Sizce neden bitti?

Erkek arkadaşların fikir vermesini istiyorum

arkadaşlar bir arkada ortamında biriyle tanıştım alkollydük ikimizde başlangıçta sinr olduk ikmzde birbirmize daha sonra bana peceteye bişeyler yazmış özür yazısı ve hoşlandığını yazmış bnde cevap verdim baya bir yazıştık aynı masada ama peçeteyle. daha sonra aşık oldunu söledi ogün beni eve bıraktı ertesi günde beraberdk çok değişk duygu vardı içimde yne aynı arkadaş ortamyla yne alkol aldık eve geçtik ve o çocukla uyudum aynı yataktaydık armzda bişey geçmedi bu ona güvenmemi sağladı herşeybu çok güzel gidiyodu bigün benden durduk yere ayrıldı olmayacak dedi bitti dedi hala merak ediyorum sizce neden bitti özellikle erkekler fikir versin neden bigün önce aşığım dedğiniz insanda ertesi gün saçma sapan neden bularak ayrılır?

0|0
0|27

En İyi Erkek Görüşü

• :) ogün bişey olmadı sanırım ondan olabilirmi?

0|0
    0|0
    • sanmam :D

• :D :D

• :)) alemsin:)))

Erkekler Ne Diyor 26

• Bir günde, birkaç dakikada aşık olunur mu sence?

Aşk öyle birşey değil ki

link

Kendi yaptığım anketin sonucu bu, bir göz at bence.

Alkollüsünüz ikiniz de, hormonlarında etkisindesiniz, bu aranızdaki şey sadece fiziksel olabilir başka ne bekliyosun ki..?

Onun büyük ihtimal kız arkadaşı var, senden çok hoşlanmış ama bu yaptığını da içine sindirememiş. Alkolün etkisiyle yapmıştır bence.

Dürüst birine denk gelmişsin galiba..(aynı yatakta yatıp sana birşey yapmadığına göre)

Ama o başkasına ait.

1|0
    0|0
  • ya bilemiorum ki inan o kadar tür çeşit insna çoğaldı ki ortalıkda bir arkadaşım var kız sürekli der mesela ya bilmiorum ya unutamıorum ya şöyle hani her şeyi tutarsız karrsızm sevgilimmiş gibi sahiplenmeleri falan nie konuştuğuma bende anlam veremiorum insanlığına saygı duyduğumdan belkide ucuz yırtmışın erkeklere o kadar da güvenme kast ettiğimi anladım hani ben olsam bir insan ile yatakta isem uyumakdan daha fazla şeyler yaşamak isterim yanlış anlama sapıklık değil mi olayı güzelleştirmek amannn kurtulmuşun manyakdan salla girtsin beee:D

0|0
    0|0
    • oda var verilmiş sadakam varmış diye düşünüyorum ama onunda nyeti o değildi çnkü benm ilk defa bir rine güvenip evine gitiğimi biliyodu ogün evde tek değildik üç arkdaşımız daha vardı zaten benim kız arkadaşım bnle yatmak istemdiği sevgilisyle yatmk istediği için mecbur kaldım onla yatmaya

• duygularının farkında değil. fazla abartılı dengesiz. başka şeyler var onun hayatında. korkuları var. bence senınle alakası yok erkeğin istediği ilgiyi almış senden. kesınlıkle sana aşık değildi. yarın pişman olacak tekrar aynı ilgiyi gösterirsen sen acı cekersın.

0|0
    0|0
  • yatağa atmış amacına ulaşmış herif seni daha napsın. başka hatunları yatağa atmak üzere yola koyulmuş. neden bu kadar safsınız hiç anlamıyorum sizi. 2 güzel lafa kanıp yumuşuyosunuz. sonrada acı gerçekle karşılaştığınızda kabullenmek istemiyorsunuz. belki yatakta sadece uyudunuz ama millet bunu külahıma anlat, herif yedi seni der. Allah size akılla fikiri beraber ihsan eylesin. amin...

