Takımlarımızın yarı finale çıkma şanslarını değerlendirir misiniz ?

takımlarımızın yarı finale çıkma şanslarını değerlendirir misiniz ? mesela % olarak

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• fenerbahçeninn şansı çok az bence . eşleştiği takım orta halli olabilir belki ama fenerbahçe de Avrupa ligi ruhu yok .

galatasarayın şansı da eşleştiği takıma rağmen çok çok yüksek bence . son maçta gördük . 90 + dakikalarda ki azmi ve gelen başarı bence şahaneydi . 95 dakika boyunca kalbim ağzımdaydı . hem heyecanlı hem zevkli bir maç çıkartıyor . yarı finali de galatasaray süsleyecek bence

0|1
    0|0
    • çok objektifmişsin bravo dün real madrid'in maçını izleseydin keşke ayrıca tam tersini düşünüyorum ben.

• hiç belli olmaz yıllar önce de neler dendi galatasaray kim bu takımları yenmek kim dendi ne oldu :D hepsi biraz azme bakar o azmi ben bu yıl yeniden yakaladığımızı düşünüyorumm :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Galatasarayin teorik bakarsak yuzde 20 ancak sansi var. Real kesinlikle favori fakat sahada hersey degise bilir. Fenerbahce ve lazio yuzde elli, burda favori yok iyi oynayan kazanir hesabi. Umarim galatasarayda fenerbahcede turu gecer.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe %50 Galatasaray %25

0|0
    0|0
  • %50 falan :)(

0|0
    0|0
  • FB 55%,GS 39%.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• gs %5 fb %50

0|0
    0|0
  • gs'ye %0 şans veriyorum fener ise yarı yarıya.

1|1
    0|1
  • Fenerbahce % 65 cıkar dıyorum. Fakat galatasarayın hıc ama hıc sansı yok. Real madrıd, lige havlu attı, adamların ıkı hedefı var. Kral kupası ve sapmıyolar lıgı... Ezıcı bır ustunlugu olur real madrıdn.

0|0
    0|1
  • Cincon% 0 Fenev % 25

1|0
    0|1
  • Bir Galatasaraylı olarak iki takımında şansının fazla olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • febe'nin şansı yarı yarıya

Galatasaray'ın şansı %35

0|0
    0|0
  • Galatasaray'ın şansı çok çok az Fener ise yüzde 50 Lazio'yu da küçümsememek lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...