Bacak kaslarının gelişmesi için?

Lunge, squat, leg extension, leg press, iç bacak, dış bacak, arka bacak, calf raises yapıyorum. hepsini 30x3 yapıyorum. harekerleri genellikle maksimu ağırlıkla yapmaya çalışıyorum. Örneğin squatı 40'tan başlayıp 50 kg ile bitiriyorum, leg presste 60 kg yapıyorum. Bu kalça ve arka bacak kaslarının büyümesi için yeterli midir, set sayılarım falan iyi mi?

Güncellemeler:
3x10 olacak.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• 30x3 nedir gözünü seveyim öyle bir çalışma şekli mi var?
    Eğer o seti 30 tekrar yapıyorsan emin ol maksimum ağırlıkla yapmıyorsundur

1|0
    0|0
    • pardon ya 3x10 yazacaktım

• Programı böl yani karın hareketlerini, sana bunu bacakta da söyledim ayrıca karını en son yap yani hangi bölgeyi çalıştırıyorsun o gün bilmiyorum son olarak karın çalış. Eğer antremanın bittiyse karın bölgeni kaldırabilecegin en ağır plakala ile 5 set 6/7 tekrar olarak yap, antreman vaktin uzadıysa hareketleri normal en az 8 tekrar çıkarabilecegin sekilde 4 set 8/12 tekrar arasında yap

• Demek istediğim o gün antremanın erken bittiyse ve karın için yeterli vaktin varsa ilk dediğimi, vaktin yoksa ikinci dediğimi

Erkekler Ne Diyor 5

• Seti azalt, ağırlığı arttır. 1/2 ay içerisinde değişimi göreceksin.

1|0
    0|0
  • 3x10 veya 4x10 ideal bacak için buyumesi için yeterli gibi kilolar

1|0
    0|0
  • 30 x 3 ve 60 kg
    Bacım kadın olduğundan eminmisin?

1|0
    0|0
    • 3x10 yazacaktım :) ama 60 basıyorum leg presste

• Şimdi oldu
      Güzel antrenman şekil ve kitle için 10 tekrar iyidir tekrarlar arası 1 dk dinlenme suresini geçme ve toplam 1 saati geçmesin antrenman ve başlamadan önce 5 dk koş imkan varsa yudum yudum su iç çok az az ama iç başarılar

• teşekkür ederim :)

• progessive overload yap bu sartdir kas gelisimi icin 100kilo squat yap bak bakam bacaklarin nasil olacak tas gibi olursun

0|0
    0|0
  • koşu ve bisiklet türleri :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gayet iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...