0|1
    0|0
  • Aşkı marketlerde pakette satar oldular.o bana aşık olmuş bu bana aşık olmuş riv riv riv.alkollüyken bişey yapamamıştır ondan falan filan peh

0|0
    0|0
  • alkolü az almış olabilir yine.. bkz:şaban filmi

0|0
    0|0
  • bence sevdiği biri var çünkü davranışlar çok anormal ilk gün aşıkken diğer günde aşık ise olay alkollü olmakdan değil bilmiyorum resimdeki sen miisn sensende allah için hoş kızsın iğrenilip terkedilecek birinede benzemiosun onıun kendinde bir takımm problemleri var ya senlik bişey olmadığna eminim sen yatağına bile girmişin daha ne yapıcaksın

0|0
    0|0
    • aslına bakarsan isteyerek girmedim ama içimden bir ses ona güvencegimi söylüyodu orası başka hikaye arkadaşmın kazığına geldim de evet resimdeki benim problemleri çoktu kendide diyodu sen benim günahlarımın bedelisin bir ödülsün diyodu çok hata yağtım falan filan... ya da tamamen oyunn

• Her aşığım diyenin yatağına atlaman senin basit biri olduğunu gösterir.Yok hayır basit değilim deme,ucuz bir insansın.Buna bir çoğu medeniyet der.Her gördüğünün yatağına atlamak medeniyet ise,s2m öyle medeniyeti ben.

1|0
    0|0
    • nedenini burda yazmadım yatağa atlamadım bunuda bl

• Tamam bak özür dilerim tamam mı? Belkide ön yargılı davranmamam gerekirdi.Ama ne hale geldiğimizin farkınada bir şekilde varılması gerekiyor.

Ya arkadaşım sizin ne işiniz var barlarda ,sokaklarda içki ile kumar ile.

Evinizde oturun çağırın arkadaşlarınızı ,sosyal aktivitelerinizi evinizde ya da güvendiğiniz kız arkadaşlarınızın evlerinde gerçekleştirin.

Oturun bilgisayar başına hayatın anlamlarına vakıf olana dek araştırmalar yapın.

• Eğer gerçekten birlikte yattığınız erkek arkadaşın sana dokunmamış ise helal olsun ona diyorum.Hiç olmaz ise iffetliymiş.Hadi bir şerefsize denk gelseydin,yada bir kadın pazarlamacısına.

Keşke dememek için,ayaklarımızı denk almamız gerek.Heleki bir bayansan ve cinsel açlığın afrikası bir ülkede yaşıyorsun.Daha çok dikkatli olmalısın.

İyi günler.

• Anlattıklarına bakılırsa benim çıkardığım şu. Senin "ona güvenmemi sağladı" dediğin aranızda bir şey geçmemesi durumu onun istediği bir durum değilmiş. Seninle oyun oynadığını düşünüyorum, hele de bu bahsettiğin durumdan sorna aradaki süre çok uzun değil ise. Tabi daha uzun bir süreden bahsediyor isen de farklı şeyler de olmuş olabilir, senin hiçbir şey yok dediğin onun için ise önemsiz olarak tabir edilemeyecek şeyler de olmuş olabilir.

0|0
    0|0
    • bunu bende çok düşündüm ama aklımdan çıkaramıyorum

• Her ikisinde de alkol almışsınız. Alkollü iken gerçekleşen ibir olay çok sürmemiş hatta bence yatakta birşey olmadığı için şanslısın :-)

0|0
    0|0
  • bende aynı şeyi yaşadım gerçi aşığım filan demedim ama ayrıldım benim ayrılma sebebim;

hen böle bir ortamda karşılaşmam hemde beraber olmasakta benle kısa sürede aynı yatağı paylaşan birine güvenim olmadığından dolayıdır.

