3 ayda vucut gelstirme

arkadaslar ben 177 boyunda 86 kiloyum spor salonuna yeni basladim ve haftada 4 gun mutlaka gidiyorum 3 ayda gozle gorulur bir degisme ourmu sizce bide

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bende gidiyim diyorumda işten fırsat yok bir pazar gunu boşum o kadar evdede bir dumbıl var o kadar omuzlarım genıs sayılır ama kolumda kas hıc olmuyor sol kolum hele cok zayıf bıleklerımde ınce ne yapıcam bılemıyorum valla.. 173 boyum 65 kgyum sen ıyısın maşallah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Böyle şeyler 3 ayda 5 ayda olcak şeyler değildir bence.Süreklilik ister.3 ay yaptın sonra bıraktın eeeene anladın?

0|0
    0|0
  • 3 ayda da yaparsın bir şeyler ama 6 ayda daha iyi olursun.

0|0
    0|0
  • Olur benim erkek arkadaşım 3 haftadır gidiyor gözle görülür değişim var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• olur çok az olur 3. ayım ve gelısme azcık oldu bu spor 3 ayda degıl 6. ayda anca gelısme yaşarsın

0|0
    0|0
  • 3 ayda alışma süreci olr düzenli gidersen , ben 5 a,ydır bu sporu yapıyorum anca anca belli olmaya başladı

0|0
    0|0
  • 3 ayda gozle gorulur gelısme olur ama cok az olur.5 ay sonunda haftada 4 gun gıttıysen net anlarsın gelısmeyı.3 ayda sadece kuvvetlendıgını anlarsın.ayrıca unutma bu ısın %20si ıdman.geri kalan %60 beslenme %20 uyku

0|0
    0|0
  • Disiplinli çalışırsan, gerekli proteinide alırsan, genetiğin el verdiğince gelişirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...