Galatasaray'ın bileklik kampanyasıyla ilgili ne düşünüyorsunuz?

Tek bilek tek yürek diyerek komik bir kampanya başlatıldı bence. 4 yıldızlı bir kulübe hiç yakıştıramadım. Para kazanmak için uydurma bir bileklik yerine daha güzel ürünler satışa çıkarılabilir ya da kampanyalar yapılabilirdi. Bu benim düşüncem. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanında feda tişörtleri ile dalga geçersen sonun böyle olunca komik duruma düşersin

Para komidinin üstündeydi , artik altında :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sonuna kadar haklı buluyorum düşünceni 3 kuruşa kendini tüketen bir takım haline geliyor maaalesef

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Arenada zengin localı seğircilerine bileklik takıyorlar. Taraftarları paralı, parasız diye ayırıyorlar. Onların sevgilerini parayla ölçüyorlar, bunumu yapmayacaklar?

1|0
    0|0
  • Bir kaç yıl evvel para komidinin üstünde pankartı açanlar bu soruya cevap versin

1|1
    0|0
  • Kampanyalar oluyor sıkma canini da para bulmak adina dedigin olay türk futbolunun gercegi eninde sonunda olack olan buydu besiktasin feda sezonu ! Fenerbhcenin hedef 1milyon uye olayi yandex olayi falan tamamen bundn ibaret. Bileklik olayina fazla takilma sen taraftar olark saten alick herkes kisi basi minimm 10lia kulube katki 30milyon tane satildigini dusun :)

1|0
    0|0
    • 30 milyon tane satılsın o bilekliği alıp takmazsam.. Hayal bunlar

• Kullan kullan güle güle kullan 😀

• Seve seve kullanicam :D

• Dursun Özbek nasıl iş adamı çözemedim iki lafı bir araya getirip konuşamıyor. Basketboldaki skandal bunlar hep ağırlığı kaldıramamanın verdiği errorlar bu adam fazla gitmez gsda

1|0
    0|0
    • Gitmesin de ya gerçekten üzülüyorum bu duruma

• ilginç yani özbekin önünde durumu az zararla kurtarabileceği bir planı olduğunu düşünmüyorum plansız bir şekilde günü geçiştiriyor

• Sonu nasıl olacak bakalım

• Ona bakarsan Fenerbahçe de "üye bekliyoruz" deyip 10 bin liranın peşine düştü. İkisi de basit oynuyor.

1|0
    0|0
    • Üyelik falan olabilir bir yere kadar ama gs o kadar küçülmüş demek ki otel ürünüyle para kazanmaya çalışıyo

• Ne zaman yükseldiler ki? Zaten her şey para amaçlı.

• Zamanında Beşiktaş ile feda diye dalga gectiler şimdi 1milyon bileklik batırıp 10tl ye satıp para toplama derdine düştüler iyi oldu

1|0
    0|0
  • çaresizlğn geldği son nokta. ancak bileklik taraftarı da zorlamadan her kesime hitap edeblcek bir kampanya. sürümden kazanr ;)

1|0
    0|0
  • sadaka toplamanin resmi hali

1|0
    0|0
  • Cok saçma bı şey olmuş. hangı yaratıcı süper zekanın aklına gelmıs..

1|0
    0|0
  • Sen bunları düşünerek yorma beynini kendi takımına bak sonra ligi ikinci bitirince şerefsiz hakemler diye ağlamayın çok klasik oldu başka bahaneler üretin

0|0
    0|0
  • Bosver futbolu 😊

0|0
    0|0
  • 25 milyon taraftar 10 liralık bileklik alsa ne kadar kazanılır farkındasın demi?

0|0
    0|0
    • Sen bu rezilliğe razıysan sıkıntı yok

• Çok merak etmiştim sağol

• iyi olmuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...