Squat yapıyorum hamladım hemen ne kadar sürede etkili olur?

Squat yapıyorum 1 hafta oldu ayrıca karın bölgesi için de çalışıyorum ne kadar sürede etkili olur? 4 kilo vermem lazım ve vücudumu şekle sokmak istiyorum. Farklı önerisi olan varsa onuda yazsın?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Keşke kız olsaymışız cok kolay bir şekilde şekle girer o ya biz onca ay ugraşıyoruz anca bir şekle giriyoruz kızlarda daha kolay.

0|0
    0|0
    • Kızlarda kas oranı daha az olduğu için ve kilo almaya yatkın olduğu için bizim işimiz daha zor aslında

• olur tabi ama bana takip isteğin gelmedi attığına emin misin

• Teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Dur ✋ daha hemen etkili olmaz 1 ay da belli eder kendini. İlerleyen aylarda farkı anlarsın şimdiden fotoğraf çek kıyaslama yaparsın

1|0
    0|0
  • Yaklasık 1 ay

1|0
    0|0
  • Beslenme cok onemli seker tuzu baya azalt karbonhidratida protein ve sebzelere aban sporuda aksaltma hedefine yakin zamanda ulasirsin

0|0
    0|0
    • Teşekkürler elimden geleni yapıyorum :) tatlıdan uzak durmak çok zor ya :/

• Arap sen içme pokunu cıkarıyorsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben 2 haftada 2 kilo verdim pek uğraşmadan. Yaparsın bence kısa sürede.

0|0
    0|0
    • Squat yaparak mı verdin? Vücut şeklinde değişme oldu mu?

• Squat, mekik, plank falan bikaç egzersiz var yaptığım, bir de öküz gibi çift porsiyon yiyodum, onu azalttım biraz :) 2 kilo verip 2 cm de incelttim belimi. Normalde kilo verirken popodan da gidiyodu biraz, şu an kasa çeviriyorum ve küçülme olmadı, şekillleniyo yavaştan işte.

• Çok iyimiş devam eder inşallah böyle

• Miss rose

0|0
    0|0
Yükleniyor...