Beşiktaşlılar niye siz böylesiniz? ?

Galatasaraylıyım ancak önceleri Beşiktaşa sempati duyardım hep Beşiktaş Türkiye kupasını alsın şampiyon olsun isterdim GS olamıyorsa avrupada tutardım ama feneri tutmazdım mesela. Ancak son yıllarda o eski taraftar gitti yerine artist kendini bişey sanan insanlar geldi 13 şampiyonluğunuz var hadi diyelim bu sene 14 oldu daha Galatasaray olabilmeniz için 7 şampiyonluk gerekiyor biz 14. sampiyonluğumuzu 99-2000 sezonu aldık siz hala bu sene anca alıyorsunuz. Ve buna rağmen GS ve FB ye kafa tutmaya çalışıyorsunuz fb ve bjk nin Türkiye Kupası sayısı gs kadar etmiyor 4. yıldizi aldık siz daha üçü alamıyorsunuz avrupa basarilarimizi saymıyorum. Neden dalga geçmeye çalışıyorsunuz anlamıyorum 35 puan önünüzde 2006 da şampiyon olduk yıllardır 2. lik yüzü göremeyen 5 yıldır gs yi yenemeyen bjk neden dalga geçer ki dalga geçebilecek bir takım değilsiniz bu sene güzel top oynuyorsunuz herşeye rağmen Beşiktaşı gene tutuyorum bu sene ama insan dalga geçerkende karşıdakinin kupalarina bakarda geçer? ?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• kanka bırak sevinsinler mutlu olmayı unuttu adamlar :D bizim için çok bişey farketmiyor her dalda beşiktaşa çakmaya devam ediyoruz edecezde

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Geçen sene 3. oldu diye dalga geçtiğin bu sene size şimdiden 16 puan fark atmış ( eksik maçlar dahil ) ve sen o dalga geçilen 3. lük için bile başakşehir kasımpaşa konya ve akhisarla kıyasıya mücadele ediyorsun

Senin mantığına göre gs avrupada maca çıkmasın , avrupa takımlarıyla mücadele etmesin çünkü onların gs den kupa fazlalığı varken bile avrupa fatihi diyorsun

Sana da hak vermek lazım , başarıya kupalara bu kadar önem veren taraftarın simdi bu hallerde olması gerçekten zor durum. Üçüncülük mücadelesinde sizi şanslı görüyorum , umudunuzu kaybetmeyin

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmışsın. 3 büyüklerin 2 yıldızlı zamanlarında da çekişme vardı ama Ne Aziz Yıldırım nede Ünal Aysal üslubundaydı bu atışmalar. Bu iki adam olayı çok farklı boyutlara taşıdı. Biri 6 attık diğer uefa kupamız var derken olay galaksi takımı yakıştırmalarına tırmandı. Artı olarak zamanında Beşiktaş'ın stadında top oynayan bu iki takım, stad yapılırken bize sırtlarını döndü. Maçlarda yaşanan pislikleri saymıyorum bile. Melolar Emreler...
    Camia da haklı olarak gerildi ama bu hala tüm taraftarın üslubunun değiştiği anlamına gelmiyor. Artı olarak Beşiktaş'ın efsane olma yolunda yürüyen bir başkanı var ve çok kısa sürede büyük işler yaparak daha da büyük işlere imza atma potansiyeli mevcut. Belki de bu hırsın sebebi diğer İstanbul takımlarıdır.

Yıldız veya kupa elbette kariyeri etkiler ama Beşiktaş'ın kötü zamanlarında bile arkasında duran, maçlara giden bir taraftarı olmuştur hep. Büyük olmak bunu gerektirir.

Sen o laf atanlara çok takılma, muhtemelen Süleyman Sebay'ı hiç tanımadı onlar... Ama Fikret Başkan da aynı yolda ilerliyor. Biz cevabımızı her zaman sahada vermekten yana olduk. Bozulmuş taraftar yapısı tekrar eski düzenine dönecektir. Yeter ki bu istikrarımız bozulmasın.

0|0
    0|0
  • Harbiden katılıyorum görüşüne acayip şımardılar

0|1
    0|0
  • Çarşı gibisi yok kim nederse desin Beşiktaş bir numara ☝

0|1
    0|0
Yükleniyor...