Real madrid'i eleriz diyenlere soruyorum?

neyin kafasını yaşıyosunuz ? hayır yani bide rahat eleriz diyenler var cidden böyle mi düşünüyosunuz? yani real madrid'i çok rahat eleyeceğinizimi düşünüyosunuz?

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Yemin ederim heycanınız ölmüş lan. Galatasaraylı olan herkes bilir ki "Galatasaray'ın olduğu her yerde bir umut vardır". Real Madrid çıktı diye oturup ağlamıyoruz, yakınmıyoruz, umutsuz umutsuz aman biz nasıl kazanırız demiyoruz! Biz bunu kazanırız diyoruz. Galatasaray yerinde başka bir Türk takımı olsaydı onların taraftar gruplarıda eminim aynı şey yapardı. Bu ne korkudur ya Real se Real yani bu kadar dar görüşlü olmayın yeri geldi yendik yeri geldi yenildik ama hiç bir zaman korkak olmadık ! şunu bir ayırt edin artık.

0|0
    0|2
  • Hiç zannetmiyorum öyle bir olayın gerçekleşeceğini,fark yemesinler de... ama görmekte fayda var,bekleyelim bakalım.

0|0
    1|0
  • Madridin dünkü maçını izledim.. O kadar eksige ragmen farklı yendi adamlar. Duran toplarda şansımız olabilir ama.. Yine de işimiz çok çok zor. İnanıyorz inş.

1|0
    0|1
  • hayır ama bende en az hamit kadar ihtimal veriyorum maçı alacağımıza.

0|0
    0|0
  • Rahat eleyemez ama inanmak istiyoruz.

0|0
    0|0
  • Nickini hatırlayamadım ama bir Galatasaraylı arkadaş vardı geçenlerde Gs Şampiyonlar ligini alır diyen kişilerin galatasaraylı olmadığını söylüyordu bencede öyledir çünkü herkez Galatasarayın Real Madride yenileceğini biliyor

0|1
    2|0

Erkekler Ne Diyor 20

• 2000 lerin ruhunu geti getirmeye çalışıyorlar haklı olarak,Kesin yenileceğiz dersek sence maça çıkmanın anlamı olurmuydu ?

Kurbağa hikayesi vardır hani bilirmisin,bir bidondan zıplayarak çıkmaya çalışan kurbağalar vardır.

binlerce kurbağa dener ve olmayacağını fark eder bırakır zıplamayı.İzleyen herkes yapamazsın neden uğraşıyorsun imkansız der.1 kurbağa inatla zıplar ve çıkmayı başarırda,nasıl yaptığını sorduklarında anlamsız şekilde bakar.Çünkü sağırdır.

Ana düşüncede sorun yok heralde,bir başka örnekde arsenal final maçı.

O arsenalı yemekte imkansızdı.

Realist olursak zor cidden çok zor ama imkansız denen şey yoktur.

2|5
    0|1
    • yahu 13 sene geride kaldı o olay,bugun gs'nin real madrid'İ elemesi kıyamet alametidir bence

• Yahu doğru söylüyorsun ama yenildik demeklede olmazki allah aşkına.

Millet o kadar şey söylüyorki,4 yersiniz 5 yersiniz.

Dedikleri doğruysa maça çıkmayalım 3-0 0-3 ten 6 tane yemiş olur,2 maçta 10 tane yemekten iyidir o zaman :D

• Tabi dağlar kadar fark var yahu,bir Hagi yok..Bülent korkmaz yahut.

ama 2000lerde o madritide yenmek imkansız gibi birşeydi hatırlamıyormusunuz adamların kadroyu :)

• Kimi gitsin 8 yediğinin acısını yaşasın, kimi lazioyu nasıl yeneceğini düşünsün son maçta ne kadar avrupaya aday gördük feneride, kimileride fransız takımı derken kendileri rum olduklarını hatırlasın bizim kimsenin desteğine ihtiyacımız yok. Not hiç bir futbolcunun anasına bacısı sövmem adamlığa sığmaz bu ne olursa olsun. Madrid'e gelince önce inanmak lazım sen inandıktan sonra gerisi gelir. Diğer takımların neden bunu başaramadığı açık ve net, inanç yok. Ben inanıyorum kardeşim takımıma yenip yenmemesi önemli değll önemli olan mücadelesi ve aslan parçaları bunu başarıcaktır. Başarının tadını biliyor bu takım yine yapacaktır. Biz yenilsek bile herkes neden yenildiğimizi bilecek rakip belli avrupa devi ama fener yenilirse ne olacak onların rakiplerinin anlatılacak bir tarafı yok ve fenerin mal gbi top oynaması pek final habercisi değil. Umarım finali görür dileğim o yönde yinede ülke puanına ihtiyacımız var sonuçta

2|0
    0|0
  • mourinho kayseriye inmiş, içinde kayseri emniyet müdürünün de olduğu 4 araçlık kortej eşliğinde stada gelmiş.sanki devlet görevlisi mk.

