Tipini begenmediğiniz ama huyunu begendiğiniz biri ile çıkar mıydınız ?

Arkadaslar bu durumu ne yapmam lazım.Bakın mesela Şu an benden hoşlanan bir çocuk var huyu karakteri,hareketleri, herseyihoşuma gidiyor etkiliyor beni ama bir şey yüzünden kaç defa hayır dedim çocuga sırf görünüşünü begenmediğim için. Kafamdaki tip olmadıgı için :( Nasıl desemki aslında yüzü çirkin bir cocuk degil ama pek bakımlı degil ve ben biraz vücut olsun isterdim o da yok. yanikafamda düşündüğüm gibi bir tip degil ama onunla olursam beni mutlu edecegine inanıyorum mesaj attıgında felanda mutlu oluyorum ama bu huyum var işte.s görünüşünü begenmesemde sevebilir miyim zamanla ? Birde bu durumu lütfen kendini begenmişlik olarak algılamayın arkadaslar çünkü öyle degil sadece kafasında istediği bir tip vardır insanın ona uymuyor. Siz olsanız ne yapardınız ? Bu durumu nasıl atlatabilirim ?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Seversin tabi.Göz alıştıktan sonra mankende olsa sana sıradan gelecek..Tipi yerinde olan ama senin kalbinin tam ısınmadığı biriyle hiç ömür geçmez..Bakımlı değil demişsinde kadınlar adamı adam eder bu senin elinde.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Tip her zaman herşey degildir. Tabi ciddi düşünenler icin. düşünmeyenler icinse hava hoş. ciddi düşündügünde yaşlandıkca tip degişir.

0|0
    0|0
  • 35 yaşından sora tip mip kalmaz duygular kalır..ozaman zaten başlar aldatmalar..

0|0
    0|0
  • Karakteri ,davranışları uygunsa bir noktaya kadar fizik tolereedilebilir. Yani bu açığı kapatabilir. Tabi kapanmayacak derece açık varsa ne olursa olsun sevgili anlamında arkadaş olmazdım.

Diğer taraftan çok güzelse ama karakteri beş para etmezse işte burda işler değişiyor. Sevişmek için sevgili olabilirdim. Sonra ayrılırdım.Ne kadar güzel olsa da ileriye dönük arkadaşlık edemem karakteri bozuk insanla. Sevişirim sevişme anında kültürel etkinlik yapılmıyor sonuçta.

0|0
    0|0
    • bunun karakteri iyi çokça cirkinde degil nasıl desemki sadece pek bakmıyor kendini giyiniş tarzı felan anladın .s

• Çok çirkin değil ama bakımsız diyorsan onlar aşılır .

• Bu kaygıyla sen onu sevemeyeceksin. Hiç başlama. Çoğu kız sevebileceğini zanneder ama karşısındaki kişiyi hüsrana uğratır...

Denemeye kalkışma...

1|0
    0|0
  • Elektrikler kesik anldiğim kadariyla :)

0|0
    0|0
  • Bizim kızların hepsi de Angelina Jolie mübarek. Bi de en yakışıklı herifleri istiyorlar, 1.50 boylarına, roberto carlos basenlerine bakmadan. Kezbanlar işte.

0|0
    2|0
    • en yakısıklı olacak diye bir kelimemi gördün orda iyi anla soruyu sonra cevap ver.

• canım oldugun için kullanmadım heralde onu :) senle bu saçma laf dalaşına devam ettikçe düşüyor zaten seviye byss:)

• heee öyle

• tipi bozuktan değil sütü bozuktan kork

0|0
    0|0
  • sağlam karakterli kızlar kişiliğe,basit kızlar dış görünüşe önem verir.

0|0
    0|0
    • anlamadın işte benimtabiki karakterde cok önemli aynı sekilde tipi güzel olup karakteri istemdiğim gibi olsaydı o zamanda etkilenmezdim.Dış görünüş dediğim yakısıklı olması degil sadece istediğim gibi degil kafamdaki degil bundandır bu sorum

• niete baglı hocam :D

0|0
    0|0
  • heryere herkesle çıkarım:)))))

0|0
    0|0
  • Sevebilirsin

0|0
    0|0
  • sen degistir onun görünüsünüü ! kendine baglarsan onu senin istedigin herseyi yapar !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu cocuk sana seger veriyorsa hic kacirma derim görünüs olarak onuda sen degistire bilirsin , vücut neki ya önemli olan seni mutlu etmesi degilmi ?

0|0
    0|0
  • beni gerçekten seviyosa tipin bir önemi yok biraz dene arada bir aşk başlarsa zaten çocuk sana dünyadaki en yakışıklı kişiymiş gibi gelir :D

0|0
    0|0
  • Tipini beğendiğim ama huyunu beğenmediğim biriyle çıkmaktan daha iyidir.

0|0
    0|0
  • bence zamanla seversin çık diyorum. çok yakışıklı erkeklerle de çıktım muhabbet olmayınca acaayip sıktı... kafa olarak anlaşmak en iyisi

0|0
    0|0
  • Bende böyle bir olayla karsılasmıstım. Tipini pek begenmediğim ama huyuyla davranıslarıyla beni mutlu etmesiyle kendine baglamıstı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...