Sevgilim biraz değişik biri nasıl davranmalıyım

sevgilim biraz değişik biri genelde telefon kullanmayan sürekli bilgisayar oyunlarıyla zaman geçiren biri ama ona çok güveniyorum hani en yakın arkadasım onu bir kızla gördüğünü söylese şakaya vururum o kadar güveniyorum bu 2.çıkışımız daha önce benim yüzümden bitmişti aylar sonra karşısına çıktım ve bir şans daha istedim oda hemen kabul etti hatta sevindi bile beni karşısında görünce çok şaşırdım falan dedi gerçekten gözlerinin içinin güldüğünü farkettim hatta sürekli gözümün içine içine baktı sonra biz bir iki gün faceden konuştuk bir daha cevap atmadı aradan 10 gün falan geçti ben telefonla aradım bilgisyarının tamirde olsuğunu söyledi ve gayette normal konuştu hatta sen anlat ben sabaha kadar dinlerim dedi sonra oyun oynadığını söyledi bende istersen sonra konuşabiliriz deyince yoo senden önemli değil dedi aslında braz sorumsuz biri sevgili olaylarıyla falanda hiç alakası yoktur üstüme alınıp beni sevmediğini mi düşünmeliyim yoksa karakteriyle ilgili olduğunu mu

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• canım benima anladığım kadar yaş daha 19 gözlerle anlaşılacak kadar baist değildir bu duygular belkide boşa çıktı sende gelince yalnız kalmadığına sevindi bu başkasıda olsa sevinebilrid oyunlara gelince daha oyun cocuğu demek ki yorma aklını benimde sınavlarınm var ama şu sosyal medya illetinden kurtulamıorum çalışamıorum şunuda unutmam biriyle olurken kuşkucu davranma çünkü kuşku insanı yeyi,p bitiren bişeydir o yuzden akışına bırak görürsen bir yanlışını çakarsın voleyi gider yoluına hiç kimse vazgeçilmez değil saygılar ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tahminimce Online oyunlara takılıyo bu oyunlar bagımlılık yarattıgı için rekabet içinde olan oyuncular birbirlerinden daha iyi oldugunu kanıtlamak amacıyla birbirleriyle savaş içindedirler oyunun önemli bir noktasında sana mesaj atmak yerine 5 10 dk geciktirebilir ben bazen öyle yapıyodum. Ve bence bunu kötü anlamda düşünecek bir drum yok karakteriyle alakalıdır dedigim gibi oyun bagımlılık yarattıgı içn başına geçtigi zaman birde oyuna tam kaptırdıysa kendini o an aklına oyundan başka birşey getiremez.

0|0
    0|0
  • sevgilin niye degişik davransın. daha yaşı dakücüktür. 20 falan mı ? normal oyunlar oynaması

0|0
    0|0
  • nasıl sevdiysen öyle kabullen

0|0
    0|0
  • oyun oynuyosa farklı moddadır o..sıkma fazla kendimden biliyorum :D

0|0
    0|0
    • yok sıkmıyorum zaten istersen kapatalım bile dedim o da sen anlat ben sabaha kadar dinlerim senden önemli degil falan bile dedi

• "sen anlat ben sabaha kadar dinlerim senden önemli degil" "kapatmak istiyorum oyun bekliyo ama bu telefonu seni kırmadan kapatmak istiyorum" demek

• saol ya harbiden

• vallahı pc oyunlarıyla pek aram yok ama sunu sölım o dıelımkı 1 gun takılıp kalmıssa pcde ve o oyun bıttıkten sonra eyvah onuda aramadım 1 gun gecmıs sımdı nasıl arayım belkı o arar ararsa bırsey dıyıp gecıstırırım diyerek umut etmıstır sen arayanakadar beklemıstır cunku utandı aramaya sahsen ben programlarla ugrasmayı cok severım gun deıl ama bazen bı bakıyorum 2 saat gecmıs acıkcası mesaj cekerken utanarak korkarak mesaj cekıyorum

0|0
    0|0
    • sevmiyorum bu huyunu insan bir arar sorar

• son sansı tanı aynı haltı yer vurdum duymazlık ederse sen senı unutmusssun benı nasıl hatırlayacaksınkı sende haklısın de yol ver gıtsın

• öyle kolay olmuyo işte aylardr onu sevdim ben halada öyle

• karakteriyle ilgili. değer yargısı şimdi farklı. seni tam olarak kavrayabilmiş değil. halen seni seviyor ama güveni az. onu kazanman lazım önce, ve değer yargısını değiştirmen gerekiyor. önce sen sonra oyun. :)

0|0
    0|0
    • ne yapabilirim ki güvenini kazanmak için

• onu sevdiğini göster ama bunaltma üstüne fazla düşme, boşta bırakma. ince çizgiyi çok iyi ayarla. seni önce bir kabullensin. sonra seni kaybetme korkusu yaşat ona. :) seni istemesini sağla. yaşayacağınız olaylardan sonra güven kendiliğinden oluşacaktır...:)

• Bende öyleyim bilgisayar oyunlarıyla zaman geçiriyorum ama telefondada sevgilime zaman ayırıyorum gerektiği kadar o yüzden pek sıkıntı yapma derim çünkü karakteriyle alakalı bende öyleyim beni anlatmışsın resmen :)

0|0
    0|0
    • sevgilin mi arıyo sen mi

• neden sen aramıyosunki

• Bilmem benim yapıma ters . Ben aramam hep o arar gerekirsede ararım sıkıntı olmaz . Oyunlardan başımı kaldırmamaktan değil sadece istemediğim için aramıyorum . Sevgilinin kafa yapısı benim gibi büyük ihtimal .

Kızlar Ne Diyor 1

• tek tavsiyem kimseye fazla guvenme, sonu hayal kirikligi olabilir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...