0|2
    0|0
  • Rahat değil,oynayarak inanarak eleyecegiz

3|2
    1|0
  • rahat değil ama eleyebileceğimize inanıyorum madrid i . madrid çok büyük takım tartışmasız o yuzden madridten beklenti çok büyük ama GALATASARAY' dan böyle bir beklenti yok. yani elensekte kimse sen nasıl elendin demez ama madrid elenirse derler.bu da çok büyük bir psikolojik baskı yapacağını düşünüyorum onlarda. ama bizde herhangi bir baskı olmayacak ve çıkıp futbolumuzu oynayacağız.

0|0
    0|0
    • iyide kardeş adamlar full konsantre çıkıcaklar tek hedefi cl,gsyi küçük görme gibi şansları yok.

• yenilmeyecek takım yok. futbol şans oyunu birazda. uefa kupasını aldığımız sene de leeds geldi karşımıza. o zamanda yenemezler dediler. aslanlar gibi çıktık oynadık. haa evet real bizim çok çok üstümüzde bir takım buna diyecek birşey yok ama bizimde cl de oynadığımız futbol ligtekinden çok farklı. elersek sürpriz olmaz benim için. bu galatasarayın rakibini tutan TÜRK geçinen arkadaşlarıda anlamıyorum. bir kaç kendini bilmezin yaptığı şeyleri tüm takıma mal etmelri çok tuhaf.

• avrupada göğsünde Türk arması taşıyan her takımı desteklerim.

• Madrid? su barca yı 2 kere yenen mi?

ucmasınlar.

Yedeklerle cıksalar belki yenerler. belki ama

0|0
    2|2
  • Hazır konusu açılmışken paylaşayım dedim..

Real Madrid'i DESTEKLEMEK İKİ YÜZLÜLÜK DEĞİL! Nefret ettiğin takımı bugün için desteklemek, HERGÜN ANA AVRAT KÜFÜR ETTİĞİN FUTBOLCULARINA "hadi oğlum,hadi aslanım" demek İKİ YÜZLÜLÜĞÜN ÖNDE GİDENİDİR. Bugün Galatasaray forması altında,o sarı-kırmızı renklerin içinde gol atması halinde övüneceğin BURAK YILMAZ'A yarın tekrar annesine küfretmektir iki yüzlülük. ‘MİLLİ DUYGU’ diye ortalıkta dolaşan Galatasaraylıla­r. Sizin milli duygu anlayışınız TÜRKİYE - HIRVATİSTAN maçında VOLKAN'IN ANNESİNE küfretmektir, karısına o İĞRENÇ PANKARTI hazırlamanızdır­. Şimdi gömün o kafanızı toprağın altına adam gibi izleyin maçlarınızı, sizi desteklemeyenle­re bok atmayın. ÖLENE KADAR NEFRETİMSİN GALATASARAY!..

HALA MADRİD !

0|2
    3|4
    • Bende real madrid hastasıyım ve gslilere gülüyorum.

• Haysiyetsiz adamlar sunlara bak ya size ana avrat kufrederdim de gunaha girmeye degmez Allahın şikecileri

• @hazal1905, okuduğunu anlama sorunu var sanırım sende. "Şimdi gömün o kafanızı toprağın altına adam gibi izleyin maçlarınızı, sizi desteklemeyenle�re bok atmayın" yazıyor orada. Ayrıca biz çeyrek finaldeyken, galatasaray taraftarları chelseayi istanbulda çiçeklerle karşılamışlardı. tekrar söylüyorum haysisetsiz deyip bok atmadan önce dönüp kendinize bakın

• Aç tavuk kendini buğday ambarında sanarmış bırak rüya görmeye devam etsinler:)

1|1
    3|4
  • Real ilk maçta darmaa duman edicek bunları sonra dünyanın en iyi takımına elendik ne olucakdı diyecekler bak görürsn :D

1|1
    1|0
  • Şampiyonlar liginde çeyrek finaldeki takımlar elbette kolay elenecek takımlar değil.Oynamadan kazanamazsınız.Galatasaray çıkıp mücahadelesini edecek iyi oynamaya çalışacak.Bunları yaptıktan sonra yenilsede bizdeki yeri hiç değişmeyecek.Ama çıkıp aslanlar gibi mücahadele edecek.Çünkü hiçbir takım yenilmez değildir.

