Mahsun Kırmızıgül'ün yazıp yönettiği 'Hayat Devam Ediyor' dizisi hakkında yorumlarınız nelerdir?

Mahsun Kırmızıgül 'ün yazıp yönettiği 'Hayat Devam Ediyor' dizisi hakkında yorumlarınız nelerdir? Şok olarak izlediğim sahneler karşısındaki fikirlerinizi merak ediyorum.

0|0
18|15

En İyi Kız Görüşü

• bacım inanır mısın, ağlamaktan gözlerim şişti.

diyalogları gerçekçi bulmadım pek ama oyuncular şahane tabi.

5|6
    0|1
    • salatalik dilimleri bulundur birdahaki bölümde yaninda. agladiktan sonra gözlerine koyarsin sismez (:

• gene döşemişin duzluk reyiz.

• ahahahahahahaha:) sesli güldüm lan:)

Erkekler Ne Diyor 15

• mahsun, cıvık cıvık duygu s.ki yapan bir adam, gereksiz,sıkıldım iyice haaaa, seyretmedim seyretmicem.

0|0
    0|0
  • Serdar Ortaç müzik ilahı, Mahsun desen Tarantino'ya taş çıkartacak bir yönetmen, ne skim bi ülke lan burası

0|0
    1|0
    • Bir şeyden şikayet etmek için anti tez üretmeyen sadece eleştiren insanlar topluluğuyuz ayrıca,öyle değil mi sayın overclocked4 ?

• En basit eleştiriye bile saldırıyla cevap veren sen; evet sığ olan benim sanırım.Sen ve senin gibiler eleştirilmez,bağışla hadsizliğimi.

• ne saldırısı hangi saldırı bebeğim, gevşe biraz gergin görünüyorsun

• mahsun kırmızıgülün yazdığı çizdiği oynadığı filmlerden bugüne kadar keyif almadım bugünden sonra da alacağımı sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • İlk bende böyle düşünüyordum.Sonrasında fikrim değişti.

• Mesela izlediğin böyle bir film var mı?Bilmek isterim.

• Yerli yapımı bu tip bir film hatırlamıyorum.Ama, Kırmızıgül'ün Türk Sinemasındaki acı temalı filmlere yenilerini eklemekten öteye gidebilecek bir vizyonu olduğunu da düşünmüyorum. Soluk soluğa izleyebileceğim, heyecan veren hatta şaşkına çevirecek bir devamlılığa sahip, etkileyici bir sonla biten bir yapıtın altına imza atabilecek düzeyde görmüyorum Kırmızıgülü. Tıpkı diğerleri gibi..

• Hiç bitmiyor ağa paşa dizileri izlemiyorum hiçbirini

0|0
    0|0
  • Süper diziydi bazı sahneleri olmaması gerekirdi ama Genel olarak ülkemizin içinde bulunduğuu durumu anlatan güzel bir filimdi

0|0
    0|0
  • izlemedim izlemeyi düşünmüyorum

güzel dizi olsa bile drama sevmem

0|0
    0|0
  • türk dizilerinden nefret ederim en acıklı sahnelerine bile gülüyorum o derecee

0|0
    0|0
  • Lüzumsuz adamın lüzümsuz popülistliği.

0|0
    0|0
  • bu soru daha once sorulmadi mi ?

0|0
    1|3
  • Çok güzel film bu dizi tutar bence

0|0
    0|0
  • Çok lazımdı a.k... Yeterince ağa-paşa dizisi var zaten..

0|0
    0|0
  • doğunun ne kadar ''yobaz'' gelenekleri olduğunu açıkça dile getiren mahsun kırmızıgül ü kutluyorum.

0|0
    0|0
  • mahsun dizi mi yapmış? başımıza taş yağacak...

1|0
    3|1
  • doğu ve batı arasındaki kadına bakışı birazda abartarak gözler önüne sermeye çalışmışlar..

0|0
    1|3
    • Genelde dizilerde filmlerde olgular abartılarak mesaj verilmeye çalışılıyor.Haklısın.

• dizi mi?

mahsun mu?

çok banal :))

0|0
    3|2
    • Kendisi oynamıyor.Ayrıca bende Mahsun Kırmızıgül 'ü sevmem. Lakin dokunduğu noktalar hassas noktalar bence.Newyork' ta 5 minare filmini de izlemelisin.

