Spor salonundan nerdeyse hiç çıkmayan bir kız hakkında ne düşünürsünüz?

Bayanlarda dikkat edilen ilk şeylerden biri kalça sanırım. Ülkemizde spora verilen değer ne yazıkkı bayanlar olacak fazlaca az durumdayız. Ömrü bacak ve squat çalışarak geçen bir kadını sever misiniz? ( tabi karın kol vb. de çalısıyor fakat onemi kalcaya veriyor) ( gogus:92 bel:68 klca:100) Şahsen erkek bayan fark etmez ben ilk kalçaya bakarım. (Kötü niyetli değil tik oldu sanırım. 3 yıldır squatla yatıp kalkınca bu duruma geldim.) :D

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Tercihim sporcu olmasindan yana tabi boyda önemli şimdi 😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Çıkmasın salondan birlikte takılırız işte 😃 hem fitness yapan kızlar her zaman çekici gelmiştir bana 😃

1|0
    0|0
  • Kendine önem veriyor bu derim
    Direk salça olurum o kıza sgsgsg

1|0
    0|0
  • Karın kası ve kollarda kas olması hoş değil ama boyun kısmındaki kıvrım ve tabiki bacaktaki yağların gitmesi inanılmaz yakışıyor bizim salona gelenlerde cok az galba aslında cok kişi yazıldı ama sabah geliyorlar galba kadınlar sabah gelmeyi seviyor erkeklerde akşama doğru geliyor.

0|0
    0|0
  • o kadar şöyleyim böyleyim yazmışsın hala gizli profil : )

1|0
    0|0
  • Ben severim, şahsen öyle biriyle evlenmek isterim. Yıllarca, önemli olan iç güzelliği, biraz kilosu göbeği olsun dedik ama olmadı. Tecrübelerim bana şunu gösterdi ki, kendi vücuduna değer vermeyen bir kadın bu hayatta hiçbir şeye değer vermez. Kızı spor salonundan alacağız, kaçarı yok.. :)

0|0
    0|0
    • Kesinlikle kendine onem vermiyorsa hic bir seye onem vermez bir kiz.

• Tipik türk kadını. Evlenmeden once azıcııık kendine bakar. Evlenince salar aynı zamanda.

• Aynen, bizde birde spor niyeyse kiloluların tekelinde gibi. Ya da bunu meslek olarak yapanların. Onun dışında sanıyorum spor yapmak için ya da sağlıklı olmak için spor yapan çok az. Evlendikten sonra zaten hak getire.. Zayıflar benim zaten ihtiyacım yok diye gitmez, onu da anlamış değilim..

• spor yapan bir kızla direk evlenin tavsiyem :D

1|0
    0|0
  • Spor salonundan hic cikmayan kız idealim

1|0
    0|0
  • başarılarının devamını dilerim

1|0
    0|0
  • Güzel bir kalça her erkek ister

0|0
    0|0
  • iyi seyler dusunurum

0|0
    0|0
  • Squatta fazla ağırlık kaldırması konusunda ikna edip sonra arkadan yardım ederim.. Maksat kendini geliştirsin 😉😁

0|0
    0|0
  • manyak derim

0|0
    0|0
  • Kaslı erkek izlemeye doyamadığını düşünürüm :D

0|0
    0|0
  • Çok abartili olmuş

0|0
    0|0
  • Spor iyidir iyi devam :D

0|0
    0|0
  • Ölçülerin çok iyi valla

0|0
    0|0
    • Çok açık giyinme spor salonunda

• Spor herşeyi tamamen sağlamaz. İşin %70 i yediklerin sayesinde %30 u sporla gerçekleşir. Bir diyetisyene gidip diyet için konuş. Bunu diyet olrak görme düzenli beslenme olarak gör.

• Tamam ama birde sevgilim ile ilgili sorularım var onları özelden sorabilir miyim

• gereksiz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Squad in etkisi ne kadar sürede belli oluyor

0|0
    0|0
    • Squatin etkisini gostermesi kisiden kisiye degisir. Selulitli ve yagli bir bacak ve kalcayi toparlama suresiyle, kas orani fazla ve selulitsiz bir bacagi ve kalcayi toparlama orani kisiden kisiye degisir.

• Zira fazlasi cirkin

0|0
    0|0
Yükleniyor...