Fenerbahçe bu kadroyla nasıl yenemez Amedsporu?

Neredeyse ideal kadroyla ikinci lig takımını nasıl yenemez
Fabiano Kjaer Kadlec Sener Hasan ali
Volkan sen De Souza Mehmet Topuz Meireles Diego Alper Potuk Fernandao

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Şikesiz yenmek zor geliyor

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla küçük gördüler önemsemediler maçı saha berbattı bizim buradaki hala saha bile daha iyi dışarda olaylar vardı yukardan f.16 lar geçiyordu tabi bunlar bahane değil sen Fenerbahçesin amedide yenemiyorsan yaşama yani artık kadıköyde bir 6 tanede amede atmazsa. fena söverim Fenere

0|0
    0|0
    • Ne küçük görmesi şu çıkan kadroya bak utandım

• Bahane uydurma bu kadro amedin 100 kat değerinde hayret birşey hala eksik diyorsun

• Ben ona bişeymi diyorum herifler maçı önemsemedi maçı ben bunu diyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Fener bitmiş , bunu antalya maçında da gördük deplasmanda oynayamıyorlar

Beşiktaşin çıkmayı garantiledigi maçta 1461i yenmemesini eleştirenler vardı onlar ne diyecekler acaba nasıl savunacaklar

0|2
    0|0
  • Yenmemiz lazım dı ama zemin de kötüydü bahane olarak söylemiyorum. Bir de şu mantalite çıkmış olabilirler sakatlık vermeyelim kadıköy de alırız zaten düşüncesi de olmuş olabilir.

0|0
    0|0
  • Fabiano sıfır konsantre.
    Futbolcular keza aynı. Hepsinin kafasında muhtemelen terör olayları ve can güvenlikleri vardır. Gayet normal. Sen merak etme Kadıköy'de defterlerini düreriz.

0|0
    0|0
  • Maç adına en güzel şey Türk F16 larının sesleriydi :D

0|1
    0|0
  • diyarbakr a ozel karpuz tarlasi gibi sahada terorun merkezinxe polis çemberi icinde günübirlik seyahatle daha ne bekliyordun gol atmak istedi atti takim haftasonu onemli lig maci varken gereksiz olurdu yuklenmek ve adamlar 10 kisiyle defans yaptilar

0|0
    0|0
    • Bahane mi bunlar 😀

• @gellbikonuscazz bahane falan degil gozle gorulen bir durum sabahin 8 inde tesislerden cikip 9 de ucakla gidilip direkt maca cikilan tomalar kirpiler panzerli araçlarla stada gidilen bir ortam acaba nereden bır mermi gelecek korkusu daha gecen sene bu takimin otobusu Karadeniz de silahli saldiriya ugradi mehmet topal in arabasi istanbulun ortasinda kursunlandi

• Beşiktaşla galatasaray kupada kaybettiler diye güldük adamlar en azından grup maçında kaybetti biz ikinci lig takımını eleme maçında yenemedik

• aziz yıldırım diyarbakırlı. Hoş etmiştir gönlünü amedlilerin.

0|0
    0|0
  • Mallar çünkü aziz istifa pereira istifa ulan

0|1
    0|0
Yükleniyor...