Çeyrek finale çıkan takımlarımızla gurur duyuyor musunuz?

Çeyrek finale çıkan takımlarımızla gurur duyuyormusunuz?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle bir galatasaraylı olarak fenerbahçeylede kendi takımımlada gurur duyuyorum

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Bari seneye avrupaya katılan sayımız artsın

0|0
    0|0
  • bır Eskişehirsporlu olarak ulkemızı avrupada guzel temsıl ettıklerı ıcın galatasaray ve fenerbahceye tesekkur ederım

0|0
    0|0
  • Gurur duymamı veya utanmamı gerektiren bir durum değil. Topa vurup para kazanıyorlar, bize faydaları yok. Maç 90 dakikada kalır, sonra unutulur (-malı). Alt tarafı bir oyun, bir eğlence, Çanakkale Savaşı'na çevirmemek lazım

0|0
    0|0
  • fener cıkmayaydı iyidi ama duyuyorum :D

0|1
    0|1
  • ÇOK KOYU BİR GALATASARAYLIYIM FALAT FENERBAHÇE MAÇINDADA ÇOK HEYCANLANDIM..

0|0
    0|0
  • evet duyuyorum, geç de olsa sportif olarak başarıların elde edilmeye başlanması güzel

0|0
    0|0
  • Bir besiktasli olarak tabiki duyuyoruz..hepsine basarilar..kupayi almalari dilegiyle..

0|0
    0|0
  • Gurur duymuyorum.Hasetlik besliyorum ama yine de helal olsun diyorum.

0|0
    0|0
  • hadi bakalim fener belki birseyler yapar sansdan falan

ama galatasaray bitti real madrid kaydii

0|0
    0|0
  • duymalıyız

0|0
    0|0
  • tabiki bu soruyu sorduğun için herkes gibi yok fenermiş inşallah elenir yok galatasaraymış inşallah eler diyenlerden farklı olduğun için seni tebrik ederim. Gurur duyuyorum tek gerçek türkiyedir.

0|0
    0|0
  • Duyuyoruz da, bir elleri yağda diğeri balda olan sadece onlar ama; destek veren milletin çoğunluğu sefil bir yaşam sürüyor.

Benim yurttaşlarım aç yatarken, sokayım çeyreğine finaline !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tabiki duyuyorum neticede bu başarı Türk milleti adına .. Koyu Galatasaraylıyımm ama Fenerbahçe maçında da çok heyecanlandım. ama tabi söylemeden geçemem Galatarasaray maçları bir başka :) 90+ dakikalarda bile heyecan dorukta oluyor

0|0
    0|0
  • duyuyoruz tabıkı

0|0
    0|0
Yükleniyor...