Yürüyüş yaparken gögüsüm sıkışıyor neden ?

hafif tempoda da yürüsem zor nefes aıyorum ciğerim sıkışıyor sigara içmiyorum.

Güncellemeler:
arkadaşlar bir kaç gündür spor yapıyorum nefesimin daralma olayı biraz daah azaldı çok daha iyiyim fikirleriniz için çok teşekkürler

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz daha takip edin, yavaş yavaş tempoyu arttırın spor yaparken. Düzelmez ise Akciğer filmi ile beraber Eko kardiyografi çektirin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• bir kalp damar uzmanına görünmelisin

0|0
    0|0
  • Cok spor yapma sende hafif yap

0|0
    0|0
  • Kalp damarlarında tıkanma olabilir veya akciğerlerde sıkıntı. ilk önce göğüs hastalıkları uzmanına sıkıntı yoksa kardiyoloji uzmanına görünmelisin

0|0
    0|0
  • hastalık olabilir doktora git eforr testi yapsınlar ekg falan çeksinler anlaşılır

0|0
    0|0
  • Astım değilsindir umarım bir doktora git nefes testlne gir

0|0
    0|0
  • Kilon var mi

0|0
    0|0
  • gögüslerin mi büyük

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun doktora gidiniz önemli bir sorun olabilir olmaz umarım 😊

0|0
    0|0
  • Baktır bir sakıncalı durum

0|0
    0|0
  • kalp ritim bozukluğu olabilir dr gitmelisin

0|0
    0|0
  • bir kalp doktoruna gorun arkadasim erkenden onlem al gecmis olsun

0|0
    0|0
  • Doktora görün derim ya henüz etin var ya da kırık

0|0
    0|0
  • nefes idmanları gerek

0|0
    0|0
  • Sütyen küçükse

0|0
    0|0
  • Ortopediye git bir hastalik var o olabilir bendede var hastalik fazla kosamam tikanirim

0|0
    0|0
  • ağır grip geçirdiysen ve biraz boşverdiysen onlar ömür boyu leke bırakabiliyor ciğerde maalesef ben de mağdurum 12 km jogging yapan adamdım 3. kmde tıkanıyorum şimdi sigara migara asla kullanmama rağmen.

0|0
    0|0
    • evet baya bir spor yapıyordum sorna bir anda bıraktım ani kilo aldım verdim

• aynı dertten muzdaribiz allah sabır ve direnç nasip etsin bizlere. sigara içenler domuz gibi biz böyleyiz vardır bunda da bir hikmet.

Kızlar Ne Diyor 1

• kiloluysan onun etkisi var

0|0
    0|0
    • evet vermeye çalışıyorum ama baya zorluyor çok sinir bozucu 4.8 de yürüyorum o bile nefes almamı zorluyor

• @rojdünya teşekkür ederim 👍

• beden kitle endeksin 289341 civarlarda. uzman eşliğnde yapmalısın. kendini zorlamayacak şekilde olmalı. burda bu sekil kesin bilgi edinmen yanlış olacaktr

Yükleniyor...