bence.

1|1
    0|0
    • ama ben sevgili olmak istiyorum o buna yanaşmıyor benim derdim o

• sevmek değil de hoşlandığına hayatında istediğine eminim. ama dediğim gibi boşandığı için biraz korkuları var tekrar ciddi bir ilişkiyi yüretebilir mi falan diye

• Biraz rahat bırakmalısın bence.

Yükleniyor...