Psikoloji bölümünün önü açık mı?

Arkadaşlarpsikoloji okumayı düşünüyorum ama ilerde önü açık bir meslek mi ? Ve Adanada yasıyorum burası için iyi bir meslek mi ? Çevrenin mi olması gerek böyle bir iş için ?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hizmet sektörü açık, çocuk bakımı, dadlık, ana okulu öğr... jolistik, kargo , temizlik şirketi, güvenlik şirketi v.s. her zaman iş yapıyor...Hiç bir şey yapmasan ana okulu öğr.. bitir kendi evinde 5 tane çocuk bak..Aylık 450 lira..toplam 2400 lira sıcak rahat evindesin..

0|0
    0|0
    • Anneleri sabah 7 de bırakıp akşam 19 da gelip alıyorlar..Götürme getirme yok..Sen evindesin..öğlen yemek ve meyva ve bol süt ikramın olacak oda 50 lira..Öğlen yemekten sonra akşam 17 ye kadar çocukları uyutuyorsun...Hepsi içinde 450 lira aylık..para alıyorsun..

• Ana evleri ve kreşler 550 - 750 lira arasında para isityorlar..Evimde 450 Lira ya çocuk bakıyorum işte diplomam bu işi biliyorum diye internete adana bölgesinde birkaç siteye ilan ver tamam..Bir çok çalışan anne doğru düzgün bakıcı bulamıyorlar..Kreşler çok para..Gir okula bitir..2 yılda diploma zor değil..Çocukları sevmek lazım..Eğer sevilirsen çocuk sayısı artarsa kiralık bahçeli bir ev tutarsın.8-10 çocuk gelse yeter. Daha çok gelen olursa kendi adınla ana okulunu açarsın.. Zor değil...

• evet haklısın bir bunuda düşüneyim

Erkekler Ne Diyor 4

• populer bölümler arasında. psikoloji mezunu bir arkadaşım 1200 tl maaşa çalışıyordu. tabi çok yüksek maaşa çalışanlarda var.

0|0
    0|0
  • psikloğum önü açık olmasından çok sevdiğim bir meslek ama para gani

0|0
    0|0
  • piskoloji geleceğin mesleği olarak görülüyor...

0|0
    0|0
  • Tıp alanındakı adam boş kalmaz :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tabi ki önü açık fakat hala türkiyede deli doktoru olarak görüldüğü için biraz daha aşmış yerlerde yapman daha mantıklı

0|0
    0|0
  • yapabiliyorsan çalış en yüksek puanı al en iyi yerlerde ol yoksa arada kalma

0|0
    0|0
  • bilgisayarda geleceğin mesleğiydi noldu evde oturuyoz kendi kendinede kimse gelişemiyor iş lazım pratik lazım ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...