Nasıl da değişti her şey bir kaç günde...

herkese merhaba,

yaklaşık 6 senelik bir ilişkim var ve yaklaşık üç gün öncesine kadar da güzel diyebileceğim şekilde devam etti. ancak ne olduysa üç gün önce kız arkadaşım ilişkimizin monotonlaştığını ve bizim farklı dünyaların insanları olduğumuzu söyleyip ara vermek istedi,düşünmeye ihtiyacı olduğundan bahsetti.ne yapacağımı bilemedim panikledim üstüne gitmek istemiyordum ama onun sesini duymayacak olmam da beni çıldırtıyordu bir süre görüşmeyelim demesine rağmen her gün aradım mesaj attım.kafasının karışık olduğunu söyledi. onu kaybetmekten çok korkuyorum ama bir yandan da şimdi bitmese bile ilerde bir gün bu gerçekle karşılaşacağımı biliyorum. ne yapmalıyım hergün aramalı mıyım yoksa ona mı bırakmalıyım? ona bıraktığımda her şey kötü sonuçlanacakmış gibi geliyor. ne yapacağımı hiç bilmiyorum

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Arada başka birisi var gibi geldi... Ve genelde de doğru çıkıyor. Aslında bu ara vermeyi isteme durumlarının %99 unda işin içinde başka birisi çıkıyor. 6 sene sonra üç gün içinde bir anda ayrı dünyaların insanları olduğunuza karar verilmesinin başka bir nedeni olamaz herhalde , saçma çünkü... Hele ki sen ilişki iyi gidiyor diyorsan, herhangi bir tartışma falan filan, küfür bilmemne yoksa. Yani tabi kimse asla bilemez de, ben bu tip durumlara çok tanıdık olduğumdan biliyorum. %100 ü de böyle oldu şimdiye kadar. Kız arkadaşın istisna olur mu bilemem. Ancak ara vermek aslında yavaş yavaş ufak ufak tüymek anlamına gelir, aranızı geri dönüşümsüz soğutur. Yani öyle bir andasın ki şu anda ne yapsan aleyhine olacak. Israrla devam etmek istesen de aleyhine, salıp bıraksan da aleyhine.Allah yardımcın olsun bu sevgililik durumlarında en tiksinç an bu.

1|1
    0|0
    • yorumun için çok teşekkür ederim öncelikle ama arada birisi olduğu ihtimalini düşünmüyorum ya da düşünmek istemiyorum bilmiyorum..küfür gibi şeyler asla yoktur literatürümde bir kıza karşı..acaba bu kadar sorunsuz gitmesi mi bir sorun getirdi dersin ?

• Normalde olması gereken şey, bu tür şeyler uzamadan hemen ciddiyete bağlanmasıdır. Yani hayırlı işler uzamaya gelmez. Uzarsa böyle olur. Etrafta kafa karıştıracak erkek/kız mı yok?

• Sen en iyisi akışına bırak, onu da serbest bırak ki derdi neyse daha hızlı açığa çıksın, onu sıkıştırman sadece bu gerçeğin açığa çıkmasını yavaşlatır ve daha çok vaktin gider. Eğer cidden monotonluktan dolayıysa bu da açığa çıkar, başka birisi varsa bu da açığa çıkar. Yani nedeni her neyse çıkacak arkadaşım hiç merak etme sadece sabır.

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok üzüldüm:( İlişkinin monotonlaşması çözülebilecek birşey de, ama farklı dünyaların insanı olduğunuzu söylemişse, işin rengi değişir. 6 seneden beri daha yeni mi farketmiş bunu? Ben böyle kızlara acayip gıcık olurum (lütfen kusura bakmayın), 6 sene boyunca aklı nerdeymiş.. Sizi üzmek de istemem, kesinlikle ayrılıklardan yana değilim, hatta özellikle sorunlu ilişkilerde sorunların çözülmesini tavsiye ederim, ama sizin durumunuzda kız arkadaşınızın sizi sevdiğini düşünmüyorum. O yüzden bence hiç bulaşmayın. Madem ayrı kalmak istiyor, bırakın o sizi özlesin. yine de çok dayanamayacağınızı düşünüyorsanız, o zaman adamakıllı konuşup, 6 yıl boyunca aklının nerde olduğunu, aranızdaki farklıların neler olduğunu ve nasıl çözebileceğinizi sorun. cevap veremezse, boşverin gitsin, ayrılmak için bahane arıyordur.