1|0
    0|0
  • oldukça gerçekçi bir yaklaşım

0|1
    0|0
  • bir beşiktaşlı olarak galatasaray eleyebilir elemeyede bilir real madrid tabi dünya kulubü harika futbolcuları var eğer gs schalkeyi eleyemeseydi olay olurdu çünkü r.madrid schalkeden 10 gömlek üstün real madridin gsyi elemesi süpriz olmaz eğer gs malaga ile eşleşseydi ben gsyi bir adım önde görürdüm ama rakip real madrid şans gsnin yanında olursa eleyebilir

0|0
    0|0
  • Sanene elerse sanane eleyemesse sanane biz inandık sana giren çıkan ne ?

1|3
    0|2
    • Sadece kıskançlık bunlarınki. Galatasaray Real Madrid ile mac yapacak , eger elerse ki inanıyoruz,bir büyük takımla daha oynayacak ve bunu cekemezler.

• Aynen öyle kardeş

• Hadi elediklerini düşünelim , real madridden daha iyi olduklarını kanıtlayacaklar ? Yada bu taraftarların ellerine bişey mi geçecek çok gıcık oluyorum fanatik tiplere

0|1
    1|3
  • merak ediyorum fatih terim ispanyaya gitmişti dün malorca maçını izledi 2-1 yenik durumda olan real ardından patlama yaparak 5-2 kazandı.. nasıl bir sonuç çıkardı nasıl bir açık buldu çok merak ediyorum.

0|0
    0|0
    • yedeklerle ilk yarıda oynadıgını anlamıştır :DD sonra mesut özil'in girmesinin yeterli oldugunu düşünmüştür :D:D ama sırf kendi egosunu tatmin etmek için gitmediyse bende bişi bilmiyorum real madrid'i amazon ormanlarındaki yamyamlar bile tanıyor terim mi tanımıcak ?

• ben mou terimle arası iyi oldıugundan çok fark beklemiyom 2-3-0 gibi yenip arenaya yedeklerle gelirler ama ronaldo oynar.

• yok abi futbol bu real zamanında çok acı çekti :D mou bulmuş fırsatı kaçırmaz kulüp tarihine girmek ister :D

• Arkadaşlar latife yapıyorlar sanırım:) Doğru konuşmakta yarar var Realin turu geçme ihtimali %65 bizim geçme ihtimalimiz %35 kalkıp da birbirimizi kandırmayalım arkadaşlar:)

0|0
    0|1
  • adam ağır haklı

not: gsliyim

0|1
    0|0
  • Hayal kurmak güzeldir.

0|1
    1|0
  • süper kupa finalinde yenilmediler mi?.. en son ki çeyrek final maçında 2-0 geriden gelinip 3-2 yapılmadı mı o zaman ki kadrosuna bakarsan realin şimdkiden çok daha güçlü idiler sizin gibi bebeler o maçları hatırlamaz o ayrı. kadroyu sayayım isterseniz figo, raul, carlos, zidanne,mc manaman, guti, helguera... daha gider bakın o zamanki kadrosu şimdki kadrosunada benzemez yıldızalar geçidiydi. he tarihinde 3 kez karşılaşmış gs real ile 2 sini gs almış madem istaistiklere bakıyoruz... beşiktaş barcelonayı 3-0 yenmedimi,liverpoolu yenmedi mi?... fener m.united ın elinden yenilmezliğini almadımı. ? neyiz ezikliğindesiniz siz dünyanın hiç bir ülkesinde farklı klüplerin taraftarlarları kendi ülkelerinin takımlarını bir yabancı takım karşısında olunca destekler birbirine destek olur ki bunu 2 yıl ingiltere ve 1 yıl almanyada yaşadığım için söylüyorum ama nedense bizim türk milleti birbirinin ayağını çekmekte yok ne man kafalarsınız ya

2|0
    0|1
  • Direkte patlayan toplar gibi bir yerlerimizde patlamasında. Hayırlısı olsun

0|0
    2|4
Yükleniyor...