Sorum tüm GALATASARAY'lılara nolacak bu takımın hali sizce yönetimin ne yapması lazım?

bence Umut bulut gol kralı olur bu sene :D şaka bir yana bence sezon sonu muslera sniejder podolski bruma telles hepsinin satılması lazım mustafa hocaya 50 milyon bütçe ayırsalar kral gibi takım kurar eminim. Beşiktaş feda yılında oğuzhan gibi bir yeteneği kazandı bizde Sinan Gümüşü kazandık yeni sinanlar yeni ardalar yeni oğuzhanlar bulmak lazım yoksa her 5 yılda bir takımı sil baştan yapmak zorunda kalırız.

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Yanlış kişileri satmak istiyorsun. Onlar değil Sabri, Tarık, Umut, Hamit gibi gereksiz niceleri gitmeli.

0|1
    0|0
    • onlar zaten gideceği için yazmak istemedim. Muslera yaşlandı artık gitmesi ve kulübe para kazandırması lazım, sniejdere çinden çok iyi fiyata talipler var zaten artık bu tip futbolcular doymuş oynamıyolar son 4 yıl daha oynar para için bırakır zaten futbolu

• hep yabancılar mı yiyecek parayı birazda sabri yesin :D

• Al işte bu mantık yüzünden bu haldeyiz...

En İyi Erkek Görüşü

• Mustafa Denizli'nin eline 50 Milyon Euro yerine bavulunu verip göndersek daha iyi olur, saha kenarında o kadar ruhsuz o kadar bitkinki onun bu ruhsuzluğu sahadaki oyuncularada yansıyor
    Sneijder ve Muslera bugün Türkiyedeki en iyi oyuncular bu oyuncuları satarsan ancak rüyanda böyle bir kaleci ve böyle bir 10 numarayı görürsün.

0|1
    0|0
    • mustafa denizliyi nereye gönderiyon adama ne transfer yaptın ne bişey elindeki bu adamın ne yapsın. Benim demek istediğim o değil muslera ve sneijder en iyisi ama yaşlandılar ve bizede çok para lazım iyi paraya elden çıkartmadıktan sonra 2 sene sonra zaten çok ucuza gidecekler.

• Mustafa Denizliden iyisi vardıda mı almadı yönetim

• Yönetim ve Mustafa Denizli giderse bu takım daha iyi olur emin ol

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Yönetim istifa 😊

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• 50 milyonu kim kaybetmiş ki mustafa bulsun

0|1
    0|0
    • Muslera, sneijder, bruma, telles, podolski satılırsa çok rahat bulurlar 50yi geçer hatta revizyon için yenilenme şart

Yükleniyor...