2|1
    0|0
    • Güzel cevap, +1. Soran, bu kızı dinle.

• en zoru da ne biliyor musunuz? hiç ummadığın anda böyle bir şeyle karşılaşıyorsun hazırlıksızsın ne konuşacağını ne diyeceğini bilemiyorsun şok giriyorsun bunca sene sonra böyle bir şey demesi aslında beni o kadar kırdı ki..

• Çok iyi anlıyorum, ama maalesef ki zararın neresinden dönülse kardır:( Gerçekten çok kırıcı.

• zamane ilişkileri kurallar üstüne kurulurdur.çünkü aşk kural dinlemez ve bu zamanda kimse aşık değil..eğer sevgiliysen geceleri arıycaksın sürekli buluşucaz vs. bir sürü gereksinim koyulmuş ortaya...madem halimiz böyle sana önerim şu; eğer bir taraf ilişkinin bitmesini veya ara verilmesini istiyorsa ipler onun eline verilmemeli..verilirse istediği gibi süründürürde kopartır da koca bir düğüm atarda.kararlarını ve isteklerini koy ortaya..onun hakkında düşüncelerini söyle ve neden onu istediğini bunları söyledikten sonra bile kararı ona bırakma.gerektiğinde ayrılmasını bil..! bitecek ilişki belli bitmeyecek ilişki bellidir.

0|1
    0|0
  • bak bir kız olarak konuşayım arada bize geliyorlar. mutlaka bir nedenden dolayı kafamız karışabiliyor hatta bazen nedensiz duygu değişimleri olabiliyor. bırak mesaj atma tut kendini mesaj atasın geldiği an başka bir şeyle ilgilen ama mesaj atma mutlaka pişman olacaktır mutlaka 6 sene az değil

1|0
    0|1
  • Bence fazla üstüne gitme onsuz yaşamayada alışmalısın .''onsuz yaşayamam'' diye birşey yok yaşanır sadece güçlü olman gerek bu dönemde. Msj atıp zorlarsan iyice uzaklaşır biraz bırak kendi haline. Bitirmek istesede tepki vermeden bitir. Gerçekten seviyosa özler pişman olur o mesaj atar zaten ama seni sevmeyen biriyse kenedeni yıpratmaya değermi?

0|1
    0|0
  • kendini özlet bir süre hiç arama sorma mesaj atma bir süre geçsin öyle nabzına göre ya tekrar denersin ya da o sana dönmeye kalkar belli olmaz hiç işte bu yüzden uzun süre çıkmalara karşıyım inşallah barışırsınız bir an önce

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim öncelikle evet bir süre arayıp sormamak en iyisi sanırım

Erkekler Ne Diyor 3

• Bırak gitsin dönerse senin lahmacunsa benim:)

Şaka bir yana hocam 6 senede mi anlamış ayrı dunyaların insanı olduğunuzu veya 6 sene monotonlaşmamışta şimdi ne olmuş günahını almak istemem ama başka birinden etkilenmiş olabılır ve buda kafasını karıştırmış olabılır kendi halıne bırak 6 seneyı hiçe sayıp 2 kelimeyle buralara gelebiliyosanız zaten bigün gerçekten ayrılacaktınız bu süre dahada uzamamış oldu bu bahaneyle. Hakkında hayırlısı

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim yorumun için ayrı dünyalar meselesi de beni de çok şaşırttı

• Emin ol hergün arasanda olaylar aramamandan daha kötü olacak.

Eminim aklını karıştıran onunla iglilenen başka bir erkek vardır,meydanı ona bırakmakta mantıklı değil,sürekli arayıp sorarak sevgilinin gözünde dahada değersizleşmekte uygun değil.

0|1
    0|0
    • haklısın aramak bir şeyleri daha da çıkmaza götürüyor sanki..teşekkürler

• Rica ederim,ortak arkadaşlarınız yanında bulunmasını sağlayın.

Mantıksız düşünceler içine girmemesine yardımcı olur sağdık dostlar.

• bilerek veya bilmeyerek kızın senden hiç beklemediği bir davranışta bulunmuşsun sanırım.. hayal kırıklığı falan yaşatmışsındır... tek yapman gereken beklemek.. ne kadar üzerine gidersen kızı da kendinden uzaklaştırmış olursun.. şayet ortada hiç bir sebep yokken ve sende bundan eminsen sanırım artık sevmiyor demektir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...