Onu çok özledim var mı bir çaresi?

en son temmuzda görmüştüm bu güne kadar daha görmedim ve sanırım tamamen ayrıldık ve o başka şehirde ve şimdi başka ülkede onu çok özledim içim yanıyo ne arıyor ne mail ne bir başka bişey unuttu mu beni hiç mi sevmedi( 7 yıl oldu ilişkimiz)

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• Araya mesafe ve zaman girmişse ilişkilerde soguma olur,sen sıcak tutsanda karşındaki sogutur,görmeyince bazı şeyler şüphe ve kuruntuya gider muhakkak sende de başlamıştır,inişli çıkışlı ilişkiler hiç bir zaman eskisine dönmez,o muhtemelen kafasında bitirmiş,sende unutmalısın,hiç bir kişiye deger vermek degerini görmüyorsa ona beslediğin duyguların karşılıgı olmaz,boşuna kendine acı çektirme,

0|0
    0|0
    • hayır artık umudumu kestim şimdi face hesaplarımı kappttım açmam bir daha telde kullanmıyorum 1 aydır ve son birşey kaldı msn kapatacagım bir daha bana asla ulaşamayacak.merak etmeyeceğim aradı mı mail attı mı diye.adresimi zaten bilmiyor canı sıkılınca dahi olsa beni bulamayacak o zaman anlaacak benim kararlı oldugumu sence yanlış mı yapıyorum

• dogru yapıyorsun,msn den engelle ve sil,

Erkekler Ne Diyor 1

• ooo unutmak mı ne unutması 7 yıl olmuş yaa sende unut gitsin hayat yaşamaya değer :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben senin yerinde olsam gururumdan çok taviz vermeyerek bir arardım ya da mesaj atardım çünkü 7 yıl diyorsun ve hala seviyorsun sırf beni unutup unutmadığını anlamak için yapardım unuttuysa zaten içinde ki şüphe kalkar unutmadıysa o da bir adım atar bir zahmet bilmiorum ama bence değer

0|0
    0|0
  • 7 yıl az bir süre değil,unutması imkansız.bence o da senden ilk adımı bekliyor,senin mail atmanı filan

0|0
    0|0
    • mail attım ama cevap yok geri dönüş olmadı sanırım beni artık sevmiyor

• o zaman sende arayıp sorma bile

• umarım herşey yoluna girer:(

0|0
    0|0
  • sen ara onu,ilgisini çekmeye çalış belki sana olan ilgisi artar...

0|0
    0|0
    • nasıl arayayım tel kullanmıyorum ben yani ona kızdım hattı kırdım 16 gün önce görüştük en son .

• 7 yıl mı allah bilir kaçtane kızla çıkmıştır belki evlenmiştir bile.

0|0
    0|0
Yükleniyor...