Fitness'in vücudunda ne gibi etkenleri oldu?

Kas yapma kilo verme hariç sende başka ne gibi faydaları oldu fitnessin? Gerçekten çok merak ettiğim bir konu. Teşekkür ettim şimdiden 💪🏻:)

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Fitness kollarda başlayıp beyinde biten bir eylemdir.
    Farklı bir boyutu var , kendi adıma konuşacak olursam bana araştırmacı ruhu kattı çünkü ilerleyen süre zarfında ne yiyip içmen gerektiğini , hormon yapısını anatomiyi öğrenme çabasına giriyorsun buda seni bir konuda ilerletip uzmanlaştırıyor. Bundan sonrasında ise bu bilgileri öğrenmekle kalmayıp insanlarla paylaşmak , öğretici olmak istiyorsun ( içgüdüsel olarak ) buda yardımlaşmayı getiriyor , böylece spor salonu arkadasların senin çevren olabiliyor ve asosyal bir insan dahi olsan sosyalleşiyorsun. Bir nevi diyetisyen olup market raflarındaki gıdaların besin değerlerini öğrenip ona göre yiyorsun.
    Katkısı anlatmakla bitmez :))

1|0
    0|0
    • Çok iyi.. Ben aslında kendimi bildim bileli spora merakım vardı. 1 sene voleybola gitmiştim. Fakat yıllar oluyo.. Hayatımda hiç fitness deneyim olmadı ama hep gitmek vardı içimde. Bu ay başlamayı düşünüyorum ama amacım zayıflamak değil. Sadece biraz kilo alıp fit kalmak istiyorum. Ama sadece bununlada yetinmek istemiyorum sağlıklı bir yaşam sürmek istiyorum. Peki hocaları birebir ilgileniyomu? Şahsen bem bunu çok isterim benimle ilgilenmesini. Neye göre bide spor yaptırıyo? Yoksa isteyen istediği gibimi takılıyo? Toz falan içiriyolarmı kas yapmak için?

• Bu güzel bilgiler için çok teşekkür ettim 🙏🏻☺️

• Rica ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• karın kaslarım mesela.. daha tam olarak istediğim kıvama gelmeseler de, çok seviyorum onları <3

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Oz guven oldu
    Kisin hastalanmadim
    Uyku duzenim oldu
    Artik yemeklerin ne kadar kalori icerdigini biliyorum vs vs

1|0
    0|0
  • strest atıyorsn bieşylrle ugrsınca kafan dağılıyo ve seni motive ve mutlu ediyo ben gidyrm iyi geliyo =)

1|0
    0|0
    • Peki spora başlamadan önce tahlil falan yapılıyomu? Sana uygun alet falan seçiliyomu? Ve sürekli hoca birebirmi ilgileniyo yoksa kafana göremi sporunu yapıyorsun?

• Çok teşekkür ettim.. Peki hergün gitsem dahamı iyi olur? Farkedermi zararı varmı?

• hergün gitmeni tbsiye etmz atıyorum 2 gün git 1 gün dnln

• bir terapi gibi geliyo bana beni sakinleştiriyo mutlu ediyo ve öz güven veriyo

1|0
    0|0
  • 8-packlerimi kesfettim 8)

1|0
    0|0
  • çok oldu

0|0
    0|0
  • guc endurance stamina long capacity hiz speed hoplamak vs vs

0|0
    0|0
  • kas yapıp fit olmak vucüt icin önemli enerjik, daha pozitif bir nevi terapi gibi bişey spor yapmak ;)

0|0
    0|0
  • Hiçbir yararı olmaz.

0|0
    0|0
  • Canım nerede isterse orada soyunuyorum :D

0|0
    0|0
  • hayal bile edemeyeceğin şeyler oldu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0