Erkekler beni görünce neden kaçıyor?

Beni seven bir çocuk vardı utangaçtı hiç konuşamazdı benimle. Yanıma kadar gelir başucuma otururdu ama tek kelime konuşamazdı ben onun yüzüne bakınca kafasını önüne eğerdi. Kızarırdı. Gözleriyle çaktırmadan yan yan bana bakmaya çalışırdı. Bazen direk bakardı gülümserdi.. Ama sonra ne olduysa arkadaşları bana gelip onun beni sevdiğini söylediler. Beyefendi artık uzaktan görse yolunu değiştiriyor, kaçıyor. Bakmıyor! Sadece o değil. Başka birisiyle buluştuk 2 saat beraber konuştuk güzel vakit geçirdik sonra beni görünce kapının arkasına saklanıyor. 2 dk sonra yanıma geldi nasıl olduysa. Arkadaşları zorlamıştır. Sonuç olarak beni görünce ya yol değiştiriyorlar ya kaçıyorlar. Nedeen yaparsınız bunu ?

Güncellemeler:
Biraz sessizim kimseyle konuşmam o da var. Bir tane çok yakın arkadaşım var.. Buda bir sebep olabilir mi ki?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• senınle alakalı deıl. kendısı cok utangacmış. hayatının buyuk kısmı nı senın adına ayırdıgına emınım ama senınle bır samımıyetlık kuramıyor. onun doğasıda buu.

0|0
    0|0
  • Kendin demişsin. O utangaç biri. O senden ileriye doğru bir adım görmedikçe geri kaçacaktır senden. Eğer sen ona samimi davranırsan o da senden kaçmaz.

0|0
    0|0
  • Tamamen senin mizacının bir sonucu.

0|0
    0|0
  • Duş almayı denedin mi?

0|0
    0|0
    • her gün alırım parfümüm duş jelim kremim hepsi sürülür mis gibiyim valla

• o zaman herif duş almıyo demek ki :))))

• çok yakın arkadaşın ya da sessiz olman neden sebep olsun ki buna.bende senin gibi çok sessizim kimse yok yanımda ailemden başka arkadaş vs ama sessizlikle alakalı olduğunu sanmyorum

0|0
    0|0
  • Utanmış işte ya normal karşıla bunun için soru haklarını israf etme.Utanıyor ve seni seviyor kısaca bu...

0|0
    0|0
  • çok güzel alımlı bir kızsın demekki o yüzden çevrendekiler de utangaç seni ulaşılmaz görüyorki ondan böyle utanıp çekiniyorlar belkide.. haa alakası yoktur dersen başka da aklıma bişey gelmiyor yani.

0|0
    0|0
  • Demekki zor kızsın..yada güven vermeyen bir tipsin..Yada ukela ve çirkinsin :) Gizliden çık,foto at..Analiz yapalım :))

0|0
    0|0
  • neden ilk adımı erkekler atmak zorunda biraz yaklaşsaydın sohbet olarak belki böyle olmazdı

0|0
    0|0
  • öcü olabilir misin :) Bekle bakalım nolacak açık kapı bıraktın mı?

0|0
    0|0
  • cesaretsizler ödlekler bağlanmak istemiyorlar

0|0
    0|0
  • Benzeri bana da oldu şimdi sordum hatta senin ki senden utanıyo ilki ama ikincisini bilemiycem.

0|0
    0|0
    • ilki bugün nasıl olduysa o kaçan çocuk arka sırama geldi oturdu. Gayette rahattı.

Kızlar Ne Diyor 2

• erkeklerin doğası bu,yapacak birşey yok tatlım..ne kadar az ilgi gösterirsen seninle ummadıgın kadar ilgilenir,ama ilgiyi fazla gösteren taraf sen olursan yandın,karsıdaki kendini brad pitt,justin timberlake falan sanma moduna girer,malum yerleri tavanlara vurur..üstüne düşmeyeceksin yani:)

0|0
    0|1
  • utaniyor demek ki belki ona kizicaksin ya da dovuçeksin,hatta hakaret bile edebilecegini dusuunebilir

0|1
    0|0
Yükleniyor...