Akrep kadını denince aklınıza ne geliyor?

akrep burcu kadını denince aklınıza ne geliyor ? :)

Güncellemeler:
BİLİRDİNİZ Mİ YAZIYO ORDA SAZANCIKLAR...

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• bir akrep kadını mı öldü =(( neyse iyi bilirdik diyelim o zaman =p

burçta kadın erkek farketmiyorsa çift akrep birisi olarak ben (yükselen ve normal burç akrep) şunu söyleyebilirim akrep zora gelemez sonra kendisiyle çok konuşur hisleri kuvvetlidir vesaire olumsuz birşeyi yok gibi... ya ben bunları neden söylüyrum ben burçlara zerre kadar inanmamki :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Akrep burcu bakışlarla kişiyi cekim alanına çeker. ceker ceker.

0|0
    0|0
  • Akrep kadınları çok duygusaldır.,onun kadar duygu yüklü, tutkulu bir kadın yok gibidir. Duygularını ve iç dünyasını gizlemeyi iyi başarır. Onlar en az Akrep erkekleri kadar kendilerine güvenirler. Dışarıdan bakıldığından, soğuk gözleri, insanı rahatsız edecek kadar kendinden emin tavrı, bu kadında duygunun zerresinin olmadığı izlemini verebilir. Fakat bu, buz dağının sadece görünen kısmıdır :))

0|0
    0|0
    • inanıp inanmamak herkesin kendi görüşü ama doğruluk payının olduğuda gün gibi aşikar

• akrep kadını iyi bilim hayatımın 5 yılını aldı

inatcı sexsi güç delisi süpriz yapmayı sevn deli dolu etkileyici güzel bakan onunla yaşadıgım her an iyiydi + oldugu kadar - vardı geçmişte kaldı

0|1
    0|0
  • Merhaba; Akrep kadını son derece özenli ve düzenlidir. Sadık olduğu kadarda kincidir lakin sadece kendine zarar veren bir yapısı vardır. Yapılan hataları bir kartopu gibi yapıp yüze vurmakta üstüne yoktur. :))

1|0
    0|0
  • burçlarla alakam olmaz :DD

0|0
    0|0
  • akrep mi sokar yoksa onamı zehirlimi zehirsizmi biz bilmiyoz öyle bir kadın o konuda bir bilgi gelmedi

0|0
    0|0
  • Uzak dururum.

0|0
    0|0
  • Fenalardalar.

0|0
    0|0
  • O kim ki bileyim o beni bilsin :D:D .P

0|0
    0|0
  • Yatakda iyi onun dışında ağzımı açmayacağım. (Çok kötü anılarım var çünkü)

0|0
    1|0
    • hahaha :)) o kadar mı kötü :)

• sakıncalı bır burc akrep kadını yaklasanı yakar :=)

0|0
    0|0
  • akrep burcundan kimseyle birlikte olmadım tanıdığımda yok boğa deseydin akşama kadar yazardım

0|0
    0|0
  • genelde akrep insanlarının(kadın-erkek farketmez) tehlikeli insanlar olduğunu söylerler :)

0|0
    0|0
  • iyi bilirdik ALLAH rahmet eylesin :D

0|0
    0|0
  • şehvet gelir ne gelecek

0|0
    0|0
  • iyi biliriz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• akrep kadini deyince en yakin 2 dostum geliyor aklima onlarn mantik cerceevesindeki analizleri. ama akrep dendiginde aklima gelen ise sadece ask :( onun etkileyici anlatimi gozleri bakislarindaki derinlik offffofff :(

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Pek iyi anlaşamam

0|0
    0|0
  • o kız ben oluyorum işte. kıskanç yeri geldiğinde kibirli çok sıkı sır tutar sevdim mi tam sevenlerden :)

en kötü burç derler bunun nedenide eğer akrep burcu kadınını kızdırırsan seni ananın karnından doğduğuna pişman edermiş :D

0|0
    0|0
  • Çok meraklılaarr

0|0
    0|0
  • akrep burcu kadini geliyor.

0|0
    0|0
  • cinselligine en düskün burc akrep burcudur diye biliyorum :)))

ayrıca akrep bayanlarının kinci olduguda yazıyor :)

0|0
    0|0
  • kıskanç, kinci, bir anda tepkisini dile getirmeyen öncelikle konu üzerinde ince ince düşünen, derinlere inen, bazen çok uysal bazen acımasız.. Genelde insanlara ılımlı yüzünü gösterir. İçindeki melek, şeytanı uyutur genelde. Kesinlikle hem şeytandır hem melektir. Dostlarını severler. Gurur çok yaparlar.. Aşk konu olunca gözleri hiçbir şey görmez. Cinsellikte iyi oldukları söylenir. Soğuk bir yapıya sahip olmamız bizi yöneten gezegenle alakalı.Plüton tarafından yönetiliyoruz en soğuk gezegendir. Bu yüzden bizlerde insanlara karşı soğuk dururuz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...