Benim erkeğim / kadınım ............ Görünmeli / davranmalı?

Siz erkeğinizin / kadınızın nasıl görünmesini nasıl davranmasını ve nasıl giyinmesini istersiniz?

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• Yerim ben seni yaaa :) <3

0|1
    0|0
    • Niye ki :) gizli gizli hayran mı olumuş :) ekle beni de çık ortayaaa;)

• O zaman gel özele baby :)

• günaydın gizli :)

Kızlar Ne Diyor 14

• Poposunu sallasın anam, gözüme gözüme..

link

0|3
    1|0
  • Benim erkegim/esim bana yakisin ben nasil

Bakimliysam oda bakimli olsun .ben ona bir adim aticaksam oda bana 10adim armasi lazim .yakisikli birisi güzel birisi deniliyor da ama ic güzelligi kalici ben ic güzelige ve inanca cok önem veren birisiyim .kafa dengi anlasdikca zaten gerisi boss. Ve temiz isi olsun gecindirebilirsin yeterli yoksa gözümüz para pulda degil

0|0
    0|0
  • Saygılı davransın yeter.

0|0
    0|0
  • Kibar olmalı beni sevdiğini belli etmeli uyumlu giyinmeli bordo, koyu mor, yeşil kazak giysin erkeklere kazak çok yakışıyor

0|0
    0|0
  • ciddi görünsün yabancılara karşı tabi ki giyim olarak normal olsun hiç bir şekilde bir tarafa benzemesin ne kro ne apaçi ne klasik hiç gerek yok bunlara

0|0
    0|0
  • onu bir kalıba sokmak istemem ,dürüst olması yeterli...

0|0
    0|0
  • Kendi tarzında görünmeli. yani ona baktığında "vay be bu çocuk kendi tarzında" diyebilmelisin. Taklit olmamalı. davranışları çok fark etmiyor. beni sevdiğini hissettirsin yeter.

0|0
    0|0
  • gülümseyerek günaydın der, iyi geceler öpücüğü verir.

0|0
    0|0
  • Ağır oturaklı

0|0
    0|0
  • aklı başında...

0|0
    0|0
  • Şu an ki sevgilim benimle kalsın. Gerisi tırt

0|0
    0|1
  • Asil olmalı.

0|0
    0|0
  • olduğu gibi olmalı

0|0
    0|0
  • benim olun yete

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bu mantık çok ahmakça...sevgilinin sahibi değilsindir nasıl davranacağına nasıl giyineceğine karışamazsın

2|0
    0|2
  • Benim navigasyonuma ihtiyaç duymamalı. Kendi yön duygusu ve bilinciyle hareket etmeli

1|0
    0|0
  • Sana güveniyorum demek, seni seviyorum demekten daha önemlidir. Güvenilirlik herşeyden önce gelir.

0|0
    0|0
  • hanım hanımcık görünmeli ,zarif olmalı

0|0
    0|0
  • Bana kafa yapmalı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...