Şu erkek sorununa çözüm artık!

ya bu oğlak erkeklerindee bir sorun mu var adamı her bulusmaya ben cagırıyorum neymıs bugun hava yağmurlu ve soğukmus hiç dışarı çıkası yokmuş ben istedim diye çıkıyormuş bu erkekler ne istiyoya anlayanvar mı??

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• adam haklı. bu havada dolaşılır mı?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Merhaba aşkım. Canımın içi bugün hava yağmurlu diye dışarı çıkmıyorum dedim, umarım kırılmamışsındır. Ama evde maç yapıyordum. Bunu sana nasıl açıklarım bilmiyorum. Maç yapmak daha zevkli geldi. Neticede seninle sadece tavla oynayabiliyoruz. Belki bazen elini tutabiliyorum, bazen de yanağından öpebiliyorum. Ama çift kale maç öyle mi? Hele gol atmak.

Neyse canım Pazar günleri beni mümkünse arama olur mu? Seni seviyorum. Kib, bye.

0|0
    0|0
    • haha ben onla hıç tavla oynamadım maç yerine ders çalışıyo ve elımı ıstedıgınde tutabılıyor olmadı :D

• naza çekiyor kendini işte bir halt sanıyo kendini sizin kabahatiniz.

böylesini 30 dk dövüp 10 dk dinlenicen.

0|0
    0|0
  • Kızların istediği çok belli sanki :)

0|0
    0|0
  • Bu konustugun kisi gercekten erkek mi buhran mi geciriyor ?

0|0
    0|0
  • bi erkek birine deger verırse sen cagırmadan kendı cagırır zatn sonuc bellı yanı

0|0
    0|0
  • Bende oğlak burcuyum sevgilimin yanından ayrılmıyorum:-/

0|0
    0|0
    • aferın böyle devam en iyisini yapıyorsun

• Fazla yüz vermişsin ablası. Oğlakla yengeçle alakalı değil.

0|0
    0|0
  • bigün de ortam yap evine çağır bakalım ne olacak

0|0
    0|0
  • çekme boşver nazlanan erkek mi olur muş :P

0|0
    0|0
  • walla bnde oglagım da hçbi sorunum yok o seninkinin sorunucur :)

0|0
    0|0
  • Abooo :) o ne öyle ya benim bildiğim erkek sevgilisi çağırınca iki eli kanda bile olsa gider :) en azından ben öyleyim :)

0|0
    0|0
  • yağmurlu havadan hoşlanmıyor belki mecburmu yani senle gezmeye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aslında erkeklerin istekleri bellidir. o kadar karmaşık değiller. ama senin erkek arkadaşının ne istediğini anlamak için bence biraz geri çekil. onun aramasını bekle, onun dışarı çıkalım demesini bekle bakalım ne yapacak.

0|0
    0|0
  • Gerçekten görüşmek istese sürüne sürüne gelmek zorunda olsa da gelir, bence sen bir tekrar düşün.

0|0
    0|0
Yükleniyor...