0|0
    0|0
    • ya ben normal de alkol alan biri değilim yakın bir arkadaşımınn sevgilisnin arkadaşı dört kişydik bizi tanıştırmak için ordaydık zaten

• son cümlem ayrılmak istememde en etkili olan kısımdır ama onun düşüncesini bilemem tabi

• beraber olduğunuz süre içerisinde ilişki yaşamamış dahi olsanız pişman olacak bir durum sizde görmüş olabilir. alkolün etkisiyle uyuşup sonradan kendine geldiğinde belki de pişmanlık yaşamıştır.

0|0
    0|0
    • ama yüzüme öyle bir bakışı vardı ki sarhoş değilken bile aşık gibi bakıyodu bir anda çıkıp işyerime geliyodu özlüyorum diye böle bir insan neden birsin :S

• Peceteler arasindaki kalite farkindan ayrilmis olabilir ..

:D

1|0
    0|0
  • çok düzenli başlamış da bir anda bitmiş değil ki...saçma sapan başlamış saçma sapan bitmiş...

0|0
    0|0
  • saçma sapan nedenler ile nasıl senle beraber olup anlık duygularını ( cinsel anlamda değil) tatmasına takılmadın da ayrılmasına mı üzüldün ?

0|0
    0|0
    • evet

• ilginç yönleriniz var sayın bayan.. Hem cinsim olarak kişinin düşündüğü alkollü kafanız güzel iken sizden istismarda bulunmama adına düzgünce bir harekette bulunmuş.

• ne kadar da saçma seni görüyo aşık oluyo sonra aynı yatakta berabersiniz ve ertesigün ayrılıyor çooook tuhaf

0|0
    0|0
    • iki gün sonra ayrılıyo bir anda susuyo cevap veriyo telefona mesaj atmıyo ve 3 gün sonra bittiğini söylüyor ki kendisi diyodu bana istemiyorum ayrılmak diye saçma sapan şeylerden dolayı tartışmaualım bile demişti :S

• bence onun bir sorunu var ilk önce senin ona o acıyı unutturacagını düşündü sonra olmayacagını anlayınca vazgeçti

• vardır sana söylemediği bişiler kendine göre nedenler..belki eski haşantısı ile ilgili bişi gelmiştir aklına..

0|0
    0|0
    • banada öyle geliyo hep diyoduki bana sen bana verilen ödülsün ben hep kötülük yaptım sen gnahlarımın bedelisin diyodu ve nişan atmış bir defa o baya yaralamış onu

• hm o zaman sende biraz süre ver düşünmesi için belki daha rahat hareket eder onu etkileyipte yanlış hareket etmesine sebep olma.

• cocuk hakıkaten farklıymıs ilgıncc

0|0
    0|0
    • ah bde bana sorr

• sormama gerek yok artık yukardakı yorumundan bellı ah almaktan korkuyor ve o ahın bedelını ödeyecegını dusunuyor acıkcası o nısan olayı onu cok etkılemıs ve o etkılerı tasıyor cunku bende nısan attım nekadar haklı olsamda hala acabalarım var babası kürdun bırıne verdı ben ayrılır ayrılmaz zorla ve ben ah aldım dıorum ALLAH bılıorkı bır cok kez haklıydım ama en ufak suphe kaldırmaz onun sorunu o hassasıyetıne hasta oldum arkadasın

• Adam evli ya da başka birisi var 2 si arasında seçim yaptı pikacuyu seçti.

0|0
    0|0
  • yani belkı sevgilisi vadırb elkı degısık bı hayatı vardır yenı tanıdıın bırı sonucta

0|0
    0|0
  • yatağa atmak için rol yapmıştır sonra da hevesi kaçmıştır

0|0
    0|0
  • ya sizide tam anlamış değil nasıl bir belenti içine girdiniz

0|0
    0|0
  • bence birşeyler olmuştur uyurken

0|0
    0|0
  • Şişede durduğu gibi durmuyor