Kızlar Ne Diyor 17

• Mahsun Kırmızıgülü kendini aşması bakımından takdir etsem de Newyorkda beşminareden sonra izlememe kararı aldım.filmin teknik yapısının sağlamlığı kadar düşünce yapısı çöküktü.ve tüm filmlerin konusu doğunun sorunları.dizide de birşey değişmemiş.hep aynı konular.bu konuların işlenmesi o sorunları yaşanmasını engelleyemiyor maalesfe mahsun bunun farkında değil.e duygusal mileltiz üzülüyoruz ağlıyoruz etkileniyoruz.mahsun da parayı vurur böylece.

2|0
    0|1
    • Dizi ve film endüstrisi genel manada duygu sömürüsü üzerine kurulmuştur tüm dünyada.Bizde de böyle.

• son derece başarılı olmuşş..

dizi değil sinemada film izler gibi hissettim kendimi...

bu vesile ile kutlamak isterim dizi ekibini..m.kırmızıgülü.

2|1
    0|0
  • Güzel bir dizi ama seyretmek istemiyorum.Çok sinir bozucu çünkü bende direk sinirlenip sövmeye başlarım böyle olaylara.Gerçek hayatta da butür şeylerin olması çok çok acı.

2|1
    0|0
  • Sinema filmlerinde de tv dizisinde de hep doğu bölgesini konu alarak senaryo üretiyor. Bunu pek hoş karşılamasam da dizi berbat bir dizi değildi. Çok abartılacak güzelliği de yoktu. Lakin 14-15 yaşındaki çocuklara kötü örnek olacağı kesin.

3|0
    0|1
    • İzlerken bunu düşündüm.Nihayetinde 70 yaşındaki kart papazlarada örnek olabilir.Allah saklasın bebelerimizi sapıklardan ve çocuklarımızı doğru yoldan saptırmasın.

• öyle seyler izlemek istemiyorum sinirleniyrumm 15 yasinda ki izi dedesi yasinda ki adama veriyorlar sirf kiz hata yapti diyeee bu ne yaaa o tür insanlarin artikk degismesi gerkiyor eskii kafalilarrrr

1|1
    0|1
  • İzlemedim ama reklamlarını gördüm hep.

Sanki acıtasyon sahneler var gibi ama Türkiye'nin gerçeği olduğu da yadsınamaz.

0|0
    0|0
  • Mahsun Kırmızıgül'ün yönettiği bütün filmleri severek izledim.

Ama çok acıtasyon yaptığını düşünüyorum.

2|1
    0|1
    • NewYork'ta 5 Minare 'de şaşırmıştım bu kadar vurgulu anlatım yapmasına.Evet bir yanımızı kullanıyor ama etkilendim açıkcası.

• bunlar zaten olan şeyler biraz yaşadığın ülkenin sorunlarını araştırsan yeterli

0|1
    1|0
  • televizyonum yoktu izlemedim. ama izlemiş olsaydım da diziyi bu kadar abartmazdım sanırım.

1|0
    0|1
  • stresli bi dizi :)) hayatımızdaki stresler bize yeter zaten bi de stresli şeyler izleyemem :D:D

2|1
    0|0
  • feriha koydumu izledim ben o adamla ilgili hiçbişeyi izlemem ben artık

0|0
    0|0
  • Oyuncuların kaliteli olduğunu dizinin fragmanında görmüştüm ama diziyi izleyemediğim daha ... Merakla izleyeceğim.

0|0
    0|1
  • izlemedım ama ızlemk istyrum ve merk edyrum

0|0
    0|0
  • ben ben ben ızlerken gozlerım yasardı yaa:D

0|1
    0|0
  • izlemedimmm.

0|0
    0|0
  • Izlemedim,fikrim yok.

0|0
    0|0
  • tv izlemem hic o yuzden yorum yapamıcam dizi hakkındaa

0|0
    0|0
    • Belkide en iyisi Tv izlememektir.Gerçi kışın sıcak evde,elde çay iyi oluyor.

• O diziden de betermiş yahu.O kadar acıtasyona kalbim dayanmaz benim.Senin maşallahın varmış arabesk falan? :) baya cesursun.

• kendimi yedim bitirdim onları dinleye dinleye aqlarım dinlerim sigara üstüne sigara cöp kız kaldım :))

Yükleniyor...