Senden nefret ediyorum malum kişi, ne yapmalıyım?

tam beraberliğimizin ilk döneminde, aniden ayrılmak istedi.. ayrıldıktan ertesi gün onu yakın bir arkadaşımın kolunda gördüm.. senden nefffret ediyorum! neffrett! sağ gösterip sol vurduğun, art niyetin, ne istediğini bilmeyişinden neffret ediyorum.. içim içimi yiyor.. bana nispet yapıyorlar.. dostlar ne yapmalıyım, içim içimi yiyor, yakın arkadaşımla, hem de ayrılmanın ertesi günü..

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• haklisinn ama unutmaya calis kendine zarar verisin üzülürsün bosver Allahindan bulsunlarr karsimiza herzaman iyi insanlar cikmiyor hak etmedigimiz seyleri yasatiyorlar ama önemli olan güclü olabilmek bunun üstesinden gelmek acilarr bizeee yikilmamaliyiz

0|1
    0|0
    • gerçekten Allahından bulsun diyorum, ayrılmanın ertesi günü.. demek ki önceden başladı.. of varya inşallah bu yaptığını kendisi de yaşar, öyle zoruma gitti ki.

• rica ederimm önemli olan sikintilarindan kurtulman, bu devirde gercek dost bulmak gecekten zorrr

• hem de ne kadar zor..

Kızlar Ne Diyor 6

• Öncesi ve sonrası olarak bir afiş hazırla öncesi kısmına seninle olan bir fotoğrafını, sonrası kısmına arkadaşınla olan fotoğrafını koy. Ortak çevrenizin kullandığı bir sokağa as ve sırtını dönüp git:)

Ya arkadaşım salla gitsin sana fayda gelmeyenden arkadaşına da gelmez. Ne güzel ne mal olduklarını baştan anlamışsın:)

1|0
    0|0
    • engelleyemiyorum bu hissi ama inşallah ikisine de birbirlerrinden fayda gelmez. benim kalbimin acısı üzerlerinde olsun.böyle insanlarla kimse karşılaşmasın hayatta.

• o zaman üzülmeye devam et, onlara da iki kilo kına al sen üzüldükçe, onlar mutluluktan bir taraflarına yaksınlar:)

• :) yaksınlar o kınayı adiler..

• Bu sayede arkadsinda ne malmis görmüşsünüzdür.

Çok ucuzmuslar farzetki böyle değersiz birine

Layık gorulmedin

0|1
    0|0
    • hem de o kadar ucuzmuşlar ki.. ben birisi dostum birisi can yoldaşım derken ikisi neler çevirmişler.. böyle insanlara ne kadar değer vermişim, ne safmışım ben..herşeyi şimdi anlıyorum, maskeleri düştü.

• O zaman uzun bir zaman gerekecek

• evet yaralarımın iyileşmesini ancak uzun bir zaman süreci sağlayacak..

• Allah belasını versin kardesim sıkma canını iiki simdi orendın evlendigini düsünsene :sss

0|1
    0|0
    • kesinlikle öyle. zararın neresinden dönsen kardır..

• ben bile nefret ettim şu an

0|1
    0|0
    • eğitimsiz varya, içim içimi yiyor, kuduruyorum, kolkola gördüm ya.. off. hem de çok yakın arkadaşlarımdan biri.. bir de bana baktılar. Allahım varya.,

• sağol eğitimsiz, bu şoku atlatmam uzun sürecek, güven duygumu yerle bir ettiler.

• rica ederim (:

• takmıyomuş gibi davran umursanmadığının farkına varsın.

0|0
    0|0
    • bundan sonra öyle yapıcam, ilkin bozulduğumu anladı ama.. artık kendime hakim olucam Allahın izniyle.

• Terbiyesizlermişler ya... Sil at ikinide daha ıyısnı bul sen onları çatlat.. O arkadaşın olacak yarmayla affedersin konuşma hiç

0|1
    0|0
    • ağzına sağlık, haklısın.

• Boşver şunları tukurmeye bile degmez onlar.

• kesinnlikle öyle!

Erkekler Ne Diyor 8

• Böhh, ne arkadas varmis sende de bahtsız arkadasim. Hadi kızın yaptigini, yapmaya calistigini bir nebze anlarim; ne de olsa hepsi ayri bir seytan. Ama yakin arkadasinin seninle gecmiste bir iliskisi oldugunu bildigi kızla daha 2 gün gecmeden takilmaya baslamasi kabul edilemez, saka gibi. Hic ipleme, hatta mümkünse en tasindan bir hatun bulup nisbet yap sen de :D

0|1
    0|0
  • unu alırken o unun hamur olacağının hesabını yapmak gerekir.onun nununda arkadaşının mayasında bozukluk var onlara bir şey çıkmaz ;en iyisi boş ver ama nefrette etme çünkü değmez;sen boş verdikçe onun ruhu boşalacak ve yok olup gidecek;dediğim gibi boş olanı boş verecen

0|1
    0|0
    • haklısın dostum! tek kelimeyle "boş" insan!

• herkesin bir değeri var değerinden fazla değer vermemek lazım sabredeceksin ve unutacaksın

aslında üzülmeye bile değmez

0|1
    0|0
  • link

al dinle arkadaşım..arkadaşını da bırakır o karaktersiz.

0|1
    0|0
    • inşallah bırakır avira.. bırakır da ben o günleri görürüm..

• Allahtan ilişkinin başında yüzsüzlüğünü görmüş oldun.zaman kaybın olmamış..üzüldüm adına.

• sağol Allah kimseye yaşatmasın tek dileğim onu da bir gün bırakır da inşallah ben görürüm..

• kadın aniden ayrılıyorsa ya hissettiğinde yanıldığını görmüşdür,yada yenisini bulmuşdur,yapacak birşey varmı? yok kardeşim su testisi su yolunda birgün biri çıkar onunda canını yakar ama sen görmezsin ayrı mesele..

0|0
    0|0
    • tamam ama en yakın arkadaşlarımdan biriyle bu yapılır mı? biz beraber bile takılıyorduk, bu yapılır mı

• olmaz ama oluyor ne yazık...

• evet ne yazık ki oluyor, en güvendiğin kişi bile..

• Hayat kahpe bazıları daha bi **** güzel bi kız bul

0|0
    0|0
    • hem de nasıl ... hem de nasıl.

• bozulduğunu belli etme salla gitsin kaşar imaları yap falan..

0|0
    0|0
  • takma umursama

0|0
    0|0
Yükleniyor...