Sevgilim bana gaysın dedi

Arkadaşlar kendimi övmeyi sevmem ama yakışıklıyım. Erkek arkadaslarla günün nerdeyse yarısını geçiririm.Bu durumdan sevgilim çok rahatsızdı ve dün bana sen kesin gaysın dedı ve bende ayrıldım şimdi ise pişman oldugunu söyluyor , ağlıyor ne yapmalıyım ? Gururum çok kırıldı ..

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Benim de sevgilim öyle ya acaba ben de ona gaysın desem vazgeçer mi sokak hayatından :D:D:D

0|0
    0|0
  • yazık lan millet niçin ayrılıyo salla kardeş sen daha iyilerine layıksın :D

0|0
    0|0
  • ahahahahahaaaaaaaaaaaa bu yüzden mi ayrıldın

0|0
    0|0
  • sacmalams resmen sevıosan barıs surundrme

0|0
    0|0
  • kiz arkadasin sirf senin onunla daha cok vakit gecirmen icin oyle demistir, ciddi oldugunu dusunmiyorum

0|0
    0|0
  • Biraz da kiz arkadasinla vakit gecir yoksa o da lezbiyenlige aday :D

0|0
    0|0
  • ben sinirle "adam degilsin" gibi bikac agir sözler söyledigim halde ayrilmadi benden.

benim hatam var ama sinirle söyledindi gecti gitti adam degilsin dedigim o benim gözümde adam degilmi yani?

0|0
    0|0
  • Ya kıskanmış o seni bozulmuş senin günün yarısını erkek arkadaşlarınla geçirmene. O yüzden sana gaysın demiş. O sinirle senide sinirlendirmek için demiştir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Desin, n'olcak?

Sen kendini bilmiyor musun?

Ya da fermuarı açıp göstemedin mi ''bak, bunlar benim ön takımlar'' diye..

0|1
    0|0
  • Bence kalbinin sesini dinler ve kestir gitsin.

0|1
    0|0
  • Gururunuzun çok incindigini ona anlatın ve onu seviyeli olarak bağışlayın sevenler birbirini bağışlar.Tabi bu olay birdaha ceyran ederse onu tamamen hayatınızdan cıkartın derim, tabi taktir senin.

0|0
    0|0
  • sen de lezbiyensin de ödeşin :D

0|0
    0|0
  • salla gitsin, senin gururun yok mu ?!?!?

0|0
    0|0
  • bak delikanlı affet kızı gay olmadığını göster sonra ne yaparsan yap

0|0
    0|0
  • Sacindan tutup, agzina bastirmadin mi?

0|0
    1|0
Yükleniyor...