Parkour yapan arkadaşlar bir bakabilirmi?

Türkçe de Parkur olarak söyleniyormu bilmiyorum o yüzden parkour yazayım yanlışlık olmasın. Ben parkour a başlamayı düşünüyorum ve ilk bir bilgi amaçlı internetten beginner videolarına baktım. Galiba vücut yapısı bu spor için önemli. Benim kollarım biraz kısa yani kendi boyumla veya bacak boyumla ilgili bir durum değil genel olarak mesela aynı boy kilo vs olan arkadaşlarımdan daha kısa kollarım selfie yaparken mesela anca atıyorum vesikalık gibi o mesafeden çekebiliyorum arka taraf gözükmüyor. O şekilde parkour yaparken bu benim için sorun olurmu yapan bilen arkadaşlar varsa?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bayanmısınız erkekmi şimdi

0|0
    0|0
    • Bayan?

• öncelikle güç gerekiyor sakın benim gibi internetten gördüğün hareketleri yapayım deme bunun bir tekniği ve püf noktaları var izmirde ise TürkParkourTim var. Hocaları 1 erkek 1 byan onlarda evli zaten :) her neyse öncelikle vücudu geliştirip esneklik kazanman lazım taklalar çok kolay dır. Tabi double somersault atman için bir nevi anteraman alman lazım :D

• Anladım o zaman önce biraz vücudu alıştırıp sonra parkour yapmak lazım.. teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 3

• Tüm erkekler yapıyor bizde
    Düz duvara tırmanmaca :))
    En iyi askerlikte yapılıyormuş ama

0|0
    0|0
  • Vaaaau cok guzel olur baslaman ama kollarini senin gidip hocasina sorman lazim biz goremiyok kollari

0|0
    0|0
    • İzmirde bildiğiniz parkour hocaları var mı ya da grupları?

• Ben izmirli degilim kie 😂😂😂😂😂

• Bir yerlerden guzel atlayip ziplari tirmanirim ama parkour yapmiyorum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynen

0|0
    0|0
Yükleniyor...