Bakışlarınız etkileyici mi ?

Benim test sonucum aşağıdaki çıktı :)

Yakar da geçer

Ateşiniz gözlerinize vurmuş. Baktığınız yerde kıvılcımlar çıkartıyorsunuz. Nasıl desek, gözlerinizin içindeki pırıltılar neşenizi başkalarının da neşesine dönüştürüyor. Ama öfkeniz tam bir felaket. İşte o zaman kasıp kavuruyorsunuz. Sizi kızdırmak, bakışlarınız altında yanmak yerine, uçurumdan atlamayı tercih eder insan. Aman dikkatli bakın, olmadık kazalara sebep olmayın.

link

sıra sizde :)

Güncellemeler:
link

şimdi bakın bir :)
yakıp geçenlere özel :)

link

0|0
19|18

En İyi Kız Görüşü

• Bakmamayı tercih ediyorsunuz

Bakmıyorsunuz ama bu bakamamaktan kaynaklanmıyor. Bakmamayı tercih ediyorsunuz. Gözlerinizi kendi hayatınıza odaklamışsınız. Kimsenin nasıl göründüğüne, sizi alakadar etmeyen olayların nasıl geliştiğine bakmıyorsunuz bile. Yalnızlığınızdan memnunsunuz, ama bu sadece şimdilik. Görecek bir şeylere ihtiyacınız olduğunda, dikkat edin de bakışlarınız körelmiş olmasın.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bakmamayı tercih ediyorsunuz..

Bakmıyorsunuz ama bu bakamamaktan kaynaklanmıyor. Bakmamayı tercih ediyorsunuz. Gözlerinizi kendi hayatınıza odaklamışsınız. Kimsenin nasıl göründüğüne, sizi alakadar etmeyen olayların nasıl geliştiğine bakmıyorsunuz bile.

Yalnızlığınızdan memnunsunuz, ama bu sadece şimdilik. Görecek bir şeylere ihtiyacınız olduğunda, dikkat edin de bakışlarınız körelmiş olmasın.

1|0
    0|0
  • Ateşiniz gözlerinize vurmuş. Baktığınız yerde kıvılcımlar çıkartıyorsunuz. Nasıl desek, gözlerinizin içindeki pırıltılar neşenizi başkalarının da neşesine dönüştürüyor. Ama öfkeniz tam bir felaket. İşte o zaman kasıp kavuruyorsunuz. Sizi kızdırmak, bakışlarınız altında yanmak yerine, uçurumdan atlamayı tercih eder insan. Aman dikkatli bakın, olmadık kazalara sebep olmayın

0|0
    0|0
  • Bende de yakar da geçer çıktı:

Yakar da geçer

Ateşiniz gözlerinize vurmuş. Baktığınız yerde kıvılcımlar çıkartıyorsunuz. Nasıl desek, gözlerinizin içindeki pırıltılar neşenizi başkalarının da neşesine dönüştürüyor. Ama öfkeniz tam bir felaket. İşte o zaman kasıp kavuruyorsunuz. Sizi kızdırmak, bakışlarınız altında yanmak yerine, uçurumdan atlamayı tercih eder insan. Aman dikkatli bakın, olmadık kazalara sebep olmayın.

0|0
    0|0
  • valla doğru :D

Bakmamayı tercih ediyorsunuz

Bakmıyorsunuz ama bu bakamamaktan kaynaklanmıyor. Bakmamayı tercih ediyorsunuz. Gözlerinizi kendi hayatınıza odaklamışsınız. Kimsenin nasıl göründüğüne, sizi alakadar etmeyen olayların nasıl geliştiğine bakmıyorsunuz bile. Yalnızlığınızdan memnunsunuz, ama bu sadece şimdilik. Görecek bir şeylere ihtiyacınız olduğunda, dikkat edin de bakışlarınız körelmiş olmasın.

0|0
    0|0
  • Yakar da geçer

0|0
    0|0
  • oooo hemde nasıl yakar geçerim yakar...

0|0
    0|0
  • Aha sonuç bu çıktı :)))

Yakar da geçer

0|0
    0|0
  • senin linkin bozulmuş :P

0|0
    0|0
    • Şİmdi dene bakalım :)) Neden olmuyor ki anlamadım

• oooo çok severim bu şarkıyı sağol ablacıkım :D hiçbiriyle işim olmaz yaw takılıyorum hep :D ben yalnızlığın gözünü seveyim :D

• rica ederim bende çok severim bu şarkıyı :)

• test çok saçma kim hazırlıyor bunları olm.

benimkiler etkiliymiş öyle derler.

0|0
    0|0
  • Kartal kadar keskin..

