Kapat

Kızlar yardımm edinnnnnnn

sevgilimle 1.5 yılımız gelecek pazar olack.henuz daha cok yakınlasamadık.ben kendısının dudadıgını opmek ıstıyorum.1.5 yıl sonra okulumuz bıtıyor(unı) evlenecegız...daha once kımsenın elını bıle tutmamıstım.sevgılımle 6 aydan sonra ellele tutusmaya falan basladık aradada yanagından opuyorum.kendısı dudagından opunce sert bır tepkı verecegınden emınım..onunda ıstemesını nasıl saglarım yardım ...

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• bence sevgiliyle bişeyleri yasayamadıktan sonra sevgili olmanın bir manası yok.öpüşmek sevişmek kötü bişeymiş gibi millet ayy cok ayıp diyo nesi ayıp ki sevgine sevgi katar böyle seylerr ilginçsiziniz

1|0
    0|0
    • kız arkadasım cok hassas bu konularda.elini tutmam bıle 6 ay surdu..önerin var mı ?

• kızın ilk sevgılısıyım...babası dısında evdekılerın hepsıyle tanıstım.bizim dugunlere sevgılım olarak katıldı ailem tanıyor...bunlar olupta sevmemek olur mu ? kızın elını tuttugumda 2 gun agladı ya erkek kadın ılıskılerınde cok hassas ve sert tepkılı

• ne diye ağladı el ele tutusmak kötü bişey miymiş

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• zor. biliyorum bu tarz kizlari, benim bir arkadasimda öyle. evlendikten sonra yapar anca benim arkadasim. senin sevgilinde galiba bu tarzdan. belki konusabilirsin önce.. yani fikrini alabilirsin.. mesela , baska sevgililier söyle böyleler, biz böyleyiz diyip bakarsin önce ne diycek. ona göre hareket edersin.

0|0
    0|0
    • denedım..yapmamalıyız dogru degıl evdekılerın yuzune bakamam falan dedı

• ozaman beklemen lazim. bazi kizlar öyledir. yani kendi kisiligine yakistiramazlar. ayip, seviyesiz, falan derler... herseyin zamani var derler. öpersen onu yinede, bence sana cok kötü kizar. bence beklemen lazim ozaman, baska care yok :) umarim evliliginizde her istedigini yasayabilrsin

• o zamana cır cır etse doverım bu sefer :D

• Yavas yavas adım at sevdiğine o zaman.Yavaş yavaş dudağına giderken ses cıkarmıyosa o da istiyordur.Sevgili olmak ilaki sevişmek öpüşmekte değil ama.İnsan tek beden olmakta ister.

0|0
    0|0
    • yav ailelerin babası dısında hepsinin haberi var nıyetımın cıddı oldugunu oda bılıyor. bu tarz hareketlerden kacıyor.bende daha once yapmadıgım ıcın merak edıyorum.

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• nasıl bir kızla çıkıyosun sen 1,5 yılda dudaklarını ezberlerim ben

0|0
    0|1
    • ınsallah benımkı gıbı bı kızla cıkarsında bak bakayım yaklasabılıyormusun

• ben sevgilimi dudagından su an opsem ayrılır dostum sende bunu anlamıyorsun.her seyı yasanmıslıklar anıları sevgıyı sıler gıder...bundan dolayı korkuyorum.elini ilk tuttugumda 2 gun agladı yavv

• senin kızı anlamak zor harbiden.Ne diyim umarım korktuğun gibi olmaz

• sen benım helalımsın de yapıstırr:)

1|1
    0|0
  • Helal valla böyle ilişkiler kaldımı yav.

0|0
    0|0
  • Helal olsun lan kıza

0|0
    0|0
  • link istanbuldaysan buraya götür tabi önceden rezervasyon yaptır. güzel bir film seç. orda her halukarda öpersin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...