Mekik ile düz bir karın?

Arkadaşlar ortaokulda beden eğitimi hocamiz günde yüz tane mekik çekerseniz dümdüz karnıniz olur demişti, şimdi aklıma geldi :)) gerçekten oylemi? Öyle değilse günde kaç tane mekik cekmemiz gerek? Birde mekik belide inceltir dimi?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• he bogazdan kesim demiyo da mekik sekik diyo

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben zamanında mekik ustasıydım 1 yıl yaptım ama Allahın bana verdiği lanet olan göbek müsvettesi biraz azaldı fakat azalan kısım her daim varlığını korudu. Olan belime olduğu eğildi. Şimdi belimin dahada eğilmesinin önüne geçtikten sonra 130 mekik tane yapıyorum hemde her gün bakalım ne olacak. Ama Rabbim istemese düz karın hayatta olmaz. Benden söylemesi. Bu arada karın bölgesi ağırımıyorsa yanlış yapıyorsun demektir. Bunada dikkat et.

1|0
    0|0
  • Öyle 1-2 ayda netice alamazsın yalnız. Bu birkaç yıla bağlı düzenli çalışmayla.

1|0
    0|0
  • Isınmamış soğuk bir vücutla yapılan sporun kasları erişebileceğini düşünüyorum, yani günde 3*30 setler halinde mekik cekebilirsin ama koşu veya yürüyüşte fayda var.

1|0
    0|0
  • Yüz den fazla da çekersin ilerleyen zamanlarda ama ilk başta yüz de çok ağır olabilir sanki.

1|0
    0|0
  • Düzenli olarak yap

1|0
    0|0
  • Olurda yağlı şekerli hamur işini keseceksin

1|0
    0|0
  • haftada 2023 defa mekik çek ama kas olmamasına dikkat et

1|0
    0|0
  • mekik çekmek boynu zorluyor onun yerine plank yap

1|0
    0|0
  • Göbeğinde yağ kütllesi varsa mekikle eritmen uzun zaman alır kütle hafifse etkili olur

1|0
    0|0
  • Doğru demiş

1|0
    0|0
  • karnını da eritmez belini de inceltmez

0|0
    0|0
  • Çok doğru demiş hocan dediğini yap baklavalar çıkar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• psikopat_hatun diyorki kaın kası yapıyor diye duymuştum :D

1|0
    0|0
  • Bence inceltmekten çok kas yapar. Hem çok zor bence başka egzersizler yap plates yap

1|0
    0|0
  • öküz gibi yersen hayır

0|0
    0|0
  • Cikolata seni mutlu eder

1|0
    0|0
  • Doğrudur, karnı düzleştirir. Bele bir etkisi yok.

1|0
    0|0
Yükleniyor...