0|0
    0|0
  • Bilmem ki fotolarım var sence nasıl

0|0
    0|0
  • bak bakalım etkileniyormusun

0|0
    0|0
  • bende yapcam ama bir sorum var bu dediklerin dogrunu bakalim gözun hangi renk?

0|0
    0|0
  • boş boş bakıyorum hiçbir etkileyiciliği yok /: test sonucu sizinkiyle aynı çıktı

0|0
    0|0
  • Benim gözlerimin ve bakışlarımın güzel olduğunu söylerler :)

0|0
    0|0
    • Sen kendine begenmesen çatlarsın zaten :D

• Bakmıyorsunuz ki

Görmeye değer bir şey bulamadığınız için bakmıyorsunuz. Ama aslında gerçekten bakmadığınız için görmeye değer bir şey bulamıyorsunuz. Yani azıcık bakmayı denemeniz gerekir. Bakmadığınız için etkileyici olup olmadığını kestirmek mümkün değil. Sanırız, eğer baktığınız şeylerin sizi etkilemesine izin verirseniz, siz de etkileyici olursunuz.

• Ben bakışlarımı beğenmiyorum da, etkili olduğunu söyleyenler var.

0|0
    0|0
  • kadir inanır gibi bakışlarım var..

0|0
    0|0
  • Ben gozlerimi sevmiyorum ama bakislarimin etkili oldugunu soyluyorlar. Bence normal, duz.

1|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 18

• Yakar da geçer misim:)))

0|0
    0|0
  • Bakislarima etkileyici cekici diyorlar ve oyle buluyor gorenler, ben oyle bulmuyorum oysa

0|0
    0|0
  • Deler de geçer

Bakmıyor, bir görüşte analiz ediyorsunuz. İnsanlara daha ilk bakışınıza neredeyse geçmişlerini, edindikleri tecrübeleri ama en önemlisi niyetlerini seziyorsunuz. Ve bu yüzden size bakmak, bakışlarınıza maruz kalmak cesaret istiyor. Etkileyici bakıyorsunuz evet, çünkü insanlar sizin onları gerçekten anladığınızı bakışlarınızda farkediyorlar.

bu çıktı ama göz rengim olmadığı için bir soruyu salladım zaten bakışlarımın delip geçtiği yok bildiğin bön bön bakıyorum

0|0
    0|0
  • Yakar da geçer

0|0
    0|0
  • sonuç: Bakmıyorsunuz ki

Görmeye değer bir şey bulamadığınız için bakmıyorsunuz. Ama aslında gerçekten bakmadığınız için görmeye değer bir şey bulamıyorsunuz. Yani azıcık bakmayı denemeniz gerekir. Bakmadığınız için etkileyici olup olmadığını kestirmek mümkün değil. Sanırız, eğer baktığınız şeylerin sizi etkilemesine izin verirseniz, siz de etkileyici olursunuz.

sanki biraz beni anlatmış :)

0|0
    0|0
  • Ow çok sert :D

Bakmamayı tercih ediyorsunuz

0|0
    0|0
  • Ateşiniz gözlerinize vurmuş. Baktığınız yerde kıvılcımlar çıkartıyorsunuz. Nasıl desek, gözlerinizin içindeki pırıltılar neşenizi başkalarının da neşesine dönüştürüyor. Ama öfkeniz tam bir felaket. İşte o zaman kasıp kavuruyorsunuz. Sizi kızdırmak, bakışlarınız altında yanmak yerine, uçurumdan atlamayı tercih eder insan. Aman dikkatli bakın, olmadık kazalara sebep olmayın.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • link hata veriyor:(((( normal bakıyorum işte :D

0|0
    0|0
    • Yakar da geçer

Ateşiniz gözlerinize vurmuş. Baktığınız yerde kıvılcımlar çıkartıyorsunuz. Nasıl desek, gözlerinizin içindeki pırıltılar neşenizi başkalarının da neşesine dönüştürüyor. Ama öfkeniz tam bir felaket. İşte o zaman kasıp kavuruyorsunuz. Sizi kızdırmak, bakışlarınız altında yanmak yerine, uçurumdan atlamayı tercih eder insan. Aman dikkatli bakın, olmadık kazalara sebep olmayın. yakar geçermisim de haberim yokmus:D

• haha teşekkürler:D

• Linkin error verdi.

0|0
    0|0
  • benim ki de senin kiyle aynı çıktı :D

0|0
    0|0
  • link hatalı

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • Bakmamayı tercih ediyorsunuz çıktı

0|0
    0|0
  • türkan şoray bakışı var bende

0|0
    0|0
  • Rahatsiz edici benimkiler, biliyorum ben

0|0
    0|0
  • He.

0|0
    0|0
  • Bunun icin teste gerek yok. Evet bakislarim etkileyicidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...