Spora başladım her tarafım ağrıyor normal mi?

Arkadaslar yenı spora basladım kolumu kaldıramıyorum resmen her tarafım agrıyor hıc bı zaman spor yapmamıstım bu zamana kadar bu normalmı ne zaman gecer bu agrılar? Agrıması ıyı bıseymı?

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ağrıması, hiç spor yapmadığınzdan. Orantısız aşırı spor yapmaktan. Birkaç kere yaptıktan sonra geçecektir ağrılarınız.

1|0
    0|0
    • Spor yaptıkça ağrılarınız azalacaktır. İyi sporlar dilerim size.

• bugun gıttım mesela yarın gıdeyımmı yoksa 1 gun aramı vermem lazım?

• Düzenli giderseniz ağrı şikayetlerinizin azaldığını görebilirsiniz. Yorumumu okuyup en iyi görüş olarak değerlendirdiğiniz için size teşekkür ederim. Saygılarımla.

En İyi Kız Görüşü

• Düzenli devam edersen 2 hafta içinde tamamen yok olur, bunlar kas ağrıları ama şiddetlendiğini düşünüyorsan kas gevşetici ilaç ya da krem kullanabilirsin. İlk bir haftası sancılı bir süreçtir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Yeni başladıysan normal. Başlarda biraz ağrır ama zamanla spor yapsanda ağrıması biter, kasların o hareketlere alışmış oluyor işte

1|0
    0|0
  • İyi bisi

1|0
    0|0
  • Hamsın

1|0
    0|0
  • İlk başlarken normal tabiki

1|0
    0|0
  • Aynnı. Derdi çekiyoruz

1|0
    0|0
  • Vucudun ham alisicak zamanla

1|0
    0|0
  • Et kestiği olmuşsun :)

1|0
    0|0
  • evet cok normal.

1|0
    0|0
  • Evet normal

1|0
    0|0
  • Alisirsin zmanla

1|0
    0|0
  • Laktik Asit Fermantasyonu diye bişey var sonuçta şimdi kasların oksijensiz solunum yapmıştır

1|0
    0|0
  • normal :D

1|0
    0|0
  • Hantallaşmışsın normaldir zamanla alışır vücudun ;) bana bak bende body yapıyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• evet kasların harekete geçmiş

1|0
    0|0
  • Esnetmelerini yapmadin mi?

1|0
    0|0
  • Evet ilk bir hafta böyle olacak ki diğer haftalarda artık rahatlayabilesin. Disiplin ve özveriyi bırakma, düzenli spor yap verimini de alırsın ve keyifli de olur

1|0
    0|0
  • İlk Zamanlarda ağrı olması doğal fakat uzun süre devam ederse önlem al ☺️

1|0
    0|0
  • Normal güzelim, ilk 4-5 gün bacak ağrıların olur hatta squata yüklenirsen ayıptır söylemesi tuvalete çıkarken bile çok zorlanırsın, merdiven çıkarsın ama inemezsin. Yavaş yavaş yap ama ağrılar geçici merak etme :)

1|0
    0|0
  • Evet normal bir kaç gün çekeceksin bu ağrıyı. Isınma hareketi yapıpta spor yap yoksa kasların atar, daha kötü olursun. Dikkat et :)

1|0
    0|0
  • Gayet normal yeni spora başladıysan alışınca bişeyin kalmaz :) Hamlamışsın

1|0
    0|0
  • 10. Gün sonra geçer

0|0
    0|0
  • Bu kadar saf insanlar mi var burda yaaa, sordugu soruya bak yaa ,, sabir yaaa

0|1
    0|0
Yükleniyor...