Spor yapanlar bakabilir mi?

Spora yeni başladım. Aslında fiziğim iyi amaç sıkılaşmak sadece. Ne kadar zamanda etkisini görürüm. Ayrıca tavsiyeleriniz varsa yazabilirsiniz.

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• fizigin iyiyse vede yaptıgın spora baglı aslında fıtnes mı yapıyorsun yoksa kendın mı calısıyorsun?

0|0
    0|0
    • kendim çalışıyorum ama inanılmaz derecede kaslarım ağrıyo hareket edemiyorum işte bu yüzden yarım kalıyo hep ne kadar ısınma hareketi de yapsam mutlaka ertesi gün her yerim ağrıyo

• beslenme düzenimi değiştirdim zaten şu şınavı çekemiyorum bir türlü ya çok zorluyo peki seninde ertesi gün her yerin ağrımıyo mu ağrımıyosa napıyosun da ağrımıyo :D

• ben kalecıyım hergun ıdmanım var agrılarım olmuyor :D sınav ne kadar cekebılırsen kar dır hergun ya da 2 gunde bır 1 sayı arttırarak yap. bende agrı olmuyor cunku dengelı ve bılınclı ısınmalar yapıyorum :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• hangi sporu yaptığına bağlı

0|0
    0|0
    • kardiyo bölgesel sıkılaşma için çalışıyorum karın ve bacak

• çalışma programına yoğunluğuna bağlı. üstüne güzel gidersen 2 ayda falan görürsün etkisini

• Buyur

0|0
    0|0
    • her gün ya da 2 günde bir 1 saat yapsam ne zaman etkisini göstermeye başlar. ne kadar sürede sıkılaşırım

• hangi bölge belli oldu karın mı ben karın ve bacak için uğraşıyorum

• Tepeden tırnaga hepsi belli oldu ama böygelsel çalısırsan ayrı tabi

• 6 ay iyi şekilde disiplinli calis

0|0
    0|0
  • İstikrarlı olman be amaca yönelik yapman lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 2-3 hafta moralini bozma degisim gormezsen kuzum

0|0
    0|0