Amed 3 - fenerbahçe 2 ?

ikinci bir pendik vakası olurmu ki :D

bence olacak gibi duruyor

Güncellemeler:
3-3 oldu Şu an

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Fener yinemi rezil oldu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gönlüm ikisinden yana amedsporun kazanmasini daha çok isterim. Primi hakeden onlar.
    Maça çıkmadan açtıkları pankartta müthişti.

0|2
    0|0
  • Amed spor pkkli olduğu için ilk defa Fener'i tutuyorum hadi fener bastir koyun o pis teroristlere Kendım beşiktaşliyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• MAÇ iptal oldu, amedspor hükmen yenildi.

0|0
    0|0
  • Hayatımda ilk defa Feneri tutuyorum.

0|0
    0|0
  • Gönlüm AMED spor bir utanç kaynağı oldu Türkiye yorumlara baksaniza bir kürd takımı bile değil kürd partinin belediyenin bir spor kulübü bu akılla Türkiye ancak mahalle maçı oynatır gayet şahane bir maç oynadılar f16 sesleri ile maç sesi gelmiyordu AMED spor diye bağıran taraftara tomalarin su sikmasi ancak boyle bir maçta belli ederdi spiker ayrı bir dert zaten sanki karşısında Ermenistan yunanistan var lan 81 ilden olan 3 ligde yer alan bir takım nedir bu nefret cümleleriniz...

0|0
    0|0
  • maç bitti mi

0|0
    0|0
  • Yen şu Fenevbahçeyi Amed :D

0|0
    0|0
  • vay be ciddi mi helal amed spora :D

0|0
    0|0
  • karpuz tarlasi saha terorun savasin ortasinda polis cemberinde f16larin sesinn altinda günübirlik yorgunlukla gidilen macta 3 3 ideal sonuc orda sahaya cikan adamlar hepsi ligde ve uefada lazimlar o maci orda oynatan federasyon ve emniyetin ta dibine

0|0
    0|0
  • Sivas Belediyespora evinde 4-3 yenilen takım taraftarından inciler...

0|0
    0|0
  • beşiktaşa yollayın amed i 76 - 0 basket maçına çevirsin

0|0
    0|0
  • aziz yildirim zaten diyarbakirli yatar fenerbahce

0|0
    0|0
  • Bu kadar rezil olduğu zamanı hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • Bir pkk lının kazanmasından sa bir ib. ne nin kazanması iyidir. Yürü Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Fenerliym ama olur inşallah

0|0
    0|0
Yükleniyor...