Yaşadığınız sehirde sizi kızdıran insan davranışları neler?

İnsanlar artık iyice duyarsız umursamaz özenti ve anlamsız davranışlar sergilemeye başlad.siz yaşadığınız sehirde insanların hangi davranışlarına sinir oluyorsunuz ve hangileri size itici geliyor? Sehrinizde birlikte yazar mısınız?

0|0
2214

En İyi Kız Görüşü

• bizim burda artik herkez kendi payini dusunur oldu yani kendi çikari için yapamayacaklari sey yok dogalisiyla iki yuzluler çok dedikodu yapan fransanin bir kucuk sehirinde yasiyorum. Eskiden herkez birbirine yardim ederlermis baskasi için mutlu olurlarmis herkez herkezi kiskanir oldu

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 21

• çok kalabalık biyer çok farklı kültürlerden insanlar var haliyle bazı şeyler bana yabancı hangi birini sayayım

0|0
    0|0
  • ayyyy kanayan yaramız :s kayseri..güya büyükşehir belediyesi olan bir il..otobüse tramvaya binerken sıra olmaz mı yaa herkes hücum edio, geçenlerde teyzenin biri kapşonumdan tutup çekti önüme geçti kendi bindi yaa otobüse bu kadar da görgüsüzlük saygısızlık olmaz ki..yıllardır bu şehirde herkes bundan dert yakınır, ama nedense hiçbi değişiklik yok,o saygısızlarla muhatap olmamak için 10 km okul yolunu bile yürüyesim geliyo bazen..

0|0
    0|0
  • kadıköy'ün apaçi çocukları

ümraniye'nin fame kaşar kızları ve aklı şeyinde olan herifleri.

lfdasksldkflskdf

0|0
    0|0
  • akşam belli bir saatten sonra dışarı çıkılmıyor. bir de cok suratsız insanlarız.

0|0
    0|0
    • sen transilvanya göçmenisin sanırım. gece vakti meydana çıkıpta insanları korkutmaktan vazgeç artık...

• iltifat için teşekkürler!

• Saygı denen bir şey yok, yolda çarpa çarpa yürümeler, trafik kurallarına da uyulmuyor. Düşük bel pantalonla gezen erkekler de fazlasıyla rahatsız edici ki her yerde bol bol var

0|0
    0|0
  • mersinde yaşıyorum ve nedense herşey herkes muhteşem havası gibi sımsıcaklar :)

0|0
    0|0
  • apartmanda komşuluk namına bişey yok insanı testereyle yatırıp kesseler kimse sesini çıkarmaz öyle malların içinde yaşıyorum...hayvan dolu.

0|0
    0|0
  • eski yaşadığım şehirde bir gelenek vardı.kadınlar ilk gecedeki kanı çarşafıyla kaynanaya göstericekmiş zorunluymuş allahın kıt beyinlerii.daha neler görücez.

0|0
    0|0
  • insana benzeyen cansız varlıklar dolaşıyor etrafta. çok tırsıyorum

1|0
    0|0
  • iğrenç pislik kadınlarla dolu hepsi meraklı meraklı balkondan bakıyorlar kim gelmiş napmış netmiş heleki emekli amcalar karı programları seyrediyor off bayıldım ya gitsinler.

0|0
    0|0
  • Yere tukuren huysuz amcalar, camdan cama dedikodu yapan teyzeler ozellikle Ayse teyze bir susmadin be kadin!

0|0
    0|0
    • ahaha her mahallede dedikoducu var canım ben alıştım artık kendilerinede benzetiyolar :D

• şort giyip çıktığında bile aval aval bakmaları.

1|0
    0|1
  • Hepsi ön yargılı.

0|0
    0|0
  • Yaşlı teyzelerin otobüslerde sürekli bir şeylerden şikayet etmeleri :D

0|0
    0|0
  • herkes çok sinirli, umursamaz, ayrıca cok hızlı hareket ediyolr..

0|0
    0|0
  • Toplu tasıma Araclarında Bindiğim zaman Kötü kokan insanları sevmiyoruuuum

0|0
    0|0
  • herkes çok uyuşuk

0|0
    0|0
  • artık insanlar cok degişti bence ben en cok erkeklerden nefret edıyorum heryastakı babam yasındakı ınsanların bıle ıgrenc tavırlarından hatay iskenderunda yasıyorum

0|0
    0|0
  • Almanların türklere dedikleri laflar

0|0
    0|0
  • kendini yakışıklı snan tiplerin kendi fotolarını çekip avatar yapması olabilir ne yani bütün kızlar yollu bir fotoyu görünce kanacaklar öylemi :PP dsafdasad

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 14

• Yasli kokos teyzelerin toplu tasima araclarinda ,ayakta kalmamak icin soylenmeleri :)) (simdiki genclerde hic terbiye kalmamis )

0|0
    0|0
  • Özentilere ayrı bir sinir oluyorum

0|0
    0|0
  • Kar yağdı dolu yağdı deyip "aman allahım nasıl eve gidecez?" diyerek trafiğe atıyorlar kendilerini. Sonra trafik iyice coşuyor. Bi sakin olun lan :(

1|0
    0|0
  • sakaryalıyım hacım ben burada yok biri sokak ortasında vurulur yok biri go karta biner kafası kopar yok öteki geçiş hakkı olmadan zırt diye önüne çıkar. artık bıktım sıra ne zaman bende diye beklemekten. psikolojim bozuldu Allah canımı alsın...

0|0
    0|0
  • beni tek sinir eden kızdıran şey trafikte insanların birbirine olan saygısızlığıdır alayını sopalayasım gelir.

0|0
    0|0
  • say say bitmez azizim İstanbul

0|0
    0|0
  • metrobüs kavgaları . ne var ki sistemin hatası

0|0
    0|0
  • güzel kızlar ben dururken gidip krolarla takılması..

0|1
    0|0
  • trene bakar gibi bakmalarından nefret ederım

0|0
    0|0
  • İstanbul.. Aklına gelebilecek her türlü şey mevcut. Say say bitmez..

0|0
    0|0
  • Perdenin önünde poz verenlere acayip kızıyorum, nevrim dönüyor inanır mısın

0|0
    0|0
  • herkesin kabadayı gibi davranmasııı dersin hepsi sanki mafya hey allahım ya

0|0
    0|0
  • Öküz gibi gözünün içine bakanlar. Muhtemel 1 gram zekaya sahip olamayıpta birde seni çekemeyen insanlar..

0|0
    0|0
  • Adana çok karışık her yerden bir milletten insan çıkıyor...

Hangi birini sayayım bilemedim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...