Mourinho'nun Galatasaray sempatisini kim açıklayabilir?

Buz gibi adamda galatasaraya karşı bir ılım var ben anlam veremedim bu işe.

Daha 30 dk olmadan 0-2 öne geçmiş galatasaray deplasmanda gündüz maçında bu performans ne oluyor bilemedim :)

Burak yılmaz gol krallığına yine adım atıyor süperligde.

Güncellemeler:
Görüldüğü üzere kimse açıklıyamıyor yalnız kaldım :(

0|0
68

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Ateisler bile açıklayamazlar arkadaşım bu durumu :)

2|3
    0|0
  • Ben de Morinho'ya sempati duyuyorum mesela :) Yirim.

0|2
    0|0
  • yirimmmmmmm.bugün günlerden Galatasaray <<3

1|2
    0|1
  • Sinsi planlar var:)

0|2
    0|0
  • o musleranın peşinde:)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• hazır ol açıklıyorum :) mourinho'un adını ilk duyurduğu uefa dan sonra şampiyonlar ligini aldığı zaman bir basın toplantısında etkilendiğim teknik adamlar arasında fatih terimde var demişti. mourinho fatih terimin özelliklerini kendine yansıttı . alex ferguson ve fatih terime saygısı büyük ve onların özelliklerini görebilirsin mourinhoda . chelsea'de oyanttığı futbol mesela drogba ilerde hakan şükür tarzı kafa toplarını indiriyor pres yapıyor. terim mourinho'dan önce italya'ya gittiği için oradanda ününü duymuştur mourinho italya'da çalışırken. baktığın zaman tavırlarına hem terim hem mourinho karakterleri biraz ters basınla olan tartışmaları sertlikleri karizmaları maç içindeki coşkuları çok benziyor . son olarak rıdvan'dan duyalım :) http://www.youtube.com/watch?v=eGi5Pp2JHwo

0|1
    0|0
    • bak açıkladım okudun demi :D

• burağa kafa golü atmıyo diyolardı şimdi kafa golünden başka birşey atmıyo :D

• Bugünkü maçtaki golleri süperdi tam köşeye müthiş vurmuş teknik yok diyeni ıslatıp dövücen :D

• ulen o degilde bu mourunho acaba kafasinda ne dusunmustur ben gsnin yerinde olsaydim realle bu takima kac atardim mi demistir yoksa gs zor rakip agzimiza edeceklermi demistir? bilemedim bu arada defansimiz berbatti drogba snijder burak sahaneydi bu mourunhoyu her maca getirsek namaglup lider oluruz

0|1
    0|0
  • mourinho çok büyük bir hoca olmasına rağmen avrupada hala çok eleştiriliyor her ülkede. ama türkiyede hayran kitlesi çok bunların içinde terim de olduğu için adamlar iyi anlaşıyor bir şekilde. mourinho da terimi çok başarılı buluyor zaten çünkü karakterleri aynı denilebilecek kadar yakın ikiside sisteminden vazgeçmiyor. biz Türkler zaten sıcakkanlı olmamızla meşuruz o yüzden adam sempati besliyor bize karşı bu gayet normaldir:) bu arada KRAL yine KRAL olacak bunu kimse önleyemezzz

0|1
    0|0
  • Tabiki kendisi açıklar

0|1
    0|0
  • Şimdi madridi elersek kuşlar ortaya çıkıp demesinler mourinho size kıyak yaptı diye:D

1|1
    0|0
  • Uçan spagetti canavarını açıklamakta aynı sonucu doğurur.

Olmayan şey açıklanmaz.

0|0
    0|0
  • Fatih terimi çok seviyordur belki.

0|1
    0|0
  • Kalu uche varken burak kral falan olamaz

0|0
    0|1
Yükleniyor...