Bu sitede tanıştığınız bayanları genel anlamda değerlendirir misiniz?

Bu sitede tanıştığınız bayanları genel anlamda değerlendirir misiniz? Dışarıdaki bayanlardan farkları neler? :) sorum herkeze

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• genel olarak eğlenceli insanlar. bazı sosyopatlar çıkıyor ama çoğunun muhabbeti güzel. ve sorulan sorulardan anladığım kadarıyla kızların çoğu erkeklere drek abazan gözüyle bakıyor. muhabbeti güzel olanlar var demiştim ya... he onlar genelde ön yargılarını yıkmış olanlar. çok güzel muhabbet ettikten sonra görüşmek üzere deyip siteden çıkıyoruz. ve bir daha görüşmüyoruz genel olarak :D :D o muhabbetlerin tadı yetiyor insana zaten. dünya üzerinde aşırı kendini beğenmişlikten konuşulamicak hale gelmemiş kızlarda var diye kendimi avutuyorum burda :D reelde yok mu böyleleri? var. ama onlarda nadir. genelde yüz yüze olunca çekiniyorlar. keşke herkes reeldede internet ortamındaki gibi olsada boyuna vur patlasın çal oynasın havasında mutlu olsak.

0|1
    0|0
    • Ne saçmalıyorsun lan sen !

• teşekkürler :) süvarim yazdıklarım orda işte. alınıcak kırılıcak bişey yok. neden böyle bişey yazdığınıda anlayabilmiş değilim.

Kızlar Ne Diyor 6

• Erkekler kadınları geçmiş dedikodu da...Maşallah maşallah... :DD

0|1
    0|0
  • herkez değil herkes

0|1
    1|1
  • Biraz daha "yaralıyım ezelden beri" , "felek bana kelek" tarzı bayanlar var sanırım. Çoğu aşk acısı çekiyor. :/

0|0
    0|0
    • hep aşk acısı çekiyoruz ama kimseye kişiliksiz haraketler yapmıyoruz bu bayanlar neden yapıyor ne gerek var

• Pek ukalaymışım.Öyle diyorlar.

0|0
    0|0
  • iyi niyetli iyi huylu hoşgörülü yardımsever

0|0
    0|0
  • Ne yani hepimiz zülbiye miyiz :(

0|0
    0|0
    • Koca burun :D

yav senden nefret edebilirmiyim söylermisin ?

şu sitede en çok seninle muhabbet ediyorum

Erkekler Ne Diyor 16

• Birkaç istisnai kişiler dışında geneli kendini beğenmiş ve insanlara yardımcı olmaktan ziyade soruları dalgaya alan, kibirli, kendini beğenmiş, yeri geldiğinde hanım hanımcık yeri geldiğinde de sosyetik rolü oynayan kişiler olmakla birlikte, bir başkasının erotik fotoğrafıyla sitedeki salak ve sapık birtakım erkekleri parmağında oynatmayı başaran, gerçek hayatta sağlayamadığı ego bütünlüğünü burada sağlamaya çalışan ve yorumlardaki konuşmaları da gördüğüm kadarıyla bunu son derecede başarılı yapan kişilerdir pembe üyelerin çoğu.

0|3
    2|0
    • Adam benim aklımdan geçenleri yazmış

en iyi cevap seçilmeli :)

• aynen katılıyorum tek düşüncede kalmışlar bütün erkekler abaza

• e arkadaş sende gerçek hayatta kızlar konusunda başarısız olup gelip burdan kız kaldırmaya çalışırsan böyle olur tabii :D sitede zaten eğlence amaçlı açılmış. kimse burda haydar dümenlik yapmak zorunda değil.

• 5 kişinin analiz raporu şöyle: Özlerinde iyiler, hoşlar ama dışarıya yansıtmada zorlanıyorlar. Çok fazla tereddütleri ve güvensizlikleri mevcut. Aşırı güvenle aşırı özgüvensizliği iç içe görebildim, tabii ki ona "aşırı güven" denemez, öyle gözükme çabası denmeli... Hiç gerek olmadığı halde hep bir "maske" takmak zorunda hissediyorlar, kimlik karmaşası içindeler, kötü tecrübeler edindikleri için kimlik arayış süreçleri uzamış, kendilerine göre olmayan kişilerle rastgele, yüzeysel arkadaşlıklar kurup zaman öldürüyorlar. Gelişmeye çok müsaitler ama kaçıyorlar. Umursamaz ve vurdumduymaz olarak kendilerini koruduklarını, böylece üzülmeyeceklerini düşünüyorlar. Oysa tek yaptıkları şey yüzleşmek istemedikleri şeyleri halı altına süpürüp, kaçınılmaz yüzleşmeyi ertelemek. Böyle kendi kendileriyle kavga ettikçe daha çok mutsuz oluyorlar. Kendileri de bunun farkında

0|2
    0|0
  • %80 ninden nefret ediyorum

muhabbet ettiklerim zaten ayrı kategorideler

diğerlerine birşey söylemeye gerek yok.

0|2
    0|0
  • cok bunaltiyorlar , yasamdan keyif alan yok aralarinda. isleri gücleri boynuzlayan erkekleri anlatmak. Birakin bunlari gezin tozun farkli konular acin , kültürden sanattan egitimden konusmaya yanasan yok akillari fikirleri ask ask. ondan sonra bakire degilim erkekler icin problem mi gibi sacma sorular soruyorlar kendilerini tatmin etmeye calisiyorlar..

0|1
    1|1
  • gerektiğinden fazla samimi ve dobralar :)

1|1
    0|0
  • şu an tek özellikleri pembe nikli olmaları herhalde. onun haricinde analiz yapmadım. pembe de çok şirin gösteriyor onları.

0|0
    0|0
  • HENÜZ HİÇBİR BAYANLA TANIŞILMADI! :////

1|0
    0|0
  • İyi ya saçları felan var göz dudak kulak vs vs vs. süperler yani :D:D:D

0|1
    0|0
  • neyse,az sayıda da olsa sevimli pembe var..gerisi osbir olsa çekilmez ::Dd

1|1
    0|0
  • henüz biri ile tanışma fiili gerçekleşmedi ...

0|0
    0|0
  • bu nasıl iş arkadaş başlık değişiyo falan..aynını dün ben sormuştum ayrıca misilleme olsun diye yayınlanmadı :ss

0|0
    0|0
  • farkları yok...burda da orda da..

kibirli, şımarık ve zor veren...

kadın hep kadın...

0|0
    1|0
  • çok cix ve kafa kızlar :D

0|0
    0|1
  • zülbiyelerSoruyor.com

0|1
    2|0
  • çoğu çürük çıktı ama 1 yıldır tanıdığım kardeşim gibi sevdiğim üyeler var.

0|0
    1|0
  • ben burda bir kızla tanıstım belli bir sürede grüştüm bir kız bu kadar mı azgın bu kadar mı sex hastası olur telde olmasına ramen resmen benım pestilimi çıkardı .boselamktan gına geldm en sonunda dedim ki bir düş yakamdan senden baskalarıda istifade etsn dedim talih kusu kımın libidosuna kondu bilemiyorum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...