Hayatınızda hiç bir erkek sizin duygularınızla oynadı mı kızlar?

erkeklerde cevaplayabilir sorumu tabiki Allah böyle yapan erkeklerin belasını versin diyorum sadece allahlarından bulsunlar

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun adı bencillik ve ego tatminidir,bunu yapan aslında kendini kandırır,kişilik bozuklugu,

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hakeden var nie öyle diosun :D

0|0
    0|0
    • :)) hakettiyse bulsun belasını dimi ama...

• o tarz şeyler hakketen kız varsa bana pasla :D ben çekerim ayarı merak etme :D

• aynen öyle ALLAHından bulsunlar..

0|0
    0|0
  • çok çok sevdim ve sayılırmı bilmem ama bir kız bunu bana yaptı

0|0
    0|0
  • hiç bir kızla çıkmadım şuan sevdiğim var inş oda benim duygularımla oynamıyordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• önce aşık edip sona bıraksalar yine iyi önce aşık edip kendilerine balayıp sonra bide aldatıyolar :( ben bela okumayı sevmiyorum korkarım bana döner die sadece allaha havale ediyorum allahım sen bildiğin gibi yap diyorum en güzeli bu...

0|0
    0|0
  • Her erkek bir kızın duygularıyla oynar beninde oynamıştı birisi hoşlandığım bir çocuk bir gün bana cıkma teklıf ettı ve ben hemen atladım.. Farkettımkı o gün 1 nisanmış.

Sonuç Yerin dibindeyim :D

0|0
    0|0
  • hayır hiç olmadı.

0|0
    0|0
  • ah bacım ah olmaz mı . hatta biri daha bugün yaptı . ne diyeyim allahından bulsunlar

0|0
    0|0
    • bu erkekleri topa tutmalı ilk önce aşık ediyolar sonrada bırakıyolar ya gelde bela okuma kardeş

• boşver sen okuma yinede . demek ki daha iyisi gelicek öyle düşün . kalbini ferah tut . kendileri kaybeder ya aslında beni bırakanlar hep kendi kaybetti sonradan gördüm hep muhaffak olamadılar birdaha

• duygulanmayın siz oynayın onlarla daha zevkli

0|0
    0|1
Yükleniyor...