Bugün günlerden GALATASARAY!

Bugün ne yaparız arkadaşlar sekiztaşın puan kaybettigi hafta erken şampiyonluk olur bence inş. alacagız maçı

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Gs maçı alır ama hakem olmazsa bu kadar kolay almaz. Sırf bu hakem fener yüzünden 1 hafta önce amatör kümede maç yönettiyse şimdi de fener yüzünden boboya çok kolay bir kırmızı kart ve kayserinin direnci biter sonra sabri bile maçta yıldız olur. Yanlış anlamayın o kırmızı kart olmazsa gs yine yenecek ama bu kadar rahat kazanamayacak, yazık fener fıratı bitirmek ister halisi bitimek ister meteyi bitirmek ister ama düşünemez sonra bu hakemler gs maçına verdiklerinde biz bu hakemleri bitirmek istedik bu hakemlerde bize inat gsnin kazanması için ellerinden geleni yapmaz mı?

0|0
    0|0
    • abi diger yorumlarına bişi demem abi sabri bile derken ne oluyo yanı sabrııı calısan hırslı bı adam sabrı kotu oyuncu degilki sizin gozunuzde ole olabilir ama ole degil

• bu senın dedıgın herkezın lehıne alehınede oluyor buna bir cozum yolu yokki bende ole olmasını ısterım tabi bizim sadece bızım basımızda degıl yanıı

• Çözüm yolu açık, subaydan, öğretmenden, polisden, ticaret adamından, doktordan hakem yapmayacaksın, bu hakemlerin hiç biri profosyonel bir futbol alanından gelmemişler, hakemlik ayrı başına bir meslek olacak adama sorduğunda işin ne hakemlik diyecek. Futbol cahilleri bunlar 3 büyüklere her hafta maç gelsin diye yalaka topluluğu bunlar, araştır özgün yankaya ne iş yapıyor gördüğünde sende şok olacaksın...

Kızlar Ne Diyor 4

• İnş. Schalke maçının Şampiynlar liginin rehavetinden kurtulmuş bir şekilde çıkar takımımz sahaya..Biz bugün Kayseriyi yenersek Fb de antalyaya yenilirse lig hakkaten biter..

1|0
    0|0
  • Almasa da olur.

0|0
    0|1
  • Bi bok yapmaz.

0|0
    0|1
  • niye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kayseri deplasmanından çıkmak kolay değil kardeşim kayserispor 2. yarının en formda ekibi ve kendı saha ve seyircisi önunde oynuyo Gs maç yorgunu berabere ya da kayseri alır diyorum..

Galatasaraylı arkadaşlar eksilemesin realist düşünün biraz..

1|1
    1|0
    • bizim her takıma saygımız var bazıları hariç ama bizde belli bir yere gelmiş takımız alışmamız lazım bu tip durumlara alacagız macı

• evet beklemeye başladık saati bugün gerçekten bizim günümüz olacak ben fenevin puan kaybedeceğini düşünüyorum

1|0
    0|1
  • alır bu macı buyuk ıhtımal

0|0
    0|0
  • Bugün günlerden Kayserispor bastır Kayseri.

0|0
    0|0
  • daha 7 hafta var ne erken şampiyonluğundan bahsediosun ?

1|0
    1|0
  • evde lig tv var ama radroydan dinleyecem çünkü geçen sene full radyodan dinledim bir nevi tottem :))

1|0
    0|1
  • Bol gollü bir maç bekliyorum skort tahminim 3-1 Galatasaray galip. Şampiyonluk için Kükre Aslanım!

0|0
    0|0
  • 6alatasarayın da puan kaybetmesi lazım..

0|0
    1|0
  • kayseri öper

0|0
    0|0
Yükleniyor...