Bazı Gs ve Fb kıskançlıklarından çatlamıyor mu?

Ya her şey ortada 3 takımın maçını izleyen objektif biri der ki Bjk futbol oynuyorsa diğerleri ne yapıyor. O kadar bariz bir üstünlüğümüz var futbol anlamında (Bu her zaman skora yansımayabilir). Ama bir kıskançlık bir hazmedemezlik. Her takımın inişi çıkışı olur. Şu an Bjk çok iyi kadro kurdu yarın Fb kurar ya da Gs ama sadece basit insanlar gerçekleri görmeyip bahaneler üretir. Hıı yok ben kabul edemem diyorsanız da susun ve zevk almaya bakın o zaman çünkü bu takım çok iyi.

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaş'lı olmak ayrıcalıktır öyle herkes anlayamaz. Şampiyon olmayalım diye oynayamadigimiz 2 maçı bile taa nisana ertelediler, ellerinden geleni yapacaklar Fenerbahçe şampiyon olsun 4. yıldızı taksın diye, ama bizim şampiyon olacağımıza inanıyorum zaten fb nin birinci sırada olması bizim iki haftadır oynayamadığımızdan.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Meyve veren ağaç taşlanir derler ayrıca Fikret Orman "Bir kurt giderken arkasından 40 tane köpek havlar, kurtun arkasından köpek havlamıyorsa zaten kurt değildir. Beşiktaş da büyük bir kurttur" diye boşa demedi

Objektif olabilen herkes Beşiktaşı izlerken zevk aldığını söylüyor

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yoo kıskandığım yok beşiktaş bu sene şampiyon olursa sevinirim kadroları iyi şampiyon olma ihtimaller çok yüksek

0|1
    0|0
  • Perreiara bizim takımı çok zevksiz oynatıyor çünkü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Her takım kendi taraftarı için en iyi takımdir hocam. Amatör ligde oynayan takımın taraftarına git onlar için de o takım iyidir. Beşiktaş Türkiye liginin köklü ekiplerinden biridir şüphesiz. Yine mazisi başarılarla doludur. Beşiktaş iyi takımdir ⭐⭐ Ama Galatasaray daha iyi takımdir. ⭐⭐⭐⭐

Saygılar hocam. Şampiyonluk yolunda da size başarılar dilerim. ☺ 👍

1|0
    0|0
    • Eyv teşekkürler. Şampiyonluk umrumda değil biz böyle oynayalım da skor için başkaları oynasın. Benim için öyle değil iyi takım kendini belli eder. O zaman Bjk Real Madridden iyi mi demem lazım Bjkı tuttuğum için. Bence senin dediğin taraftarlıktan çok fanatiklik. Ayrıca geçmişle konuşun siz hep. Klasik Gs savunması ama bizim uefamız var. Bence sizi şu borçlu kötü futbollu günlere de bu getirdi.

• Aynen bjk nin maçlarını kaçırmıyorum artık
    Not:GS liyim

1|1
    0|0
    • Eyv. İşte bu. Ya şimdi ben çıkıp Uefa kazanan Gs kadrosuna kıskançlığımdan berbattılar desem ne olacak aptal durumuna düşmekten başka. Gerçekler ortada sonuçta.

• Takım tutarsın eyvallah, ama kaliteli futbol izlemek güzel, beşiktaş bunu beceriyor.
      Gs yi de izliyorum FB yi de, Fb eski real madride benziyor , hepsi yıldız ama bir türlü dikiş tutturamıyor.
      Eskiden UEFA filan aldık, ama 16 sene geride kaldı, dünya futbolu müthiş gelişti.

• demi ya;bu kadar çekememezlik olmaz😜

0|1
    0|0
  • Beşiktaşın hücum gücü yüksek ve seri paslaşmaları seri oyuncuları ile çok iyi harmanlıyabiliyor. Sıkıntı yaşadığı konu ise şu bence ortasahasını rakip tıkadığı zaman beşiktaş tıkanıyor. Savunması hücumu kadar güçlü olmadığı için bu da ayrı bir dezavantaj oluşturabilir. Yediğinden çok atmak mantalitesi bazı maçlarda tutmayabilir.
    Şu ana kadar olan oyunu için tebrik ederim

0|0
    0|0
  • Ben gsliyim ben hic bir takimla dusman degilim bide onlarla cekistirmem tam aksi onlarla dostuyuz. Ben hem fener ile besiktas arkadaslarim var hemde fener ile besiktas maclara bakarim. Bir takim icin dusman olmam kufretmem falan. Iyi oynayan kazansin. Bana gore bu sene besiktas gozume girdi sampiyon olabilir. Anlayamiyorum niye bir takim icin kavga ediyorsunuz niye bir takim icin kufrediyorsunuz? Allah bunu yapanlar islah eylesin.

0|0
    0|0
  • her sene böylesiniz lan utanın ezeli düşman dediğimiz fenerbahçe bile sizden daha adam çıktı liderliği gördünüz diye g*tünüz kalktı daha ligin bitimine çok var hayal kurmaya devam edin

0|0
    0|0
    • okuma özürlü seni. Ben şampiyonluktan bahsetmedim bile.2 senedir sezonun en iyi futbolunu biz oynuyoruz. Al bugün gazete başlıklarını oku. Hepsi ligin neşesi geldi diyor. Çünkü adam gibi futbol oynayan. Melo gibi, emre, bruno gibi çirkefliklere yönelenlerle değil adam gibi adamlara prim veriyoruz. Gerekirse Nouma gibi efsaneyi yanlış yapınca kesip atıyoruz. Tabi sizin tek bildiğiniz kupa sayısı puanlar siz futbol taraftarı değil sadece başarı zamanı takımının yanında olan istatikçilersiniz. Bizim dönemimizde gslı olanların hepsi Uefayı kazandığı için olan senin gibilerden ne beklenir ki.

Bu arada adamlık öğrenecekseniz. Daha yeni vefat etmiş efsane başkanımızın sözünü dalga konusu yapmayacaktınız. Cinconlar sizi.

• lan sus gece gece dinden imandan çıkarma ne b*k yaparsanız yapın mggg

• Fenerbahçe taraftarı olak bjk yi tebrik ediyorum temiz bir maç kazandı ama benim itirazım şu noktada dünkü golü fenerbahçe atsa bugün herkes gölgelemeye çalışacaktı

0|0
    0|0
  • Çekemeyen anten taksın o zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...