Kadir Has stadında Drogba şov!!!!

Drogabın performansını siz nasıl değerlendirirsiniz 2 goldede en büyük pay sahibi bence 35 değil 28 yaşında gibi oynuyor adam?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• mükemmel ilk geldiğinde de söyledim bu adami türkiyede tutacak adam yok.

0|0
    0|0
    • Ama yaştan dolayı sonradan yoruluyor adam

• Bence şuan daha güçlüyüz o zaman ruhda vardı kalitenin yanında onun sayesinde kazanmıştk şimdi kalite daha ffazla ama ruh yakalanırmı bilmem.

• Ben ruh açisindan dedim zaten daha çok. İşiniz çok zor ben şans vermiyorm ama belli olmaz tabi.

Kızlar Ne Diyor 3

• Ulan Drogba'yı kim eleştirebilir? 5 kuruşluk adamlar Drogba yaşlı o yavaş şu hızlı diye eleştiri yapıyor ya çok gülüyorum :D

0|1
    0|1
  • Takımımzn geneli çok iyidi bugün. Organize paslar ataklar süperdi. Defansı begenmiyorum o ayrı ama Drogba bugünkü performansyla onu begenmeyenlere yaslı yatmaya geldi diyenlere güzel kapak yaptı,.

0|0
    0|1
  • izlemedim ama öyledir <3

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• Fiziği ve yeteneği çok iyi Drogbanın.Golde atsa bugün süper olur.

0|0
    0|0
  • Müthiş oynadık ve haklı bir galibiyet aldık ayrıca Melo´nun gösterdiği iyi perfotmansta beni sevindirdi

0|0
    0|0
  • maci izleyemedim ama birazdan genis ozeti izliycem bu sonu iyi oldu bjk yenildi fbde tarin puan kaybederse super olur reale tam anlamiyla konsantre oluruz artik

0|0
    0|0
  • Sadri gs için çalışan türk futbolunun gizli masonudur..Küme düşecek gs yi nerden nereye getirdi adam yahu bunu ünal başkan bile yapamazdı:D

0|1
    2|1
    • Önemli olan yöneten rııjkard dönemindede yıldızlar vardı ne oldu hiç bişrey önemli olan fatih hoca

• maçın en iyisi mete kalkavan bence

0|3
    1|2
  • Akıyoruz yahu :D

0|0
    0|0
  • 3-0 oldu Burak ikinci golünü attı G.Saraya helal olsun adamlar oynuyor ya.. not: Beşiktaş taraftarıyımdır.

1|0
    0|2
  • Maçın özetini izleyemedim daha izlediğim zaman yazarım diyeceğim ama drogba bu tabir-i caizse boru değil yani.

0|0
    0|0
  • drogba yaşlandı ne yazık ki ...

0|1
    1|0
  • adam gibi futbolcu işte daha ne diyelim yapması gerekeni yapıyo fazlasıyla

0|0
    0|0
  • 35 değil o adam rahat 40 var

0|0
    1|0
    • gördük bu gün kaç yaşında.

• sen 33 yaşındaysan gerçekte 10metre anca koşarsın

• gwel melih gör 10 sana nasıl koşuyom.öküz adamın suratına bir bak.kaç yaşında gösteriyo.afrikada hep geç gösteriyolar kendilerini

• Kaç kaç maç? ne ara basladi yaw.

0|0
    0|0
  • Oyun zekası iyi.

0|0
    0|0
  • penaltıyı dışarı atan çin malımı?

0|0
    0|1
    • weboyla drogbayı kıyaslayabilen bir taraftara cevap bile vermemem gerek aslında ama neyse.

Yükleniyor...