Beşiktaş maçında "Real Madrid" bayrağı açmak?! Neden bazıları bazı şeyleri sindiremez?

Dün akşam oynanan Beşiktaş-Kasımpaşa maçında, Beşiktaş'lı taraftarların statta "Real Madrid" bayrağı açması hakkında ne düşünüyorsunuz ? Tamam ben de Fenerbahçe'liyim, ama Avrupa'da renk ayrımı yapmam; siz bu konuda neler söylersiniz ?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• ‎2010'da Trabzonspor ve Bursaspor kardeştiler. 2010'da hiç bir iddiası olmayan Trabzon son maçta direne direne bizden puan almış ve Bursa'nın

şampiyon olmasını sağlamıştı. Ve

Bursa'nın şampiyonluk kutlamalarında tonla trabzonsporlu vardı. Cuma günü; Bursaspor Tribünler:

"Trabzon kümeye !" Trabzon taraftarı: " Kalleş Bursa"

Beşiktaş ve Galatasaray'ın

kardeşliklerinden bahsetmemize gerek yok.

Ama bu sezon; Beşiktaş taraftarı; Schalke bayrağı açtı, ardından Galatasaray taraftarı Beşiktaş'ın FEDA'sıyla dalga geçen komidin pankartı açtılar. Ve Dünde de Beşiktaş taraftarı Real Madrid bayrağı açtı.

SÜT KARDEŞLER BİRBİRİNE GİRDİ.

ÇOK ŞÜKÜR FENERBAHÇELİYİZ !

0|2
    1|3

Kızlar Ne Diyor 2

• beşiktaşa çok sempati duyuyordum ama bu olaylardan sonra tırtlar artık.

0|1
    0|0
  • Şöyle düşünürsek ben Trabzonsporluyum ve olayla da uzaktan yakından ilgim yok cidden ama bunu yapanlar belirli kişiler yani beşiktaş taraftarının genelini suçlamak doğru değil.Yapan kişilerde sporun,centilmenliğin,kardeşliğin ne demek olduğunu unutan provakatör kişilerdir bence

1|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• link

Geçmişi hatırla ve utancınla yaşa salatasaray.

Beşiktaşın açtığı bayrak için ettiğiniz hakaretleri küfürleri cinconcon içinde edecek kadar şerefli misiniz?

0|3
    1|1
  • link bir de buna bakalım mı?

0|2
    1|0
  • Ya birakin bu işleri yemezler biz 8 yediğimizde nasil dalga geçeceğinizi şaşirdiniz ağzinizdan köpüklar çikara çikara güldünüz biz o zaman türk takimi değil miydik daha geçen sene a.madride elendiğimizde gs sayfalari facebookta a.madridi tebrik eden fotolar paylaşiyorlardi kendinize gelince mi mili duygulariniz kabariyor biz sizleri çok iyi biliriz maçtan önce desteklersiniz yenilince nasil koydular diye dalga geçersiniz iki yüzlüler.

0|3
    1|0
  • allahallah gs taraftarı hep böyle.Başarılı olunca havası küresel olmaz İstanbul sınırları içinde olur.Başarısız olunca dilenir.GS lilerin twitterda açtığı tag neydi öyle.Bizim real madrid ma.ımız var fb nin lazio bjk nin kasımpaşa diye.İlk önce dönün arkanıza bakın avrupada başarı yakalıyosanız bunu gelin bjk li fb li taraftarlarla kutlayın onlara hava atmak için değil

0|5
    2|2
  • zavallilar hayatlarinda ulasamayacaklari basarilarilara camur atmak istiyorlar yazik ya real kasimpasadan bile 3 tane saglam kazik kazik yediler

2|1
    0|3
  • Ben de Beşiktaşlıyım da aramız da var işte o. cocukları.Napalım yapcak birşey yok.Schalke bayrağı açan da aynı p.çmiş

2|2
    0|3
  • Bu sene GS ve FB liler birbirlerine Avrupada destek olurken bu tip olayların yaşanması üzücü gerçekten, bence o bayrağı açan arkadaşlara en büyük tepkiyi göstermesi gereken gene Beşiktaş camiasıdır...

0|2
    0|1
  • ben fenerbahçeliyim. ama galatasaryın kazanmasını canı gönülde istiyorum . zaten futbolun keyfi burada.

1|2
    0|2
  • kendine yediremeyen bir avuç provokascu işte türklerin başarısını savunacağına kendini küçük düşürme peşindeler

1|1
    0|3
  • 3 büyük takımın taraftarı bunu hep yapıyor bende desteklemiyorum böyle şeyleri ama yapıyorlar işte...

0|2
    0|0
  • Beşiktaş Liverpool'a yenilince G.Saraylılar dalga geçmiyor muydu?Beşiktaş Metaliste elenince G.Saraylılar dalga geçmedi mi?Fenerbahçe avrupada 6 maçta 0 puan toplayınca, G.Saraylılar az mı dalga geçti?Bırakın böyle şeyleri, her takım taraftarı, Avrupada ezeli rakiplerinin başarısızlığını görmek ister, ama başarılı olunca hepimiz yaptık oluruz.Türk insanının çelişkili davranışlarına hayranım.

1|2
    2|2
  • Lan eger galatasaray turu geçerse varya alayı nasıg*tolur zevkle izlerim mk :D

2|1
    0|7
  • Liverpool çıksaydı acaba hangi bayrağı açacaklardı çok merak ediyorum.

1|0
    0|4
Yükleniyor...